Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Sveta

Zdrada przedweselna

Polecane posty

Gość Sveta

Cześć! 17.06.2016r. Miałam brać ślub z moim partnerem... Napisałam miałam,bo wacham się! Najprawdopodobniej mój partner mnie zdradza i to od dluższego czasu, dlaczego więc się oświadczył i bardzo chciał ślubu? On jeszcze nie wie, że ja wiem. Ale tak bardzo Go kocham ,że nie wiem czy bymm uw ybaczyła jakby sie przyznał i wytłumaczył. Prosze o wypowiedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
skąd wiesz, że on cię zdradza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlaczego tak słabo go zaspakajasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sveta
Wiem, powiedział mi jego kolega z drużyny. Po drugie... dziwnie się zachowuje więc wszystko sie dobrze składa. Zaspakajam..a bardziej zaspakajałam go wystarczająco.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja bym zdrady nigdy nie wybaczyła. Nie umiałabym spojrzeć mu w twarz. A wyobrażasz sobie wasz seks później? Że był w innej kobiecie, dawał jej przyjemność a teraz z tobą robi to samo i później znowu pójdzie do innej? Umiałabyś go dotykać z myślą, że ona też go tak dotyka? Podczas współżycia w twojej głowie te myśli - czy robił jej tak jak mi? Czy jestem od niej gorsza/lepsza? nie, nie nie... nie darowałabym tego.. Większość z nas miała innych partnerów przed związkiem i też uprawiali seks - ale zdrada jest nieporównywalna. Raz to zrobił - ujdzie mu na such to zrobi to po raz kolejny. Bo czym się różni tamta zdrada od tej? - tak bd myślał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×