Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość słodycze tylko w weekendy

Słodycze tylko w weekendy

Polecane posty

Gość katarzyna378
Ja uwielbiam słodycze i wiecie jak to ciężką sobie powiedzieć NIE od dziś nie jesz, przechodzisz na dietę... Ja próbowałam wiele razy,ale niestety nie mam,aż tak silnej woli;/ po 2 dniach katorgi jadłam ile wlazło we mnie;/ i tak mi się tyło ciągle,aż koleżanka poleciła mi Afrykańskie Mango http://szczupla-kobieta.pl i odkąd stosuję ten suplement mój apetyt zmniejszył się w znacznym stopniu;) co prawda jem słodycze ale nie tak łapczywie jak kiedyś;) 2 miesiące 12kg mniej;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja tak sobie myślę, że wszystko z umiarem i najważniejszy jest złoty środek :) Wiadomo, że opychanie się słodyczami nie jest zdrowe, ale tak od czasu do czasu jakaś słodycz nie zaszkodzi.:)Ja trochę"oszukuję" swoje sumienie i jem owoce w czekoladzie. Wtedy tak naprawdę jest to zdrowa przekąska. I nie ograniczam się tylko do rodzynek w czekoladzie. Kupuje te z Fabryki "Pszczółka", oni mają jeszcze porzeczkę, żurawinę i pyszne orzechy laskowe w czekoladzie. hmm..może kiedyś przyjdzie taki dzień, że nie będę jadła w ogóle słodyczy, ale jeszcze nie jestem na to gotowa...i chyba długo nie będę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jedzenie słodyczy tylko w weekendy to naprawdę trudne wyzwanie, dlatego ja jeszcze na tygodniu wspomagam się niewielkimi cukiereczkami - jogusiami. Nie wiem czy negatywnie wpływają na moją sylwetkę, ale na pewno pozytywnie na moje samopoczucie. Polecam, bo są dobre, a nie zawierają dużej ilości cukru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też jem słodycze tylko w weekendy, trzymam się tego od dawna, choć nie powiem, ale na początku ciężko było :D ale wynagradzam sobie tygodniowe trudy weekendowym małym szaleństwem, teraz np. z okazji halloween robię pyszne i piękne holloweenowe babeczki ;) tu znalazłam inpirację - http://www.sklep.savpol.pl/inspiracja/kolorowe-halloweenowe-muffiny.html --> do tego od razu zakupiłam, co potrzebuję , także nie muszę latać po sklepach i szukać produktów. Także w piątek piekę, przyjaciele będą zachwyceni, to pewne! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×