Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

pytanie do mężczyzn których zostawiła kobieta

Polecane posty

Gość gość

Jakbyscie zareagowali gdyby laska rzucala was notorycznie co 2-3 miesiace albo podczas 3 letniego zwiazku 4 razy?Ostani raz juz nie bylo opcji,powiedzial ze to juz koniec i trzeba sie z tym pogodzic....po 2 miesiacach powiedzial ze ma kogos innego i ze nie ma do czego wracac.Po pół roku niewidzenia sie i bardzo ograniczonym kontakcie albo znikomym,on blokuje mnie na portalach,urywa calkowicie kontakt (zaznacze ze zadne z nas nie jest zwlennikiem wstawiania zdjec,informacji o zwiazkach).Czym sie kierowal>Nie ukrywam,zabolalo.Prosze tylko dojrzale odpowiedzi....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesteś mu obojętna ,a wręcz czuje do Ciebie niechęc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czy on mogl byc zraniony?a teraz nic nie chce o mnie wiedziec>tylko jak mozna tak kogos wyrzucic,kogos z kims kiedys nas tak wiele laczylo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Jakbyscie zareagowali gdyby laska rzucala was notorycznie co 2-3 miesiace" laska ma ewidentnie z głową i nie wie czego chce, albo jakaś fochalska księżniczka :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kobiety polskie przestancie sobie marnowac zycie z tymi durnymi facetami jak was nauczyli durni komunistyczni rodzice zap********i 333 www.youtube.com/watch?v=n08-SNPvLKk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przerost tresci nad forma
daj mu spokój jesteś toksyczna. odchodzisz ale jak widzisz że on chce odejśc to znowu nawiązujesz kontakt bo nadepnąl ci na twoje ego. reprezentujesz kompletne dno. zablokował cie bo nie chce o tobie myślec albo nie chce abyś mu sie gdzieś tam pojawiała ale ty teraz będziesz zapewne usilnie to robić bo jesteś nienormalna i zywisz sie wypijaniem energii z innych. zerwałaś jest ci obojetny wiec po cholere to rozkminiasz. znajdzie sie nowy frajer którego zainteresowaniem będziesz się zywic do czasu az nie spotkasz kogos takieog jak ty wteyd byc moze role sie odwroca. tacy ludzie jak ty powinni być specjalnie oznaczania np. jak ci z in vitro przez bruzdę :D aby bylo wiadomo ze trzeba ich omijać szerokim łukiem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dalam mu spokoj.Przez moment tylko bylo mi strasznie przykro ze tak po prostu mnie wyrzucil.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dzieki za szczere odpowiedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Faceci tak wyrzucają nie wszyscy ale spora część, ale idzie z tym żyć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wiem,tylko czy robia to z nienawisci?czy czym sie kieruja?zdaje sobie sprawe ze nie chca nic wiedziec nt bylej,ale zaznacze ze nie udzielalam sie na tym portalu,chyba ze bierze pod uwage fakt ze moze mnie zrnic np.wstawiajac zdjecia z nowa panna?ale mysle ze jak juz chcialby zrobic mi na zlosc to by wlasnie mi pokazywal ze jest w szczesliwym zwiazku.Prosze męzczyzni,wypowiadajcie sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak faceta zrani jakąś panna raz to wszystkie kolejne traktują jak suki. Taka prawda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NobodyImportant
Ale Wy jesteście głupi. Żal mi dupę ściska. Typiarka pisze, że zrywała z facetem (tym samym) co 2-3 miesiące, a Wy piszecie cytuję "Faceci tak wyrzucają nie wszyscy ale spora część, ale idzie z tym żyć". Co jest z Wami nie tak?! Nie pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no wlasnie...NobodyImportant ale wypowiadajcie sie dalej panowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czym sie kierowal blokujac mnie ? myslicie z emogl jeszcze w ogole o mnie myslec/pamietac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ona nadal nie rozumie. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przerost tresci nad forma
Prosze męzczyzni,wypowiadajcie sie >>ale po co co cie to obchodzi moze nie chce abys widziala ze jest szczesliwy bo moze zal mu ciebie. nie kazyd jest jak ty i ma w nosie odczucia innych, a moze jest zgola odwrotnie i on nie chce tego widzic. nikt ci tego nie powie!!!! poza tym to nie twoja sprawa kiedy to do ciebie wreszcie dotrze. masz problem z wlasna samoocena ktora budujesz traktujac instrumenlanie innych teraz nie mozesz przebloec ze jeden frajer sie od ciebie uwolnil. to jest straszne zacznij sie leczyc zamiast rozkminiac czy kogos ma czy nie chce wiedziec czy ty masz. oby to pierwsze bo jak yto drugie to znowu bedziesz mu glowe zawracac a pozniej jak sie upewnisz ze nikogo nie ma to znowu go potraktujesz jak zawsze :D w moim odczuciu nadajesz sie do utylizacji :D i nie pisze dlatego ze ktos mnie tak potraktowal czy cos po prostu to co robisz to jest skrajne chamstwo jeszcze chwila i bedziesz do tego robic z siebie ofiare :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ona nadal nie rozumie - bo to debilka jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chcesz się bawić ludźmi ? To zagraj w simsy ;) zakpilas z niego poprostu i raczej nie chce mieć z Tobą nic wspólnego. Ja napewno nie chciałbym Cię już znać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wszystko rozumiem....nie musicie tak na mnie najezdzac swoja drogą...a tym którzy się w tym temacie wypowiedzieli sensownie wielkie dzieki za zrozumienie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przed świętami założyłaś jeden temat, teraz drugi. Niech do Ciebie dotrze, ze on nie chce cię znac i już. Masz 30 lat, a zachowujesz się jak dziecko. Dla zabawy zrywałas z nim co 3 miesiące?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
trzymala go pewnie jako wyjscie awaryjne na wszelki wypadek gdyby nikt inny z nia nie wytrzymal. teraz on sie oddala a ona glupieje bo sie boi ze traci wyjscie awaryjne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Takie gierki, tak właśnie się kończą. Dorosnij kobietko :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie nie dla zabaway,po prostu dzialo sie źle,jednak slabosc wygrywala...do drugiej osoby-pogodzilam sie z tym/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja już nie mogę tego czytać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
super,to nie czytaj i lepiej jak tu nie bedziesz zagladac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak ktoś ma nową partnerkę to może wywalić stare w kosmos,kobiety mocno zakochane też tak robią,można też odciąć się od kogoś jeśli się uzna że znajomośc nie działa dobrze na psychikę,każda wolna osoba ma prawo to zrobić ,nie jest to miłe ale coż,ja byłych też pokasowałam ,to byli,na co mi oni,nie wyszło i do widzenia,100% mojej uwagi dla obecnego ,zapomnij o tym kolesiu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
masz racje niepotrzebnie robie jakies rozkminy po co tak ludzie robia.ale najlepiej to faktycznie odciac sie od tego zupełnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×