Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Dlaczego na Śląsku jest tyle patologii?

Polecane posty

Gość gość
8:24 a kto ci kazał studiować na Śląsku? Biedactwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja np. mieszkam pod Częstochową i jestem niezadowolona, że Częstochowa podlega pod województwo śląskie. Mamy tu tyle wspólnego ze śląskiem co nic. A tak poza tym uważam, że nigdzie w Polsce nie ma ohydniejszych, bardziej ponurych i obskórnych miast niż na śląsku. Wyglądają gorzej niż Łodź. Kiła i mogiła. Ślązaczkę poznam na kilometr. Te w okolicach 50 -tki maja obcięte włosy na krotko i nie ułożone, bluzka bez rękawków podkreslajaca mocarne ramiona, ubieraja siè byle jak i zachodze w glowe skad one wytrzaskują te wszystkie wsiowe ciuchy i są zazwyczaj wyższe od swojego chłopa o głowę. Andzia ze "świetej wojny" to typowa ślązaczka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokladnie , slazaczki to takie kloce ale nie tylko fizycznie , kultura tez nie grzesza , chamskie rozwrzeszczane baby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cooliberek
To samo mozna powiedzieć o Was bo d**y obrabiacie wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja rozpoznam starszego wiekiem Slazaka po takiej specyficznej urodzie,cos jak pan Kazimierz Kutz. Tych młodszych ciężko rozpoznać, bo już raczej wymieszani z przodkami z Kielc albo Sosnowca, ale ich gwarowe wtrącenia, to slynne podnoszenie glosu przy zapytaniach, a przede wszystkim zacofane poglądy!!!!!zdradzają wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
9:16 widzisz, skończyłam studia uważane za prestiżowe, na które składa się papiery w całej Polsce i gdzie się dostaniesz, tam jesteś. Teraz mam bardzo dobry zawód, a to, że musiałam dzień w dzień oglądać katowickie osikane mury, walące się budynki, dzieci z FAS i meneli na głównych ulicach, jak również słuchać tej gwary, to już zdążyłam przeboleć:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na Śląsku jest jakoś dziwnie . Tam większość bab nie pracuje .Rodziny grube , dzieci tez spasione . No i ta ich gwara :( coś strasznego .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cooliberek
nie oceniańcie ludzi po wyglądzie , slązacy są naprawdę dobrym i wyrozumiałym narodem Ja mieszkam na śląsku i mnie to boli co piszecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
11:56 hipokrytka! Katowice i ludzie z Katowic be, ale studia w Katowicach oj taak, bo mi kasę dadzą. A katowiccy wykładowcy ci nie śmierdzieli? Sorry, ale obsikane mury są w każdym mieście. W każdym! Slamsy też. Poza tym nie kręć jaka tu jest patola. Jakoś mieszkam tu tyle lat i dzieci z fas nie widuję. A to że mury brudne... Skądś ten węgiel elektrownie w całej Polsce na prąd przez tyle lat miały prawda? Coś za coś. Ściągnąć ze Śląska wstrętna mentalna wieśniaro bez kultury, to co dobre, to wiesz, że można ściągnąć. Jak bierzesz, to okaż za to minimum szacunku. X Medalikowa. To co opisujesz, to wygląd połowy 50 latek w całej Polsce. No i aż tak wysokie, to ślązaczki nie są. Faktycznie naoglądałaś się "Sw. wojny" i ci się na oczy rzuciło. To, że aktorzy w tym serialu, to aktorzy kabaretowi tego nie zauważyłaś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nie lube Ślązaków . Zwłaszcza baby to śmierdzące lenie . Do tego ten ich wygląd blee grubi , otyli . Ostatnio jak byłam nad morze to obok nas mieszkały 3 rodziny z Ślaska . Godzina 23 a oni rozpalali grila . Wszyscy otyli , dzieci 2 razy większe od mojej córki ale kiełbasę o 23 jedzą fujjj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cooliberek
to teraz same się pochwalcie ile wazycie i ile mierzycie wzrostu stare grube szmaty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cooliberek oooo własnie typowa Ślązaczka hehe .Jak ktoś ma inne zdanie to jedzie od najgorszych .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cooliberek
tak? Czytalas wyżej moje odpowiedzi? Nie oczywiście? Pieprzyć każdy potrafi alee na swoje podwórko nie potrafi spojrzec jakim sam jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cooliberek
powiem ci ja tylko urodzil.am sie na sląsku alee sercem jestem gdzie indziej. Znam takich slązaków że lepszych ludzi nie ma niz oni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cooliberek "stare grube szmaty " to zle świadczy tylko o Tobie . Własnie dlatego Sląsk uważa sie za patologie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cooliberek
no to powiedz Dlaczego sami w ten sposób piszecie o slazakach? Ze grubi, smierdzący itp. slowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Spoko , jestem z Gdanska , mam 41 lat , 164 cm i waze 52 kg Zatkalo kakao ?? Ps: nieznosze slazakow , szczegolnie slaskich bab i tej slaskiej gwary

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cooliberek
Mam Ci pokazac jak Warszawiacy potrafia się odzywać do innych? To samo moge powiedzieć o innych a niee wyzywam się na nich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cooliberek
ja 175 cm. i 65 kilo i co zatkalo kakao? i mam 50 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jedno jest pewnie .Jak jedziesz nad morze to na plaży zaraz widać kto jest z Sląska . Ta ich gwara , darcie ryja , chamskie zachowanie . zostawianie syfu po sobie ...porażka .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
12:38 Gdańszczanka? No to już wiem dlaczego nie lubisz Ślązaków. Utożsamiasz ich z Niemcami, których jest w Gdańsku zatrzęsienie i myślą, że Gdańsk to ich miasto i nie szanują mieszkańców. Jak się czujesz jak ktoś obcy traktuje cię jak obcego na twojej własnej ziemi? Mogłabyś nie przenosić kompleksów na Śląsk, który ma tak naprawdę więcej wspólnego z Czechami i Polską, niż z Niemcami. Gwarę też. Więcej czechizmów niż niemieckich słówek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
12:23 bo byli właśnie górole. Może ich rodzice urodzili się w twojej okolicy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gorole.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Patologia to nie zawsze bieda ja znam bardzo dużo rodzin z Rudy Śląskiej ,prowadzę ośrodek wczasowy i kemping tam dopiero patologia przyjeżdża słoma z butów wystaje zachowanie poniżej przeciętnej. Nasi miejscowi pijaczki mają więcej kultury i oglady niż te patole właśnie z Rudy o Warszawie nie wspomnę bo większość to nie rodzimi Warszawiacy tylko przyjezdni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cooliberek
także mozna to samo powiedziec o Was np. na meczu chamy ,prostaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pyskowka powyżej doskonale pokazuje, jak sie zyje i chodzi po ulicy na Slasku :D dnia bez wyzwisk nie ma :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najgorszy jest Chorzów -Bytom-Ruda Śląska,tam to nawet w dzień nie warto chodzić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepsi są ślązacy na weselach. Jak jada na wesele do kogos spoza śląska to zazwyczaj wszedzie jest na bogato, a oni wp*****laja aź im sie uszy trzesą. Jedziesz na wesele na śląsk i przymierasz glodem bo tam po obiedzie już tylko na ciasto można liczyć. Nażreć się za czyjeś jak najbardziej, ale ugoscić kogoś jak należy to już nie bardzo. Mam rodzinę ze slaska i zawsze, ale to zawsze nazwożą nam jakichś łachów z lumpeksu bo myślą że u nas taka bieda a żyjemy lepiej od nich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jednego w życiu znalam fajnego hanysa, ale on już nie żyje. Chlop do rany przyłóż. Ale wykątek potwierdza regulę. Reszta to dzicz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cooliberek
to samo mozna powiedziec o Was i po waszych odpowieedziach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×