Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

smutasek85

Katowice Gyncentrum... komu pomogli cd.

Polecane posty

Gość gość
Sil dziś twój dzień trzymam mocno kciuki ☺ dziewczyny kiedy lepiej brać ten wlew przed transferem czy po

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aneta197722
Dziewczyny- dziś miałam transfer. Wykonywał dr M. Podziękowałam lecz ja nie usłyszałam ani jednego słowa od lekarza. No cóż, chyba to już rutyna. A teraz wyczekiwanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciociakachna
Sil zaglądam tu rzadko, ale dziś odświeżam non stop! trzymam kciuki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aneta...trzymam kciuki. Ile miałaś podanych zarodków i w której dobie? Jak ja podziękowałam to się do mnie uśmiechnął i wyszedł :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fakt,po transferze cyk pyk i go nie ma... kasia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwia_159
sil zobaczyla bete i w wrazenia padła przed pokojem pielegniarek : D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tez się już doczekać nie mogę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tez czekam i sie denerwuję. Oj tak bardzo bym chciała pozytywne wieści :) Lalika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tez nie mogę się doczekać no gdzie ta beta Sil dziewczyny kiedy lepiej brać ten wlew MaBo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mabo ja mialam 5.04 przed transferem tuz... kasia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sunshine_111
Ja również ciągle odświeżam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vicky83
Sil - czekam na dobre wieści

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasiurek
Sil albo jeszcze nie ma wyników, ale nie są dobre i nie jest w nastroju. Oby to faktycznie z pozytywnego wrażenia była ta cisza :) tez ciagle zaglądam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! :) Ja już ze swoim kochanym boroczkiem w domciu :) Aneta, to może się nawet widziałysmy? :) Miałam być na 10:10, a weszłam jakoś po 11tej dopiero. Byłam ostatnia, klej mi dr przepisał więc zamoczyli :) Myślałam że wreszcie sobie poleżę ale szybko mnie z fotela wygonili, po ok 10 minutach, bo wszedl lekarz by zrobić liposukcję i myślał że ja czekam haha :) Mówię, że ja bardzo chętnie, bo było by co odsysać ;) Ale to było szykowane dla jakiegoś faceta. Monitor wyłączyli więc nie zdążyłam zobaczyć szkroboka, ale za to dostałam w recepcji zdjęcie :D Pytałam sie czy warto brać na wszelki wypadek No-spe i Relanium, ale dr powiedział, że on nie jest zwolennikiem Relanium a No-spę tylko w razie bólów. Więc na razie nic nie biorę. Sil zaciskam mocno łapki!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kolaik dzięki za pocieszenie! Liczę, że mimo wszystko się uda ;) Zobaczę co jutro powie dr Gryga, bo się do niego wybieram :) Hope a kiedy ty masz u niego wizytę? Też jutro?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikita tak idę jutro do Grygi bo mi Catrina odstapila termin :) Będę Cię wypatrywala :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikita trzymam kciuki! Bardzo bardzo :) a moze to akurat TEN wbrew pozorom? Będzie dobrze. Hehe przy okazji byś miała liposukcję mowisz? A tak na marginesie to z tego co Cię troche pamiętam z sali przed i po jak bylas po transferze a ja leżałam po punkcji to wcale ta liposukcja nie jest Ci potrzebna ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nikita trzymam kciuki za ciebie i boroczka! Ciekawe jak tam moje rosną przekonamy się w piątek ☺Sil no gdzie ta beta,!? MaBo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania609
Sil mam nadzieję ze beta jest pozytyna ...tego Ci zycze...daj znać jak będziesz tylko wiedziała bo my się tu niecierpliwimy :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smutasku też się nie mogę doczekac czwartku bo będę wiedziała już coś wiecej:)...a tobie to juz sie wogole nie dziwie :p a tak wogole kiedy ma być ostatnie przytulania jeśli w sobotę była by punkcje?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki dziewczyny! :) Hope a o której masz wizytę? Ja o 15:15 dopiero ;) Aguuula, jak to dzis miałas punkcję??? Myślałam ze dopiero w czwartek! Miałaś jeszcze jajca wysiadać ;) To Ty leżałaś jako ostatnia poza mną na sali na wprost wejścia?? Z torebką i rzeczami na krześle? :) Ty się pytałaś pielęgniarki ile czasu już minęło a ona na to że lezysz juz 40 minut i możesz dalej leżeć ale facet zaraz na liposukcję wejdzie? A co do lipo to by mi się przydała że hoho, najlepiej z przeszczepem tam gdzie brakuje czyli w cycki ;) Starałam się odchudzić ostatnio, udało się dotąd 3 kg, ale teraz przerwa, zero ćwiczen, puchnę po progesteronie, więc zobaczymy jaka waga będzie po becie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sil_sb
Nie udało się :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sil?? mam nadzieje zexsie tak cieszysz ze zapomnialas nam napisac:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×