Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

smutasek85

Katowice Gyncentrum... komu pomogli cd.

Polecane posty

Gość gość
Cararina ogromne gratulacje:))) Allesa jak po punkcji?? Sil 3mam kciuki za wysoka bete:)) MM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gosc objawy miesiaczkowe....tylko piersi nie odpuszczaly ;-) Kasia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
smutasku nie było jescze serduszka nastepna wizyta 02 maj, wiec wtedy juz wszystko bedzie widoczne. a ty idziesz w czwartek na wizytę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piersi to bolą od progresteronu przyjmowanego dowcipnie. Poza tym trudno tak faktycznie zaobserwować jakiekolwiek objawy ciąży na tak wczesnym etapie. Wszystkie dziewczyny zawsze mają bóle jajników i krzyży - część z nich okazuje się że jest w ciąży a reszta dostaje \2, więc objawy są identyczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Catrina super gratuluję ci! Wesołku a ty kiedy idziesz oglądać? SIL trzymam kciuki za wypasioną betę! Ania agula jak wizyta jak tam jajuszka urosły,?pozdrawiam MaBo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mialam 12 zarodkow. 1 podano w 2 dobie- klapa. Z najlepszych zarodkow 2 zamrozili w 2 dobie i dwa w 3 dobie. Reszte czyli 6(!!!!)! zostawili do 5 doby. Z 6 zarodkow zostala jedna blastocysta AA!! Z 6 zarodkow jeden! I co- tez moglabym pomyslec jaka ch*jnia... to pewnie te dwa z drugiej i trzeciej doby sa do d**y... a jednak... trzecia doba dala mojego cukiereczka! Mysle ze to dowodzi ze to ze zarodek nie przetrwal w lab nie znaczy ze ten z brzuszka padnie. Sam dr Mercik mowil mi, ze on jest 100% zwolennikiem zarodkow 2-3 dniowych bo w macicy maja jeszcze raz wieksza szanse ze sie prawidlowo podziela i zagniezdza niz jakby trzymac je do blastki. A i vlastki bywaja piekne AA a noe zostawaja a slabeusze potrafia podzidlic sie jeszcze na dwa. Glowa do gory!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak idę w czwartek na wizytę, już się nie mogę doczekać :-) Catarina dostałaś L4? Bez problemu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem po wizycie jajka trochę ruszyły dopisał mi jeszcze jeden lęk ale napiszę wam nazwę wieczorem bo jestem w pracy a nie pamiętam :/..ilościowo nie ma szału w prawym są tylko 2 a w lewym ok 5..punkcie prawdopodobnie będę miała albo w sobotę albo w poniedziałek dowiem się na wizycie w czwartek..:) aa..i pytałam o ten żel i dr M powiedział że lutinus lepiej się wchłania..i bardziej go poleca...więc nie wiem ..Agula ty masz wizytę i dr Cz?zapytaj się jej o ten żel i powodzenia Ci zycze;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi moja dentystka w ogóle powiedziała, że ból mojej 6tki wynikał z nerwów związanych z ivf. I moim zdaniem ma racje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sil może tak być bo to jest takie stresujące przeżycie..Ale się już nie mogę doczekac:)..Sil jutro będziesz?rano idziesz pobrać krew?jedziesz do gyn czy W normalnej przychodni?nie denerwuj się będzie dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, ja mam wizytę dopiero popołudniu ale zaraz dam znac. Musza mi zrobic punkcje we srode no bo na 36 godz przed nia bierze sie ovitrelle nie? W srode to juz bedzie 15ds. Przeciez na karcie stymulacji juz wiecej dni nie ma :P Dzis 12 ds.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ania który masz dzień stymulacji? Madzia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aguuula... u Ciebie zrobią wyjątek :-P kartę stymylacji przedłużą :-) żartuję oczywiście dawaj znać po wizycie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aguuula2525 oni już na karcie nie muszą wpisywać punkcji, zdarza się że do końca karty wpisywane są jeszcze leki. Ja jutro na betę jadę do GynC. Jeszcze nie wiem dokładnie o której bo to zależy od wielu czynników mojej domowej pracy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sunshine_111
Dziewczyny, jestem trochę podłamana. Byłam na podglądanku, 6 ds na długim protokole, i miałam nadzieję, że wyhoduję coś więcej, a tu Dr. widzi tylko 4 komórki. Przy krótkich miałam 5-6 (ale nigdy nie pytałam podczas podglądań, ile jest). Miałam nadzieję, że choć raz uda się coś zamrozić, zobaczyć, czy się w ogóle dzielą, bo jak na razie, to przestawały się dzielić, no ale z 4 jajek to pewnie 2 będą dojrzałe i jak będzie jeden zarodek w 2-giej dobie to będzie dobrze :( Załamałam się :( Czy któraś z Was miała tak, że na pierwszym podglądaniu było mało, a potem na punkcji więcej? Tak mi się coś kojarzy... Dajcie znać proszę, chciałabym tak jeszcze chociaż ze 3 jajeczka ... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sunshine ja miałam podobnie w 6ds 4 pecherzyki na jednym jajniku a na drugim nic _ pod koniec stymulacji nagle na drugim jajniku pokazaly się jeszcze 3. Takze spokojnie moze jeszcze sie pojawia. Marysia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Catarina a ktory dzis dzien po transferze mialas?,ja zapisalam sie na 22-drugi do dr P. Beta rosnie 10dpt 76,11 dpt 130 i dzis 13dpt 262 :-) Kasia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasia ja dzis miałam 20 dpt, dr P mówiła ze widzi ciałko żółte, i była zdziwiona ze jajniki mi sie tak szybko zregenerowały ze nie widac wogóle ze są po swieżej punkcji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To dobrze Catarina...fajnie,mysle ze teraz juz z gorki poleci...no i zaryzykowalas z Wawa i prosze ;-) Kasia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Catarina super!!! Ja tez miałam wizytę. Moje maleństwo ma 15 mm i dzisiaj pierwszy raz widziałam serduszko. Troszkę lżej mi sie zrobiło na duszy. Dziewczynki moim zdaniem tez najlepiej zarodeczki mają w macicy. U mnie sytuacja jest taka sama jak dokładnie jak dwa lata temu. Za każdym razem dwa zarodki podane, za każdym razem jeden ze mna został, nic nie dotrwało do mrożenia. Sił jutro Twój dzień! Nika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Catrina chyba przeoczylas moje pytanie czy idziesz do dr Grygi czy rezygnujesz? Jeżeli mogłabym wskoczyć na Twój termin to poczekaj proszę z odwołaniem dopóki się nie dogadamy co i jak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vicky83
Sil - dr M jest jutro do 14.00. Trzymam mocno kciuki za piękną betę!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vicky83
Catarina - super ! Gratuluję pięknego okruszka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×