Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

sex z nauczycielką

Polecane posty

Gość gość

Bardzo pociąga mnie nauczycielka od ruskiego ma super figurę fajne cycki i duży tyleczek który mnie bardzo pociąga.Czy tez marzyliście o sexie z jakąś nauczycielką jezeli tak to opiszcie to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
najlepiej zrobisz jak weźmiesz się za kozę, tylko postaraj się o gumowce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak!jedną wy/ru/cha/łem jak byłem w gimnazjum ale ona nie uczyła w mojej szkole.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie tez pociąga nauczycielka od przedsiębiorczości ma 27 lat figura jak marzenie ile bym dal żeby ja przeleciał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tez mialem taka jedna w liceum. Od matematyki. Kolo 40stki i z dwoja dzieci. Szczerze? Najlepsza strzala w calej szkole. Licealistki mogly sie przy niej schowac. Takie miala cialo. Wtedy sie wstydzilem, bylem prawiczkiem i nie wiedzialem jak sie obchodzic z kobietami. A teraz mam okazje. Bedzie bal absolwentow, na ktory zjezdzam. Jak ja tam spotkam, bede podbijal. Zaprosze ja do tanca, poloze reke na d***e, bede testowal granice. Jak bedzie trzeba to wezme sila.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja dymam nauczycielke od 15 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do gościa powyżej - kogo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
23:51 Kontynuacja: Myślicie, że pozwie mnie o molestowanie jeśli będę zbyt natarczywy? Była moją nauczycielką. Obecnie ma ponad 40 lat, dwójkę dzieci, męża. Ja mam 25 lat. Serio jestem tak zdeterminowany, że ją przelecę a w dodatku zaleję. Niezależnie od tego czy będzie chciała czy wymuszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam zone nauczycielke i dymam ja od 15 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam wielką ochotę przeleciec nauczycielke od geografii ma cudne duże cycuszki bardzo mnie kreca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie tez strasznie podnieca nauczycielka jest mloda ma 31 lat ma piękne duże piersi i wspanialy tyłeczek bardzo często chodzi w obcisłych spodniach i super wygląda wtedy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to tylko dymac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×