Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kasia21161

Cięcie Cesarskie

Polecane posty

Hej Dziewczyny! Mam mały dylemat.. Czeka mnie poród przez cc i nie wiem za bardzo jak to będzie wyglądać.. W szpitalu za wiele mi nie powiedzieli, tylko tyle że jak będę miała skurczę co 6-7 min to mam przyjechać i będą mnie ciąć ; / a mnie najbardziej przeraża, że przyjadę za późno.. Jest to moja pierwsza ciąża i nie wiem za bardzo czego mam się spodziewać :-o czy czasami nie spanikuje i będzie fałszywy alarm.. Zastanawia mnie tak naprawdę czy jak odejdą mi w domu wody płodowe (nie daj Boże ) to czy zrobią mi cesarkę czy będę już musiała rodzić naturalnie? Z góry dziękuję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powinni ci ustalic date cc, zwykle na tydzien przed planowanym terminem porodu. Jesli wiadomo, ze masz miec cc to nie czeka sie do rozpoczecia porodu! Bo jak porod sie zacznie to rozne niespodziewane sytuacje moga sie zdarzyc i wykonanie cc moze byc niemozliwe i bedziesz musiala rodzic naturalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Eeee... a niby czemu mają nie zrobić cc. Personel jest przez całą dobę w szpitalu i nawet jeśli zacznie się rodzić w nocy, to cc zrobią. Taka cesarka jest o niebo lepsza dla dziecka niż taka na zimno w wyznaczonym terminie. Jeśli będę w drugiej ciąży, to tylko tak będę chciała, żeby mi zrobili cc (bo pewnie tak będę rodzić po raz kolejny) a nie na termin. Sama w pierwszym porodzie miałam robioną cesarkę na ostatnią chwilę przy 9cm tuż przed parciem na cito. Jakoś zdążyli. Poród nie wygląda tak, że zaraz po pierwszym skurczu czy odejściu wód widać główkę. Spokojnie można dojechać do szpitala i przygotować się do operacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
BARDZO DZIWNE planowane cc robi sie przed terminem porodu , poszlabym na kon sultacje do innego szpitala ja mialam planowane cc , dostalam caly pakiet informacji w szpitalu o tym jak wyglada porod cc przed, w trakcie i po termin porodu sn mialam na 3 luty a cc planowane na 23 stycznia, nikt do skurczy nie czekal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja również mam planowane cc dokładnie w przyszły poniedziałek i co dla mnie najdziwniejsze, jest to dzień po terminie. kazali mi przyjechać w poniedziałek tylko dlatego że mam termin na 10 a to wypada w niedzielę :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rafciu
Jak To Robia Single (2016) dostępny już do pobrania oraz online >>>http://ma0.pl/r/rbBjak-to-robia-single-2016 Istnieją szczęśliwi single, nieszczęśliwi single i jest jeszcze... Alice. I Robin, Lucy, Meg, Tom oraz David. W Nowym Jorku roi się od singli poszukujących drugiej połówki — nieważne czy pragną miłości na całe życie, rozrywki na jedną noc, czy czegoś pomiędzy jednym a drugim. Tym, co łączy ich wszystkich, miotających się w gąszczu zaczepnych sms-ów i przygód na jedną noc, jest potrzeba zrozumienia, jak to jest tak naprawdę być singlem w świecie pełnym, stale ewoluujących definicji, miłości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie dziwne tylko teraz przy niektorych wskazaniach kaza przyjechac po rozpoczeciu akcji porodowej. Nic nie przegapisz. Jak odejda wody w domu tez sie nic nie dzieje. Normalnie zdazysz jeszcze wziac prysznic i pojechac do szpitala. Jak pojedziesz z falazywym alarmem pewnie cie.odesla do domu, chociaz to nie regula.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia21161
No nic.. Będę czekać w takim razie :) Dzięki dziewczyny ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×