Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

smutasek85

Katowice Gyncentrum... komu pomogli cd.

Polecane posty

Gość gość
Hope powodzenia... a byl utrogestan w Czechach?,bo gdzies wyczytalam ze w tej chwili maja braki w aptekach?? Kasia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu...powiedzielismy, że jestem w ciąży ale o blizniakach nie wspominałam. A Kasia...na serduszkowa wizytę idę 5.05 - 2 tyg po pecherzykowej (ale pewnie dlatego, że mam L4) a Ty pracujesz czy na L4 jesteś? Catarina. ..i co imię dla synka wybrane? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiu gratulację pęcherzyka czy wizyta u dr M była dłuższa niż podczas stymulacji? Hope trzymam kciuki za dzisiejszy transfer ☺ Ktoś pytał o utrogestan obecnie jest dostępny w Czechach . Pozdrawiam was Kochane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hope powodzenia... a byl utrogestan w Czechach?,bo gdzies wyczytalam ze w tej chwili maja braki w aptekach?? Kasia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Smutasku kazal mi sie wlasnie zapisac na przyszly tydzien dr M,to bedzie 29dpt. Zapisana jestem do dr P. Pracuje nadal,czuje sie dobrze ;-) Kasia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Karolcia hehe,wizyta tyle samo trwala...niestety :-/ A gdzie jest dostepny w Czechach?,w Cieszynie? Kasia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gość ja na wyniki V leiden, mthfr, protrombina i 2 innych czekałam 5 dni, więc nie dziwi mnie,że Kasiurek miała w 7 dni ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia...też masz wizytę w przyszły czwartek? Na którą godzinę? Super, że nie masz dolegliwości :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
smutasku na dzień wczorajszy imię dla chłopca Bartosz, a dla dziewczynki Emilia ale to wszystko może sie znienic bo przecież czasu jeszcze dużo, hope zaciskam kciuki od rana, wiem co to za ból wstawać tak wczesnie przez całe lata tak wstawałam do pracy a na wyjazdy do warszawy tez

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia Utrogestan kupiłam w Cieszynie kilka stron wcześniej jest podany nr do tej apteki zadzwoń i zapytaj ☺Ja byłam tydzień temu w Cieszynie Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emilka śliczne imię :) ja jak w końcu mi sie uda zajść w ciąże, to dla córki mam imię - Liliana, a dla syna ??? Hmm bede myślała pózniej :) a może zamiast Bartosz, to Bartłomiej? Jest takie bardziej miękkie i miłe. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzieki Karolcia... Smutasku wizyte mam 4.05 tj sroda.... a Ty ktory bedziesz miala 5.05 dpt kasia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wiesz Bartosz/Bartłomiej a i tak mały bedzie Bartuś, a ja tez patrzę jak imię bedzie grało z nazwiskiem. mój M od lat mówi o Jaśku/Jan ale teraz mu przechodzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasiurek ja patrzę jak imie pasuje do nazwiska bo to tez jest ważne, Bartosz/Bartłomiej a mały to i tak bedzie Bartuś narazie to jest zbyt wczesnie bo jeszcze duzo czasu i wszytsko sie moze zmienić mój M przez 5 lat mówil i Janku/Jan , ciekawe czy nie zmieni zadania co do Bartka:) hope od samego rana zaciskam kcuki, ja przez całe lata tak wstwałam do pracy, a na wyjazdy do Warszawy też...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kochane. Hope powodzenia dzisiaj oby duzo jajeczek bylo. Jak fajnie ze macie juz imiona powybierane ja z mezem narazie nie umiemy sie zdecydowac haha a tu do terminu coraz blizej. Dzisiaj bylam na wizycie mala wazy 3600 lekarz mowil ze na swiat sie jej jak narazie nie spieszy bedzie w terminie albo nawet po. Nastepna wizyta za 2 tyg i w tedy bedzie decyzja czy rodze naturalnie czy cc bo mala jest dosc duza i lekarz sie boi ze jak jeszcze urosnie a ma takie predyspozyvje bo maz wazyl 4500 przy urodzeniu to moge miec problemy przy porodzie i rozwazy cc ale to dopiero za 2 tyg. Milego dnia dziewczyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy mogę brać coś na gardło i przeziębienie w czasie stymulacji ? zaczyna mnie coś brać :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hope83 - ściskam kciuki :) dorciak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
strona zaczyna się zawieszać a jeszcze do 100 nie doszło :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
.....strona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Catarina. ..jak leżę to jest ok. Rano zaliczyłam toaletę :-( i poszłam na małe zakupy (w trakcie już źle się czułam ). Nie wiem może to przez to, że bliźniaki tak się źle czuję. Już się martwię jak ja na wizytę dojadę i tam tyle usiedze (tam mi jest zawsze tak duszno). A Ty dobrze się czujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja narazie bez dolegliwosci jedynie mam zaparcia, i jakies problemy z jelitami bo czasami to mnie wierci w brzuchu. ja mówie ze za nas trzy (bo moje dwie bratowe są w ciązy) jedna do teraz sie meczy i wymiotuje i ona za nas wycierpiała juz. juz nie mogę sie doczekać wizyty w poniedziałek i zobaczyć serduszko ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewela2421
czesc dziewczyny ! Która z WAS nastepnie betuje? sledze Was dalej niezmiernie ale juz sie troszke pogubiłam. Hope , powodzenia na punkcji dzis !!! punkcja w dniu urodzin to musi byc dobry znak !!!!! przy okazji najlepszego Ci zycze , spelnienia tego jednego upragnionego marzenia ! wierze , że teraz sie uda !!! 100 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tasia mnie też coś bierze gardło mnie boli myślę że jakieś lekki do ssania można brac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hope kochana jak tam? Wszystkiego co najlepsze dla ciebie i spełnienia tego najważniejszego marzenia. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hope83 - to również ja składam najlepsze życzenia duuużo zdrówka, miłości i spełnienia tego najważniejszego marzenia :) buziole dorciak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×