Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość swietlanadabkowska

Mąż chce wrócic po kilku latach od rozwodu.

Polecane posty

Gość swietlanadabkowska

Mąż zdradził mnie, rozwiódł się ze mną dla innej kobiety, z którą był kilka lat. Od kilku miesięcy chce wrócić do mnie i naszego 21 letniego syna. Mimo zdrady męża i tego wszystkiego, ja przez te lata nadal go kocham. Mówił, ze żałuje, zę wszystko przemyslał, ze związek z tamtą i porzucenie dla niej rodziny to był błąd. On chce wszystko naprawić i bardzo sie o to stara. Czy myslicie, ze powrót do niego to dobry pomysł? Syn radzi mi, bym dała ojcu szansę na naprawę tego, co zniszczył, widzi, jak były mój mąż sie stara, jak bardzo mu zależy na mnie i na nim. Myślicie, ze to moze się udać? Że można rozpocząć nowe życie z kimś, z kim się już kiedyś rozstało?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem takim przypadkiem. Rozstałem się z dziewczyną, gdy mieliśmy po 20, a po 8 latach znów zaczeliśmy być razem- w przyszłym miesiącu bierzemy ślub- jesteśmy szczęśliwi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Spróbować możesz jeśli on się stara a ty go kochasz. Nic nie tracisz najwyżej wam nie wyjdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Namysłów to miasto powiatowe w województwie opolskim w powiecie namysłowskim ma 16 tysięcy mieszkańców i tablice rejestracyjne ona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli macie ślub kościelny to wróć do męża.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nigdy w życiu dostał kopa w dupę od kochanki, to mu się stara żona przypomniała? syn jest dorosły, zaraz pójdzie na swoje z ty będziesz żyła ze zdrajcą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kochasz wiec dajcie sobie szanse

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość swietlanadabkowska
Bardzo się stara, deklaruje miłość do mnie. Że dopiero po rozstaniu z tamtą zrozumiał, jak mnie kocha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
""dopiero po rozstaniu z tamtą zrozumiał, jak mnie kocha"" o matko :( czyli gdyby nadal z nią był, to by nadal ją kochał, a nie myślał o Tobie, ale skoro im nie wyszło, to nagle sobie przypomniał o tobie??? przecież to jest tak żałosne, że aż przykre.... poza tym skąd wiesz, że znowu tak nie zrobi, jak mu się znowu znudzi? Ja stawiam, że za kilka lat znowu by Cię zostawił. W życiu bym do niego nie wróciła za to co zrobił, wtedy nie myślał o Tobie i Twoim bólu, tylko o panience, a że im nie wyszło, to nagle kochany mężulek chce wrócić na stare śmieci, bo mu nie ma kto prać i sprzątać. Nie pakuj się w to, dobrze Ci radzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość swietlanadabkowska
Dopiero po rozstaniu, bo ponoć wtedy do niego dotarło, co zrobił, jak pragnie mieć rodzinę. Ponoć już w związku z tamta brakowało mu jego własnej rodziny- były jej dzieci, ale nie były one jego, mówił, ze czuł się okropnie, ze wtedy docenił, jak jesteśmy dla niego wazni i ze chce do nas wrócić i patrzeć, jak syn sie usamodzielnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojcorobić
Pamiętaj że pierwsze małżeństwo jest najważniejsze ja mam 21lat i możesz myśleć że nic nie wiem o życiu może sama nigdy nie przeżyłam miłości bo jej nie dopuszczam ale widzę jak każdego dnia moja mama cierpi prze mojego tatę ona go kocha urodziła mu dzieci zawsze była przy nim a on ją zdradzał i teraz już od 10lat jest z inną kobietą udając szczekliwego ma z nią dziecko ale gdy zaczyna pić zawsze mówi do mojego starszego brata o nas o mamie on ją kocha i dobrze wie że ona go też czemu nie są razem? bo on się nie przyzna że ją kocha ma mózg głupiego mężczyzny :) powiem tak daj mu szanse ale nigdy nie dawaj mu od razu wygrać bo będzie tak jak w przypadku mojej rodziny dbaj o siebie i bądź pewna siebie ale zacznij z nim być tak aby zdobywał cie tak jak na to zasługujesz ale musisz mu z głębi serca wybaczyć Bóg z Tobą i twoim mężem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobiety to jednak idiotki! Skad sie takie glupie p*** biora???? Sama jestem kobieta, ale nigdy nie zrozumiem fenomenu debilizmu kobiet. Jak mozna wrocic do meza, ktory zostawil rodzine dla kochanki. Sorry, ale moja glowa nie jest w stanie przerobic nawet takiej mysli, a co dopiero zamiaru I checi! Ty kobieto chyba nie masz w ogole do siebie szacunku. Jak mozna kochac zdrajce!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Faktycznie! Polki lubia byc gnojone I traktowane jak szambo! Zal.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojcorobić
DO: gość dziś Kobiety to jednak idiotki! Skad sie takie glupie p*** biora???? Sama jestem kobieta, ale nigdy nie zrozumiem fenomenu debilizmu kobiet. Jak mozna wrocic do meza, ktory zostawil rodzine dla kochanki. Sorry, ale moja glowa nie jest w stanie przerobic nawet takiej mysli, a co dopiero zamiaru I checi! Ty kobieto chyba nie masz w ogole do siebie szacunku. można kochać a nawet trzeba kochać wszystkich nawet tych którzy nas ranią niech wiedzą oni o tym i niech oni sami przez to cierpią że ranią a są kochani że krzywdzą a jest im wybaczone że zabijają a my im życie ratujemy i zarówno kobiety są zdolne do miłości jak i mężczyźni tylko nie każdy odnalazł sposobu by kochać poprawnie Jak mozna kochac zdrajce!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tezkobietaaa
tak,kobiety są w większości naiwne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
swietlanadabkowska Ile Ty masz lat/Nie wierzę,że dorosła kobieta może być tak naiwna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dla mnie to już nie mężczyzna, który porzucił cię dla innej. serio jeszcze rozważasz wzięcie go z powrotem? Bo on na stare lata chce mieć sprzątaczkę i kucharkę? Współczuję, ale uwierz, on się teraz tak stara, a w momencie kiedy pozwolisz mu wrócić, wszystko będzie po staremu - oczywiście dopóki nie znajdzie innej kobiety i znów ciebie zostawi... a że z wiekiem szukanie naiwnych idzie gorzej, to jeleń sobie upatrzył na przeczekanie tego trudnego czasu ciebie. nie idź na takie traktowanie. Zostawił ciebie samą z dzieckiem, a teraz, kiedy już nic do roboty przy synu nie będzie miał, nagle ''zmądrzał''... ludzie się nie zmieniają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja myślę że gdy da mu drugą szanse z warunkami i tym że ona będzie się szanować i on będzie jej pomagać będą szczęśliwi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o nie,nigdy w zyciu,dwa razy do tej samej rzeki sie nie wchodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×