Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

smutasek85

Katowice Gyncentrum... komu pomogli cd.

Polecane posty

Warszawianki powiedzcie mi która brała intralipid w Warszawie i jaki koszt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hope- wszystkiego dobrego i owocnej punkcji :) Ja betuję 02.05. Az się boję. Co prawda będzie to 9dpt ale nie dałabym rady czekać do 4.02. Do wczoraj jeszcze czułam jakies "pikanie" w jajniku i troszke w dole pleców taki ucisk ale od dzis juz nic. Obiecalam sobie ze nie bede zwracac uwagi na jakies "symptomy" ale podświadomie tak to działa. W sumie to nie wiadomo czy to przez moje żołądkowe problemy. Ogólnie Wam powiem ze juz spokojnie jem wszystko ale jak mnie zablokowało tak cały czas trzyma. Syrop piję juz od dzisiaj 2xdziennie moze mnie popusci. Czuje się jak balon.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powiedzcie mi czy długo się oszczędzałyście? Ja w sumie dzis przemyłam mopem podłogę i mam wyrzuty sumienia. Moze to głupie no ale przeciez to nie az taki wysiłek. Sterczę od rana w kuchni bo coś mnie natknęło na gotowanie. Zrobiłam juz 2 zupy, bitki w sosie, ziemniaczki z masłem i buraki. Ktora wpada na obiad? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny udało się pobrać 9 komórek - przeszczesliwa jestem bo zaplodnia wszystkie :) dziękuję za kciuki - zaciskajcie jeszcze proszę do jutra za zapylenie :) Catrina to moze bedzie i Emilka i Bartuś :) Kasia tak utrogestan kupiłam wczoraj w Cieszynie, a wcześniej zadzwonilam, placilam w złotówkach 126 zl :) Agula2525 podziwiam Cię - smaka mi narobiłaś :) i za życzenia też bardzo Wam dziękuję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hope super ja tez miałam 9 komórek, to moze nasza szcześliwa liczba, ja tez sie przyłączam do życzeń i Życzę Ci tego czego pragniesz najbardziej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Haha a teraz najlepsze- chyba mnie w końcu "odblokowało" :D trzeba było sie troche poruszac i postac przy garach ;) Hope teraz zycze by wszystkie sie zapłodniły!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A nie testuje któraś dzisiaj????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hope gratuluję kochana wszystkiego najlepszego spełnienia marzeń trzymam kciuki żeby się zapłodnily pozdrawiam MaBo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Polly3322
Hope super wiesci ja dzis bylam na ostatnim usg I w sobote punkcja tak sie martwie bo ostatnio tylko 2 komorki dzis mi dr Cz powiedziala ze widzi osiem oby sie nie mylila przy takich dawkach to juz chyba musi byc wiecej niz poprzednio ale ostatnio widzieli 6 a pobrali 4 w tym dwie niedojrzale trzymajcie kciuki obu w sobote byly dobre wiesci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Catarina a ktory dpt bedziesz miala?,tak podpytuje bo wczoraj 22dpt bylam u dr M,na wizycie pecherzykowej i na za tydzien 29dpt kazal mi sie zapisac na wizyte zeby zobaczyc zarodek i serduszko...zapisalam sie ale mysle ze to za wczesnie bedzie i po co mam sie stresowac... ;-/ Kasia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hope gratulacje ja też miałam pobranych 9 komorek☺Wszystkiego naj najlepszego i spełnienia wszystkich Marzeń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joafer ku mojemu zaskoczeniu punkcje mi robił jednak lekarz Catriny - dr Rokicki , Catrina może właśnie on zawsze pobiera 9 he he :) Dorciak Ty nic nie piszesz jak u Ciebie a tak z moich obliczeń wynika , ze powinnaś mieć teraz transfer - napisz nam proszę :) zebysmy wspólnie trzymały kciuki , no i spotkałam się dzisiaj z moim dr Dworniakiem - sam podszedł, zapytał i był mega miły :) w ogóle jest z siebie dumny, ze 9 komórek , a nie przestymulowal mnie i czuję się naprawdę dobrze , Kasiu zapomnialam napisac ze 126 zl zaplacilam za 4 opakowania utrogestanu a nr do apteki ten co podawały tutaj dziewczyny +42 0558711629 Hlavní 34, Český Těšín,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ehh znowu strona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vicky83
Baska - coś czuję ze dr skieruje Cię na cc malutka faktycznie duża moja po urodzeniu wazyla 3230 a miałam cc ale to w sumie z innych przyczyn najważniejsze żeby była zdrowa i żebyście dobrze się dziewczynki czuły My dzisiaj jedziemy do Gyn na badania połówkowe prenatalne mam nadzieję ze będzie dobrze wszystko Czy ktoś się może orientuje do której dzisiaj przyjmuje dr M?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nikita o jak tam beta??? Trzymam mocno kciuki!!! Lalika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karola2288
Cześć dziewczyny ma może któraś do sprzedania fragmin i lutinus? Jeśli tak to chętnie odkupię podaje email karolina331@buziaczek.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polly to będę 3mac mocno kciuk - ja też się stresowalam ilością komórek,bo ost miałam tylko 1 dojrzałą, więc porownywalam sobie wyniki estradiolu z 6 i9 ds ze wszystkich 3 procedur ,Tasia ja na przeziębienie piłam cieple mleko z czosnkiem i miodem na noc, rutinoscorbin i wapno, ale jak powiedziałam lekarzowi, ze źle się czuję, to przepisał mi wcześniej antybiotyk i powiedział, ze w każdej chwili od 6 ds mogę zacząć go brać, bo w Wawie antybiotyk standardowo jest juz dzien przed punkcja - wiec na podgladaniu powiedz lekarzowi, ale powiem Wam dziewczyny, ze cieszy mnie to, że tu nie stosują fragminu, bo ten zastrzyk jest najgorszy , Karolcia a przypomnij mi ile z Twoich 9 udało się zaplodnic i podzielić ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A Ten utrogrstan to tez są globulki dopochwowe?? Cena duzoo niższa, a działanie to samo?? Czy lekarz rodzinny może na ten lek wystawić receptę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gościu utrogestan jest porównywalny z Lutinusem , myślę, ze każdy lekarz może wypisać receptę, bo i tak jest pelnoplatny , to są takie malutkie kuleczki i można go stosować doustnie i dopochwowo - tylko w naszym przypadku na początku na pewno tylko dopochwowo, tylko nie ma w nim aplikatora - trzeba mieć z luteiny lub Lutinusa, jak sobie pomyślę, ze przy 1 procedurze kupilam Lutinus w aptece w Gyn chyba za 169 zl za opakowanie - 700 zl to aż zla jestem na siebie, ze wtedy o tym forum nie wiedziałam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny :) Iwcia a ty po jakim czasie dalas znac do kliniki ze ci sie Szymus urodzil? Cos trzeba zawiez i jedt jakis termin po urodzeniu dziecka zeby im dac znac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikita2809
Lalika ja testuje jutro po poludniu... gacie mam pełne strachu... czuję sie okresowo i ciągle mi się wydaje ze zaraz @ przyjdzie :( Nie wiem jak Wy ale ja, jak juz nadchodzi dzień testowania, to najchętniej jeszcze bym to odwlekla w czasie...nadziejo trwaj...z drugiej strony codziennie kasa idzie na Lutinus i Fragmin. Myslicie ze 10dpt blastusi to wyjdzie juz wynik na 100% pewny? Hope super wynik! Oby teraz wszystkie sie zaplodnily! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kurde chyba post sie nie dodał :-\ Nikita to ja do jutra będę te kciuki mocno trzymać, bardzo mocno,liczę na pozytywne wieści :) ja po swoją blastke jadę w środę i boje się znowu przez to wszystko przechodzić..znowu doszukiwać sie objawów ciąży lub okresu. Doskonale rozumiem Twoje wariacje :-) A w 10dpt blasyki wynik będzie wiarygodny! Robisz krew czy sikanca?? I powiedz mi jak długo bierzesz lub brałaś encorton i estrofan? Bo o to nie zapytałam dzisiaj dr.Cz. a sama nic nie mówiła wiec chyba mam brać dalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moe podpisalam sie Lalika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikita wynik na pewno będzie wiarygodny jak to była blastka - dziewczyny robily nawet 8 dpt- mocno kciuki 3mam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×