Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

smutasek85

Katowice Gyncentrum... komu pomogli cd.

Polecane posty

Gość gość
Aniu ja jak pytałam o moje leki to dr powiedział ze tez będę to brała cetrotide 6 dni ale co i jak to pewno na podgladzie się dowiem.Ile ci tego przepisał? Pozdrawiam MaBo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aniu ja jak pytałam o moje leki to dr powiedział ze tez będę to brała cetrotide 6 dni ale co i jak to pewno na podgladzie się dowiem.Ile ci tego przepisał? Pozdrawiam MaBo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mabo ja mam zapisane na 3 dni zaczynam od jutra a w czwartek na wizyte..zobaczymy co mi powie.. Agula nic sie nie martw bedzie dobrze a dr nie mówiła ile masz tych pęcherzyków?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to sie nie zobaczymy :( ja mam wieczorem dopiero u dr M. no moze być tak że w sobote albo w pon.:)..jesli w sobote była by punkcja to transfer w poniedziałek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gdzie tam do pracy Cie ciągnie ..;p siedz w domu i odpoczywaj :) ..przez całą ciaze bedziesz na L4 ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasiurek86
Cetrotide sie stosuje żeby mieć pewność ze pecherzyki nie pękną. Mnie nie bolały. Ale ma zryty dzień. Sil trzymam za Ciebie kciuki. Daj zna jak będziesz wiedziała, o której bedą wyniki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zobaczymy się za jakiś czas na wizycie ciążowej :-) pewnie w poniedziałek byś miała chyba, że zdecydują, że 3 dniowe to wtorek :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ania,obstawialabym wtorek.Embriolodzy poobserwuja do poniedzialku i zadzwonia pewnie w pon a podadza ci w 3 dobie kasia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze na miesiąc chciałabym iść do pracy mam trochę spraw do załatwienia...choć wiem, że są rzeczy ważne i ważniejsze :-) a później idę na L4 :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a to ja myslałam ze jak w sobote bym miała punkcje to w poniedziałek transfer bo w tedy sa 3 dniowe a to są 2 dniowe tak?czyli jak w piątek miałabym punkcje to w pon.były by 3 dniowe ..?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolcia885
Ania609 chyba idziemy podobnie ja dzisiaj mam 6 dzień stymulacji i też dr M dołożył mi dzisiaj Cetrotide. po dzisiejszym usg mam z każdej strony po 3 pęcherzyki.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ania dzien punkcji to dzien 0 ;-) Kasia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolcia no to faktycznie podobnie idziemy ;) a mówił ci kiedy mogłaby byc punkcja?kiedy masz kolejna wizyte?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smutasek jak masz lekką prace..pozatym jak powiesz ze jestes w ciazy tez bedą inaczej patrzec nie będą cie tak stresowac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mówiła ale na prawym widziałam z 5-6tych po ok 1.5 i mniejsze a na lewym małe. Za 1 razem pobrali mi 18 dojrzałych a za 2gim 12 a teraz bedzie kilka, o ile... No ale nie ilosc a jakosc ma znaczenie wiec cicho licze na to ze podrosną...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój najwiekszy miał 1,4 a powinny mieć 1,8 to w tedy jest dobrze tak mi powiedział...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tez mialam 3 dniowe... kasia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez mam w czwartek wizyte i w tedy podejmiemy decyzje o punkcji:) chciałabym mieć w sobote tak abym transfer miała we wtorek bo w tedy dr M robiłby mi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a kiedy mówiłyście o kroplówce? ją się dostaje 2 h prze transferem tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja przyjechałam przed transferem i powiedziałam że chcę kroplowke. O tym czy dostaniesz 100 czy 200 ml decyduje ponoć lekarz. Ja dostałam100. Bylam chyba 2 godziny przed transferem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ania609 to się liczy zawsze od następnego dnia. Jak masz punkcje w piątek, to 2 dpp jest w poniedziałek. Bardzo rzadko jak jest punkcja w sobotę to transfer w poniedziałek. Raczej transfer jest wtedy we wtorek. Tak samo liczy się dni po transferze. Dzień transferu nie jest wówczas liczony, liczy się od dnia następnego. Dziękuję dziewczyny za wasze wsparcie. Mam nadzieję, że was jutro nie zawiodę. Ale presja jest bardzo duża. Chciałabym jutro pierwszy raz obwieścić dobre wieści. Na betę pojadę rano, tak myślę że ok 9-10 może. A po wyniki w okolicach południa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×