Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gośćjury

Najfajniejsza dziewczyna ero

Polecane posty

Gość gość
nikt z młodych roczników nie używa rosyjskiego, masz blisko 50 lat niestała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Troszkę lepiej być 10 lat i nie być do bólu nudną niż rok jak Imperium i być już niestrawną.Oczywiście wybierałem z tego co zostało , zgodnie z zasadą na bezrybiu i rak ryba:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam 31 lat i uczyłem się rosyjskiego kmiotku tępy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"wsiem" "toże" itd. takie słówka stosują ludzie grubo po 40stce z czasów komunizmu pozostało im, więc sie nie bulwersuj niestała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na studiach typu historia rosyjski(cyrylica) jest wprost pożądany półinteligencie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Komu tu tłumaczyć , kiedyś ktoś wyskoczył z Leninem i był bulwers że musi to być stary gość bo przecież kto tam mając 25-30 lat o Leninie słyszał ? No kto? Straszne jakie nie/doj/eby intelektualne i niedokształcone tu piszą, nie dziwi że toto upada na ryj .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kmiot to cie zrobił przegrywko napisz coś z sensem po rosyjsku to ci może uwierzymy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chuujku niedorobiony przecież ty z j.polskim masz problemy, umyj sie bo śmierdzisz kałem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlaczego ciągle piszesz o Imperium?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po rosyjsku ci nie napiszę bo nie mam odpowiedniej klawiatury ale zanim pierniesz bzdury że tylko ludzie koło 50tki znają rosyjski, to zapoznaj się z FAKTAMI.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wanda jest tu najfajniejsza :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to oczywiste żeja !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kusza ? Bez kitu:O jest brzydka i nie miła. Do tego olewa ludzi. Więc za całość 3 x nie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś w czym wypada najlepiej kuszełłe? chyba w przegrywaniu od 10 lat, nie ośmieszaj sie X 10 lat ? To żart ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
możesz polskimi literami napisać komentarz, (np. "sorog dwa" "niet, da, sabaka") no chyba że nie znasz rosyjskiego ty pieduch. Zgadza sie, że wśród młodego pokolenia ludzie władają rosyjskim, ale to jest marginalne. Niestała już lata temu wplatała rosyjskie słówka, wię zachodzi duże prawdopodobieństwo, że jest kobietą po 40stce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak gościu kusza siedzi tu ponad 10 lat jak nowy piotr z łodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Każdego dnia przez 10 lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jasne niestała ma 18 lat, kusza 19, ty 32 i wierzymy na słowo, a teraz czy mógłbyś napisać swój komentarz po rosyjsku ? Chyba nie powinieneś mieć z tym problemu skoro aż tyle lat uczyłeś sie rosyjskiego i nie będziesz sie zasłaniał brakiem rosyjskich znaków ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hahaha, nie mogę:D Dobry jest ten od uporczywego nawoływania żeby po rosyjsku napisać:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hehehe kolejny człowiek ma problem napisać kilka zdań po rusku. Jeden i drugi deklarował jakoby sie uczył rosyjskiego. Dobra,chuuj z tym i koło chuuja mi lata ile mają lat słowiana razem z niestała. Chciałem tylko wykazać, że ludzie deklarujący znajomość ruskiego nie umią nic napisać w tym języku i nie wplatają go w komentarze po polsku. Natomiast u niestałej dziwnym trafem ten język czesto sie pojawia. U smofa, błędnego również i stąd przypuszczenia, iż są to wiekowi ludzie z naleciałością socjalistyczną i ogromnym lękiem przed towarzyszem Stalinem. Hahaha Sytaja sabaka nie dumajet o chożminie, jej sutoczki na umie. Nikto nie daitsja wam izbawlenia. Paka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najfajniejsza jest want i tyle w temacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Want to kobieta ciepła sympatyczna bez obłudy i zawiści dlatego kurfy z charakteru nie mogły przeżyć i stąd hejty miała. Dwulicowe kurfiska dorobiły ideologie jakoby Want głupia, bo nie miały odwagi napisać prawdy aby nie przyznać sie jakimi kurfiskami są bez honoru i godności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiatry były za Wantjak słowa treściweu Want nie wiem😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty ocień niecharoszyj cieławiek, nielzia być takom .Mienia zawut ...,no niciewo to tabie nie pogawari , u mienia tridcat adin liet .Tabie nada pastawić ruki pa szfam i nicieweo nie gawarit dalsze duraku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Raczej "niczewo tiebie nie skażet" "mnie tridcat odin liet" "położyt' ruki po szwam" :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Spierttalaj już z tą Want anonimowy debilu. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No tak, tylko ty się pewnie uczyłeś osiem lat , ja tylko w liceum:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Spierttalaj już z tą Want anonimowy debilu. x ciągnij kiche dwulicowa hejterko. Kurrwo aseksualna nikt cie nie chce i z zawiści dowalasz sie do Want

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×