Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

smutasek85

Katowice Gyncentrum... komu pomogli cd.

Polecane posty

Gość gość
Juz wracam do domu. Brzuch mnie boli :( embriolog powiedzial idealny transfer :) wymodliłam żeby transfer robił dr.M wiec jestem dobrej myśli lalika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A dziewczynki dziękuję :) ja za Was tez mocno trzymam kciuki i Wam kibicuje. Razem raźniej :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oczywiście nie podpisalam się Lalika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciociakachna
cześć Dziewczyny dawno mnie tu nie było, ale zaglądam od czasu od czasu rządna pozytywnych newsów. Wszystkim "na plusie" gratuluje z całego serca, za pozostałe trzymam kciuki i dołączam do walki... podejście nr 3 czas zacząć... dziś 3 dzień gonapeptylu. Dla odmiany wyluzowałam i podchodzę trochę dla spokojnego sumienia więc zobaczymy... może to faktycznie pomoże także trzymajcie kciuki proszę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lalika, z idealnego transferu będzie idealny dzidziuś, czego ci życzę z całego serca! Dr M na pewno zrobił to dobrze! Kciuków nie puszczam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beta spadła... Juz nie mam sił... Łudziłam się ze moze jakimś cudem podskoczy bo faktycznie za szybko zrobiłam ale niestety...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aguuula ahh plącze razem z Tobą. :( my tu wiemy co czujesz..musisz dalej walczyć o szczęście no poprostu musisz!!!! Lalika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aguuula, trzymam kciuki. Mogę sobie tylko wyobrazić jak musisz teraz walczyć ze sobą. Będzie dobrze i tego się trzymamy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mandy11
Aguuula jesteśmy z Tobą... ;-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzwoniłam do embriologa z wynikiem i zapytac o blastke. Mamy blastke klasy AB. Teraz czekam na @ i walka po raz ostatni... Jest ciężko choc przypuszczam ze byłoby mi cięzej gdybysmy nie mieli śniezynki... Dziekuje dziewczyny :* Kiedy najlepiej umowic się na wizytę przed crio? Zaraz na początku @?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hope tak tak od jutra zaczynamy i wszystko się będzie rozgrywlo w maju mam nadzieję że ten miesiąc mi przyniesie szczęście. A ty jak się czujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aguula :( To straszne co przeżywamy :( Nawet ciężko mi coś pozytywnego napisać, bo sama już w nic nie wierzę :( Czekam obecnie na @ a ta nie przychodzi :/ Jak trzeba to jej nie ma...chyba niezle mnie te hormony rozregulowały :( Lalika powodzenia z mrozakiem! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewela2421
Aguula powodzenia i wytrwaolosci życzę w dalszej drodze staran.. Ania a ty Betujesz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dredzik84
Lalika kochana moja trzymaj się dzielnie i jestem z Tobą całym sercem :) wspieram i trzymam kciuki jak tylko mogę. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joafer moja bratnia dusza! Trzymam kciuki za całą procedurę i niech skończy się Spełnieniem tego jednego Marzenia :) lov wielkie i pisz na bieżąco cóż Wami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aguuula :( ja też do końca wierzyłam, ze beta urośnie :( sa chwile kiedy rzucialabym to wszystko i leżała i płakała :( tak mnie dołuje ten cały schemat :( JOAFER dzięki chyba dobrze się czuje - na pewno nie boli mnie jak ostatnio :( spisz sobie wszystkie pytania raz jeszcze, bo czas teraz szybko Ci będzie mijał, Ciciokachna witamy ponownie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość linkaa28
Aguula współczuje :( trzymaj się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hope a bierzesz jakieś wspomagacze typu ananas itp. A bralas relanium i nospe ja w poprzednich podejściach wogole nie brałam ale tym razem wezme . trzymaj się i odpoczywaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dddd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dredzik kochana jak milo że jesteś :-) kurcze boję się tego podejścia trochę mnie to przeraża wszystko ale jedno jest fajne moja pani dr jest ws strasznie fajna więc pytać i dzwonić mogę zawszę. Zastanawiam się bo ja nie robiłam sobie tego scratching endometrium, choć to jest na zagniezrzenie zarodka a mi obumierają więc nie wiem czy by coś to dało :-( . mam nadzieję że tym razem dostają do ,5 doby bo jak nie to nawet transferu nie będzie :-( a u ciebie co słychać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ehhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jaka głupia strona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agula tulę mocno :( DObrze, ze masz jeszcze śnieżynki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja po wizycie, w piątek punkcja a transfer w następnym cyklu, niestety prawdopodobnie hiperka mnie dopadła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Agula tak mi przykro tule Cie mocno naprawdę brak mi słów!Pozbieraj się i wracaj po śnieżynkę pozdrawiam MaBo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×