Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

xen

Justyna Pawlicka ta baba jest wcieleniem szatana.

Polecane posty

Patrz na siebie nie oceniaj ludzi, których nie znasz ciołku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
patrze na siebie, i widze niedoskonalosci, ktore sa wynikiem dzialan innych ludzi :). A oceniac to cie moge, po tym co wypisujesz, i mi tego nie zabronisz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wypisujesz to, co w moich kanonach piekna nazywam bycie szmata, czyli wykraczasz ponizej kanonow piekna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo mnie to cieszy, szczególnie kiedy widzę z jakim troglodytą mam do czynienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mi to bardzo odpowiada i nie zamierzam tłumaczyć się z tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie chce nic mowic, ale jakby nie patrzec to ty jestes wcieleniem szatana, a nie justyna pawlicka :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie robię sobie zdjęć z ofiarą, którą zamierzam obedrzeć ze skóry dla kasy. To jest obrzydliwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ty głupek wioskowy, na jedno wychodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widziałeś jej oczy? Szatan, jak nic. Okropna kobieta, budzi we mnie tak negatywne emocje, że trudno to opisać. To samo zło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nawet nie wiem kto to jest kobieto :D. Powiem tak, ja jestem perkusista, a ty stara baba, na to samo wychodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie, nie wychodzi na to samo. Ja nie jestem szmatą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie rozumiem jak mozna zakladac na siebie zwierze!?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie rozumiem jak można robić sobie fotkę z ofiarą,którą za chwilę na siebie włoży ta ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Całkowicie wyzute z moralności, jakichkolwiek uczuć. Bestia, bo zwierze zachowuje się instynktownie i nigdy nie zabija dla przyjemności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mogę ją zabić już teraz ,jak obiecasz że mnie nie posadzą za to :-) mogę jej obcinac palce każdy po kolei ,po każdym powie że już nie będzie zabijac bezbronnych potem obetnę jej ręce i nogi może zacznie płakać albo krzyczeć nie wiem ,i tak niedługo będzie w ziemi odejdzie w niebyt jak złoooooo które promuje dla kasy ,zaszkodze jej nawet bez obcinania ,dziękuje za link ,szukam takich jak ona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisałam ten temat, bo zło którym epatuje jest realne i wnioskuję po twoim wpisie, że na ciebie działa podobnie. To właśnie szatan, który tak mocno oddziałuje, że wciąga innych ludzi i powoduje w tobie nienawiść. Nic nie rób, bo wtedy osiągnie sukces. Zło rodzi zło, my jesteśmy ogniwami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×