Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

smutasek85

Katowice Gyncentrum... komu pomogli cd.

Polecane posty

Smutasku napisz mi jeszcze proszę, czy na podglądanie w 6 ds już trzeba na wizytę przyjść z estradiolem i progesteronem (czyli ok. 2 h przed wizytą pojawić się na pobranie krwi)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mandy...ja też w sumie miałam taką dawkę bo jednego 150 a drugiego 75. Na pierwszy podgląd nie ma sensu robić badań przed wizytą. Dopiero przed kolejnymi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ania dzisiaj jest ktory dzien po punkcji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mandy11
Smutasek, Karolcia dzięki :-*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mandy punkcje mialam na początku lutego ale miałam progesteron za wysoki i nie mialam transferu, w kolejnym cyklu okazalo sie ze po stymulacji zrobil sie polip i musiałam znowu robic histeroskopie a teram czekam na okres ale nie przychodzi po tym zabiegu. Takze nie wiem czy sie w końcu doczekam. Pozdrawiam Marysia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W poniedziałek miałam punkcje.. co myślicie o moich zaplodnionych komórkach? Wasze w 2dobie jak się dzieliły ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marysiu to też masz pod górkę... :-( Jak to jest z tą @, że jak nie ma przyjść to jest, a jak ma się pojawić, to jej nie ma... Ja miałam podczas histero usuwany polip, ale szyjki macicy, wtedy @ przyszła normalnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu ja w 2 dobie tez miałam podzielone tylko na 4,klasy A tak jak teraz Twoje, takie tez mi podano dwa. Reszta tez była podzielona na 2. Wczoraj w 5tej dobie zamrozili 1 ktory tez w 2 dobie był na 2, a dzis bede dzwonic czy 6 z ktorymi czekali do dzisiaj zamieniły sie w blastki. Głowa do góry! Tamten jeszcze podgoni!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wlasnie dzwonilam do laba. Mam tylko 1 blastke :( masakra! Z 9 komorek 2 podane i 1 blastka. Te z ktorymi czekali do dzisiaj nie osiągnęły stadium blastocysty. Szkoda ze nie mogą ich wczesniej mrozic nawet jesli nie podchodzi się prywatnie. Wkurzyłam się bo ciągle gadali ze dobrze rokują a tu du...a.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mandy ja miałam polipa w macicy- polip endometrialny takze moze dlatego mam inaczej. Marysia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joafer miałam mieć scraching w 21 dc , ale przesunął mi na 11 dc , właśnie do mnie dzwonili z Invimedu, ze dałam wyniki posiewu a potrzebna jest biocenoza pochwy i ze zrobią mi to jutro przed punkcja - na moje pytanie po co mi to po fakcie i dlaczego nie dali mi znać przez miesiąc powiedziała położna, ze ten dokument jest niezbędny do programu ... no masakra jakaś, to chyba w Gyn inny program mają he he bo tam w ogóle tych badań nie chcą :) No właśnie Catrina a Ty miałaś tą biocenoze ? - lepiej mi spać w Wawie , bo w pierwszej wersji miałam mieć transfer 3 lub 4 maja, wiec tego nie rozważaliśmy, MANDY ja na Twoim miejscu zrobiłabym hormony przed wizytą, ja przy 1 i 2 protokole tego nie robiłam i żałuję, 6 ds to czas kiedy można jeszcze dodać inny lek lub zmienić dawkę, ja mam 28 dniowe cykle i przy każdym protokole miałam tylko 2 podgladania w 6ds i 9 ds , a w 11 ds zawsze miałam transfer , wiec warto wynik hormonów znać na bieżąco

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agula nic się nie martw będzie dobrze masz ładne zarodki napewno dadzą radę..nie ważna jest ilość tylko jakość...ja też mam mało ale będzie dobrze trzeba w to wierzyć. ...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wierzę w te które mam ze sobą ale myslałam ze chociaz uda sie jeszcze 1 blastke zamrozić. No cóż, trzeba się cieszyć z tego co się ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem dziś zapracowana w pracy, muszę nadgonić. Mandy, to nieźle, taka dawka, ważne żeby był efekt. Jakieś badania jeszcze robiliście? Ja jutro kończę ovulastan, ciekawe kiedy będzie @. Póki co od kilku dni mam znowu plamienia, wkurzające to jest. Ale zapomniałam o tym dr powiedzieć, ale myślę, że to nie jest aż takie istotne i tak już jutro odstawię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tasia, mówisz, że samopoczucie średnie.. hmm, a boli cie coś, czy tylko te jajniki czujesz? Jeszcze trochę i weekend majowy. Dobrze, że dziś łatwiej poszło z zastrzykami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MaBO, cieszę się, że wszystkie się zapłodniły. Kciuków nie puszczam, ma być 6 pięknych zarodeczków z tego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skoro po crio szanse są większe, to jest możliwość, żeby poczekać z transferem? na życzenie? żeby się macica i jajniki zregenerowały po tej ciężkiej pracy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Agula no trudno ale jest blastus ty lepiej trzymaj swoje kropki i o nie się teraz martw.Jak brzuch lepiej? Aniu ty tez bądź dobrej myśli Mabo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Peponia niewiem kochana czy da się na życzenie ale teraz jak o tym wiem to myślę że warto zaczekać jeden cykl MaBo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mabo super że wszystkie się zaplodnily;)..powiem Ci że rozmawiałam dziś z embriologiem i on mi powiedział że lepiej jest robić transfer w przyszłym cyklu..prawdopodobnie jest w tedy więcej ciaz...organizm nie jest obciążony tymi hormonami co się bierze żeby pęcherzyki urosły. .więc mnie naprawdę pocieszyl..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Peonia, bolą mnie jajniki tak jakby picze podbrzusze i czasem czuje jakby coś mi się tam ruszało. Trochę się boje że już czuje a to dopiero 2 ds

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Peonia z tego co mi wiadomo jesli podchodzisz prywatnie to możesz poczekać z transferem do kolejnego cyklu..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hope dziękuję za radę, tak właśnie zrobię. Peonia nie mam nic więcej, tylko gonal. Badań dr nie kazał robić, ale my oboje już mamy wirusologię zrobioną wcześniej, nic dr nie mówił, że za stare, to chyba ok. Też się zastanawiam nad tym przesunięciem transferu na cykl po stymulacji... Zobaczymy jak to wszystko wyjdzie. Dziewczynki trzymam kciuki za Wasze zarodeczki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No dziewczyny ja wam powiem ze tak jest napewno lepiej zwłaszcza dla ciebie Aniu! Trochę się martwię o moje kruszynki bo w niedziele będzie ich 5 doba a przecież gyn jest zamknięte no zobaczymy pozdrawiam i trzymam kciuki MaBo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a czego oprócz sportu nie można robić podczas stymulacji do IVF? Nikt mnie o niczym nie poinformował. Można używać perfum? podnosić dziecko, powiedzmy 15kg? sprzątać? kąpać się?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×