Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

smutasek85

Katowice Gyncentrum... komu pomogli cd.

Polecane posty

Gość Kasiurek
Znowu sie zacina strona czy się spacerujecie w te piękna pogodę? :) mnie M zabrał do kina i na sushi, kochany jest- przynajmniej nie myśle tyle. Tak sobie myśle, ze skoro w 5 tej dobie jeszcze nie wyglądały na blastki. Tzn ze sie rozwijały tylko chcieli jeszcze poczekać, aż sie w 100% przeobrażą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sil- dzieki. Mam nadzieje że podrosną i będą ładne. Jutro mam wizyte u dr Cz. Nie wiecie czy mimo to ze leczy mnie dr. ona bedzie mogła zadecydowac kiedy punkcja? Jesli jajka beda juz na tyle duze oczywiscie , bo jutro bedzie 12 ds. W karcie jest stym. max do 14go dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja pytałam w majówkę normalnie pracują tylko w niedziele zamknięte będzie nie martwcie się pozdrawiam was MaBo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mandy11
Smutasku nie wiem jak to jest z astmą, ale ja sporadycznie biorę leki przeciwhistaminowe, ale tylko takie, które mój lekarz dopuścił do użytkowania nawet w czasie ciąży (np. loratadyna). Tobie Sil powiedziano, że nie można nic? Mój alergolog twierdzi, że można jak objawy są bardzo dokuczliwe, ale oczywiście nie jakoś bardzo często, no i jak pisałam wyżej, tylko niektóre

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwia_159
Sil kiedy oznajmiasz zes w ciazy? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aguuula2525 tak dr Cz może za d M zdecydować o punkcji, nie stresuj się. Kasiurek surową rybkę jadłaś? Co do blastek to było kilka przypadków że czekano do 6 doby i mrożono, więc spokojnie, jutro na pewno dowiesz się, że masz mrozaczki. Sylwia chciałabym już wam powiedzieć. Chciałabym już wiedzieć. A tak... czeka mnie oczekiwanie na wtorek. Nie wiem jak będę funkcjonować do tego czasu, bo jest coraz trudniej. Mam wzloty i upadki niestety. W jednym momencie myślę, że jestem w ciąży. Po chwili jestem przekonana, że się nie udało ponownie i nie wiem co ze sobą zrobić. Jak zamykam oczy widzę to wielkie zero na wyniku badania... Przeraża mnie to. W każdym razie myślę że pojedziemy na badanie do GynC koło 9. A potem wrócimy po wyniki koło 12... może zastanę gdzieś na korytarzu dr M i podtrzyma mnie na duchu... Pamiętacie do której on we wtorek pracuje? W ogóle pierwszy raz nie jestem zabezpieczona i nie umówiłam się na wizytę "Co teraz". Zwykle umawiałam się na taką wizytę w terminie drugiej bety. Może jak jutro zadzwonię to jeszcze uda mi się na czwartek/piątek umówić do niego... Póki co mogę wam napisać, że dr Janosz pisze do mnie maile podtrzymujące na duchu. I też, jak dr M, nie chce rozmawiać o planie B.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiedy bada się kariotypy? po nieudanym 1 ivf czy warto już przed pierwszym podejściem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
peonia88 ja robiłam po 1 nieudanym podejściu. Te badania nie są tanie. U mnie w pracy się oburzali, że nie ma pełnej diagnostyki przed ivf. Ale to ma swoje przyczyny. Jak za 1 razem się nie uda, to należy pogłębić diagnostykę. Wszystko też zależy czy jest stwierdzona przyczyna niepłodności. Czasem mimo że jest stwierdzona, to pogłębia się diagnostykę. W GynC zwykle po 1 nieudanym wysyłają na kariotypy i jeśli nie było robione przed podejściem to na laparoskopię, hosteroskopię albo na HSG. Po drugiej nieudanej zwykle sugerują immunologię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uff, juz się nie stresuję. Dziekuje :) Sil bedzie dobrze. Wszystkie tu wiemy ze Twoja beta bedzie pozytywna :) nie ma innej opcji. Dzis mnie dosyc mocno bolało w dole brzucha, jajniki. Mam nadzieje ze "tam" wszystko dobrze. Miłego wieczorku!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sil,we wtorki dr M w Kato jest chyba do 14.00 Kciuki za bete...ja jutro na 7 jade,mam nadzieje ze zdaze wrocic do pracy na 8. POwtarzam przyrost...oby uroslo. Peonia ja po 1 nieudanym mialam zlecenie na histeroskopie-byl polip i na kariotypy-byly ok. Najtaniej znalazlam w Invimedzie w Kato. Kasia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sil ja mam wizytę w czwartek ale muszę umuwic się na piątek napisz swój email to cie umuwie MaBo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny a ile czasu oo poronieniu można podejść do kolejnej stymulacji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MaBo to napisz na rico_sb@op.pl :) Tylko dziewczyny w recepcji nie zawsze chcą się zgodzić na wpisanie kogoś innego na miejsce. Choć już raz tak miałam wizytę załatwioną :) Tylko trzeba być mega stanowczym przez telefon...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gościu z poronieniem to nie mam pojęcia jak jest. Jedna koleżanka miała ciążę pozamaciczną i nie mogła podejść do ivf nim beta nie spadła do 0 a był problem z tym zbiciem. Ale nie wiem jak to wygląda przy poronieniach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiurek ja tak właśnie mialam, że 2 zarodki weszły w stadium blastocysty w 5 dobie, a z jednym musieli poczekać do 6tej, dopiero wtedy zamrozili. Teraz tego jednego boroka biorę do siebie we wtorek ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasiurek
Sil wiem, ze w ciazy nie można surowej ryby, dlatego na wszelki wypadek zjadłam tylko te, gdzie ryba była podsmażona :) i ze smażoną krewetka. Ja tez tak mam, ze od samej stymulacji byłam przekonana, ze sie uda, a im bliżej piątku tym bardziej zaczynam wątpić. Trzymam za Ciebie i za Was wszystkie kciuki, za siebie zresztą tez. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny... nie ma borokow. Tyle razy to pisalam.... to sa tylko numerki... MOJA ZNAJOMA MIALA PODANE 2 NAJSLABSZE Z MOZLIWYCH ZARODKOW- LEKARZ DAWAL MAX 5% SZANS!!! W CZWARTEK MA CC CIAZY TROJACZEJ!!! JEDEN TEN RZEKOMY SLABEUSZ PODZIELIL SIE NA DWA!! KASIA MOZE POTWOERDZIC- BO TEZ JA ZNA :) Sil- ja jestem spokojna o Twoj wynik. Twraz wszystko jest inaczej, niz w poprzednich procedurach.a to ze masz wzloty i upadki... dziwnym byloby, gdybys ich nie miala :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HOPE83
Catrina i jak idziesz do Grygi? Pamiętaj o mnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zgadzam sie z Sylwia :-) Kasia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak jeszcze wyobrażam sobie bliźniaki to trojaczki to już jakieś szaleństwo :-) . Catarina... daj znać po wizycie? Ania i Aguuula...czekam na info o jajkach :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasiurek86
No i sie dowiedziałam : moje 2 zarodki, które obserwowali do 6 doby nie przekształciły sie. Wiec mam tylko 2 mrozami z 3 doby i 2 w brzuchu. Boje sie ze z nimi stało sie to samo... :;(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiurek ciesz się choć z tego co masz. Dobrze że coś ci zamrozili w 3 dobie a pamiętaj, że komórki zawsze najlepiej się maja w brzusiu mamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiurek...nie nakręcaj się, rozmawiaj ze swoimi dziećmi, poczekaj do piątku na betę... będzie dobrze :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tasia1989
Cześć dziewczyny, czy któraś bierze ten żel crinone ? Zastanawiam czy nie opłaca się bardziej niż lutinus

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny, dzisiaj byłam na wizycie, widać jednego kropka który ma 8mm :) sil teraz twoja pora

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiem ze pewnie glupie pytanie, ale dziewczyny ktorym sie udalo czulyscie cos? Tzn mialyscie jakies objawy przed beta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Catarina super!a bylas na wizycie u dr P? W Gync? Kasia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×