Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

smutasek85

Katowice Gyncentrum... komu pomogli cd.

Polecane posty

Aniu...może dr chce mniej jajek uzyskać u Ciebie ale zeby były dobrej jakości. A nie wspominał ile ich jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smutasku nic nie mówił ile jest ale ja tam malo co widziałam powiedział że słabo rosą...zobaczymy co mi powie w poniedziałek...no wkurzyli mnie nie rozumieją w jakiej jesteśmy sytuacji..jak jest nam cieżko...trudno nic nie poradze ..:(..to juz w czwartek zobaczysz swoje serduszko/a? jej ale super:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam nadzieje że już beda bo jak nie to zaś kolejne stresy. Ciekawe ilu mam lokatorów:-) 1 czy 2 :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
smutasku a ty ile miałas jajec?a ten lutinus chyba podobnie wychodzi jak ten zel bo skoro jest tam 21 tabletek a bierze sie 3 dziennie to starcza na 7 dni a w tej aptece w bytomiu jest za 125 zł na 14 dni 250 zł wychodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiu to powodzenia na poniedziałkowej becie:)..które to było twoje podejscie? Agula o której dzis byłas w klinice i na która masz w pon?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
staram sie myslec pozytywnie..:) tylko wszyscy i wszytko w koło mnie wkur....:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu...lutinusa bierze się 3x2 czyli 6 na dobę. Ja miałam 5 jajek z czego 3 dojrzałe a tylko 2 się zaplodnily i się udało. Ze mną punkcje i transfer miała dziewczyna co miała 2 jajka z czego jedno dojrzałe. To jedno jej podali i też jest w ciąży. Także uwierz w swoje przyszłe dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu ja miałam 75 a jutro 5ta dawka 150tki i nic wiecej. Dzis byłam po 9. W poniedzialek ide do dr. Cz. popołudniu bo do południa niestety nie dam rady do dr M.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
smutasku tez jestem ciekawa ile masz lokatorów w brzuszku:p a wolałabys 2 czy 1?ja sie boje ciazy bliźniaczej bo jest wieksze obciazenie dla mnie..ale nie wyobrazam sobie wziasc tylko jednego bo sa mniejsze w tedy szanse..:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wierze w moje maluszki których jeszcze nie ma z całych sił...zawsze jak pisze z wami mam wiecej siły do walki, dziekuje za to ze jestescie:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Raz myślę że są 2 a raz że 1...dla mnie najważniejsze, żeby dzieciątko/dzieciątka były zdrowe. Płeć również nie ma znaczenia po takim czasie czekania na bobasa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu lutinusa potrzebujesz 4 opakowania. Tz mi zawsze tyle po transferach przepisywali by do bety starczyło i po jesli bedzie pozytywna. Bierze sie 3x dz. po 2 tabletki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agula to napewno sie nie widziałysmy...ja myslałam ze punkcje bede miała w srode ale wątpie w to..napewno nie chiałabym aby transfer wypadł w sobote bo zależy mi na tym aby dr M mi go robił...ciekawe czemu ty masz tez taka małą dawke :/ a jakie masz AMH?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutasek85
Lutinus na pewno wychodzi drożej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
musze zapytac o ten zel ...dziewczyny jak któraś idzie do gyn też niech zapyta o ten zel ..bo widzicie jak możecie na mnie liczyć ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maniofranio
Kasia gratuluje :) Aniu bądź dobrej myśli, pozytywne nastawienie to połowa sukcesu. Dziewczyny powiedzcie mi jak to jest z tym mrożeniem zarodków, Madzia Ty miałaś 4b w trzeciej dobie i Tobie zamrozili a moje w trzeciej miały 8a i 6b trzymali je do 6 doby wtedy oba miały 10b i nic nie zamrozili. Wiecie od czego to zależy? A kiedy mrożą same komórki ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lutinus w aptece w gyn 160 zl x 4... Tez będę pytac o ten żel. Szczerze nie pamietam jakie mam amh... Ostatnią stymulację miałam rozpisana tak samo jak teraz i w 12 dniu juz miałam punkcje a tym razem niestety...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też zapytam w czwarek o ten żel oraz jak to jest z tą luteina. Bo wiem, że jest dopochwowa i pod język. Panie w aptece jeszcze powiedziały, że progesteron w żelu na pewno lepiej się wchłania niż w tabletkach ale ile w tym prawdy to nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny czy wy trzymacie te leki w lodówce chodzi mi konkretnie o gonal i menopur dzięki MaBo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasiurek86
Komórki mrożą jeżeli masz ich więcej niż 6, bo zgodnie z ustawa tylko 6 mogą zapłodnić, ale jak będziesz miała np 7 albo 8 komórek to nie opłaca sie mrozić tych 2 pozostałych, bo jest małe prawdopodobieństwo, ze bedą sie nadawały po rozmrożeniu do zapłodnienia. A powiedzcie mi... Ten żel sie tak nie wylewa jak lutinus?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla mnie ten żel jest dużo lepszy niż te tabletki. Coś tam wypłynie ale na pewno nie tyle co przy lutinusie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gonal w lodówce mam na gornej półce lub w drzwiach. Menopur nie pamietam bo miałam go rok temu ale w aptece mi powiedziano ze jesli na opakowaniu pisze przechowywac ponizej 25 stopni to nie musi byc w lodowce a jesli pisze ze w lodowce (na gonalu tak jest) to do lodówy. Zobacz na opakowaniu lub ulotce menopuru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasiurek86
Mabo ja je trzymałam w lodowce. Fragminu nie trzeba. Gonal na pewno ma być w lodowce, a menopur niekoniecznie ale ja trzymałam. Próbowaliście wbijać fragmin w nogę?:) jak wrażenia? Bo zastanawiam sie nad tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziękuję dziewczyny MaBo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasiurek86
Kurde jakoś na początku byłam pełna nadZiei, a im bliżej do bety tym bardziej wątpię. Dlaczego skoro przez 3,5 roku sie nie udawało to dlaczego teraz by sie miało udać. Chyba mam watpliwości jak każda z was... Mąż całuje kropki, ja je głaszcze, a czy tam jeszcze są.... Kto to wie :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziękuję dziewczyny MaBo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×