Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

smutasek85

Katowice Gyncentrum... komu pomogli cd.

Polecane posty

Smutasku ale super! Gratuluję :-) sunshine Karolcia trzymam mocno za betę waszą :-) my jestesmy juz z kropkami w domku wzięłam klej i naciecie, kropki 8A i 6B . A i duphaston tez mam i nospe. Sil teraz Twoja kolej :) Maj musi być dla nas szczęśliwy oby wszystkie stymulacje punkcje transfery i bety były super :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smutasek i Aneta - gratulacje :) Malami do bety jeszcze daleko, dopiero połowa drogi :) a kiedy Ty masz insem ? Lalika 3mam kciuki za mamę i rozumiem że się o nią boisz, ale nie myśl ze przez to kropek się nie przyjmie - to kwestia szczęścia i tego Ci życzę, Sunshine to napisz jutro od razu jaka beta- dlatego ja wytrwam i nie zrobię wcześniej żeby się potem nie stresować tak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aneta piękny wynik gratuluję trochę narozrabialas z tym paciorkowcem trzymam kciuki żeby wszystko było ok !Anes a ty miałaś krio tak? Duphaston przepisał ci dr M?trzymaj kropki mocno i nie puszczaj! Pozdrawiam MaBo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"malamii89" , po co Ci przy podaniu nasienia (inseminacji) kroplówka przeciwskurczowa ? Ją się podaje przed transferem zarodka , żeby macica nadmiernie kurcząc się "nie wyrzuciła" zarodka. Ona działa maksymalnie kilkanaście godzin. Według badaczy 30 % kobiet przystępujących do in vitro ma ten problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem co mam robić? Czy już iść na l4 czy jeczcze popracować? W sumie nie wiem czy pochwalić się w pracy czy nie? Boje się zapeszyć bo byłam już kiedyś trzy razy w ciąży biochemicznej i po 9 tyg wracałam do pracy. W sumie pracuje na stojąco 10 godz w dużym sklepie meblowym Ag... gdzie jest duży ****** obsługa klienta. Czy dr M od razu też daje zaświadczenie o ciąży czy w późniejszym czasie? Bo w ciąży mamy 100procent płatne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aneta, idź na L4, ostatnia możliwość, żeby odpocząć, bo jak już się dzidziuś urodzi, to nie pośpisz :P Jak by się nie daj boże coś działo, to będziesz rozmyślać, czy to nie dlatego, że pracowałaś. Na pracę jeszcze przyjdzie czas. Kiedyś któraś z dziewczyn pisała, ze bardzo szybko dostaje się ciążowe L4, chyba po 2 czy 3 pozytywnej becie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lalika, zdrówka dla mamy. Dla pocieszenia napiszę ci, że często jak się dzieje coś niedobrego w rodzinie, śmierć bliskiej osoby, wypadek, to wtedy okazuje się, że transfer udany. Już kilka takich historii czytałam na różnych forach. Wszystko będzie dobrze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smutasku, bardzo bardzo bardzo ci gratuluję i cieszę się z twojego podwójnego szczęścia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam dziś 3ds i już zaczynam czuć jajniki. Orientuje się któraś z was do której jest ta apteka w Czechach czynna w sobotę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Boże co za banda co za skur@@@ny! Oglądałam wiadomość i aż się we mnie gotuje jak ich słucham czepiają się in vitro na sile chcą wszystko zmienić MaBo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No niech ktos cos streści bo jestem w szpitalu i nic nie wiem a sie wkurzyłam!!!!! Lalika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Peponia do 12 w sobotę apteka MaBo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No niech ktos cos streści bo jestem w szpitalu i nic nie wiem a sie wkurzyłam!!!!! Lalika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też oglądałam fakty. Powiedzcie, jak ma być dobrze w Polsce? Odpowiedzcie, kto na tych popaprańców głosował? Wszędzie gdzie słyszę, ja nie głosowałem, ja nie głosowałam, my nie głosowaniem. To ja się pytam kur..a kto głosował? Podejść tylko napluć w twarz. Chory kraj i ten rząd i ci księża. Kto ich będzie utrzymywał, jak moherowe berety poumierają. Już i tak wielu ludzi odwraca się od kościoła. Do tego ten nasz prezydent, dupa a nie prezydent. Jakby jego córka nie mogła mieć dzieci tylko dzięki in vitro to albo po kryjomu, albo wydałby kupę kasy na leczenie za granicą. Szkoda mi tego że zaczynamy się cofać. Ale cóż, podziękujmy tym osobom które oddały głos na PiS. dorciak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aneta...gratuluję i idź na L4. Ja po drugiej pozytywnej becie dostałam L4 ciążowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Strona?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malami ja tez nie wiem po co Ci tak kroplowka skoro dziala tak krótko. Po wprowadzeniu nasienia troszke trwa zanim dojdzie do zaplodnienia itd. Jak zapisala Ci ja dr Cz to wiadomo o co chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
111111

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sloneczko84
Joafer - dobrze rozumiem- nie placilas za wizytę u androloga w Wawie? Bo ja tez musze to mieć ☹

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sloneczko84
Joafer-dobrze zrozumiałam - nie placilas za wizytę u androloga? Bo ja tez musze miec w Wawie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malamii89
aneta super beta zmykaj na l4:)) tez patrzylam na fakty...i nie komentuje:((brak slow:( no dzieki czyli jakbym sie zdecydowala to kasa w bloto.....zdesperowanym ludziom tez wszystko wcisna:((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prawo chcą zmienić kompletnie nie znając się na rzeczy! Boże to jakaś masakra dokładnie Dorciak tu nigdy nie będzie dobrze! MaBo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aneta bez problemu dala Ci receptę na ryczałt?Internista też może wypisać na ryczałt?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malamii89
aneta super beta zmykaj na l4:)) tez patrzylam na fakty...i nie komentuje:((brak slow:( no dzieki czyli jakbym sie zdecydowala to kasa w bloto.....zdesperowanym ludziom tez wszystko wcisna:((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×