Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Dlaczego na Śląsku jest tyle patologii?

Polecane posty

Gość gość
Mieszkam na slasku. Moja mama i tata całe życie pracowali zarówno jak babcia i dziadek. Moi rodzice po studiach, moje rodzeństwo też. Siostra lekarz, brat informatyk ja po pedagogice. Każda sobotę w domu pranie sprzątanie na niedzielę dom musi być czysciutki i pachnący. Mam też bratowa z Warszawy. Kiedyś byłam u jej rodziny takiego syfu nigdy nie widziałam. Stół bilardowy służył za kosz na pranie. Nie zmywali naczyń cały tydzień. Okna umyte raz na rok. Pierwszy raz widziałam że taka patologie, brud i śmierdzący dom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cooliberek
gość dziś Dziekuję 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tiaaaa... i na kafe siedzisz :D Idz lepić kluski śląskie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak byscie cale zycie kluski jadly to tez byscie jak slazaczki wygladaly :) my na pomorzu jemy wiecej ryb

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem ze Śląska. Kiedyś byłam miesiąc w Warszawie takiego chamstwa, pijaństwo nigdy nie widziałam. Ludzie kłócą się o wszystko. Nie wykształcone brudne tepaki. Nie sprzątają, nie gotuję, nie piora. Brud, smród i ubóstwo w tej waszej Warszawie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cooliberek
co ty wiesz pomorzaninie Kluski jada sie u nas od swieta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ślązacy tacy dobrze ludzie, że aż hanysy nie dali w robocie żyć mojemu znajomemu z okolic Czestochowy, separowali go i wolali za nim "medalik". Hanysy to buraki, miasta mają tak samo zapyziałe jak oni sami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo motłoch z Warszawy nie potrafi nic ugotować i zazdroszcza hihihihi. Wy tylko wiecie jak zamówić jedzenie przez telefon. Nie potraficie nic poza wymadrzaniem się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cooliberek
gość dziś Ja juz swoja reprymendę dostalam od nich , nazywając mnie grubą, tylko sie pomylili co do mnie i szczęka im opadla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Za to i was w Warszawie złodziejstwo i pedalstwo na każdym kroku. Same afery korupcyjne, pedały i lizbije. Po prostu wspaniałe miasto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na pomorzu zjadacie więcej ryb smażonych na Starym oleju !!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przynajmniej slazaczki potrafią coś ugotować. W niedzielę jak i cały tydzień pachnie obiadem a nie kolejną pizza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To idzcie warzyc rulade i kapuche , co wy jeszcze na forum robicie? Do kuchni sio slaskie kuchary

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja pracuje, dzieci chodzą na taniec i angielski. Wyjeżdżamy na wczasy i zima na ferie. A ze potrafimy ugotować obiad no cóż wam żal d**e ściska. Ze potrafimy utrzymać porządek no cóż wy jesteście za leniwi na to. Jesteśmy wykształceni no cóż wy jesteście na to za gluipi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No cos ty :) na starym oleju smarzymy tylko dla was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cooliberek
hahaha Ale byki po sląsku walisz Sląskie dziewczyny po lśasku potrafia pisac i takze czysto po polsku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Obiad na slasku o 12 .00 po kościele więc teraz mamy czas wolny. Tak tak wy dopiero zastanawiacie się co zamówić pizzę czy iść na kebab.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cooliberek
Co do wyjazdów młodych na sląsk żeby studiować to jest was pełno bo u nas sa najlepsze uczelnie które uważane sa na całym swiecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak wale czasem byki bo jestem dysortografem , co nie przeszkodzilo mi studia skonczyc i dobrze zarabiac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Smarzyc piszemy przez " Ż " inteligencja aż od was bije z tego pomorza. Na Śląsku przynajmniej znamy ortografię niewyuczone barany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cooliberek
to nie wyzywaj się na nas bo to o twojej kulturze świadczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszystkie tepaki teraz są dyslektykami. Nie potrafi nauczyć się ortografi to wyrobi sobie papierek. Jak jesteś tak inteligentna to sprawdź przynajmniej jak co się pisze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cooliberek
gość dziś Tak wale czasem byki bo jestem dysortografem , co nie przeszkodzilo mi studia skonczyc i dobrze zarabiac usmiech.gif Zgłoś gość dziś x to samo mozesz powiedzieć o sobie czy o niej bo nawet nie wiem z kim rozmawiam. No własnie . Dlaczego nie pokażesz sie podd swoim nickiem jakim pewnie dysponujesz na Kafeterii?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlaczego tyle patologi bo tam nadal dzieci wychowuje sie za pomocą pasa. Bo na Śląsku górników traktuje sie jak święte krowy którym wszytko sie należy . Bo zony górników to śmierdzące lenie które poza lepieniem klusek nic innego nie potrafią . Bo każde imieniny , urodziny muszą być zakrapiane wódka i dlatego później tyle nieszczęść i tragedii rodzinnych .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Brawo 10/10

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widać że G...no wiesz o Śląsku i w D...pie byłaś (byłeś)! Gdyby tak było to dla czego tu "gorole"siedą i nie chcą nieraz nawet na święta jechać do swoich,a ci co ich znam to otwarcie mówią że gdyby nie Śląsk to już dawno psy roznosiły by ich kości po polach! :D Nie jednemu ojciec mawiał: Jedź synu w strone Rybnika tam jest twoja Ameryka! Pamiętam czasy jak przyjeżdżali za pracą z pudełkiem od butów w podartej koszuli,a za parę miesięcy nie można było ich poznać tak byli odstawieni :D,oczywiście nie wszyscy,bo większośc wracała do siebie bo "na dole nie ma okien" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Śląsk mi się źle kojarzy. Te kobiety tak jak ktoś opisał, takie babochlopy, nie wiem co fajnego może być na Śląsku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ślązaki polakami nie chcą być, a niemce sie do nich nie przyznawają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W każdym rejonie Polski jest cos ciekawego do zobaczenia, a co można zobaczyć na śląsku? Ponure familoki, smród, brud i cholera wie co jeszcze. Górnikom nie zazdroszczę pieniedzy bo praca w kopalni jest ciężka i ryzykowna, natomiast śląsk jako region jest totalnie nieurodziwy i w życiu nie chciałabym tam mieszkać, nawet jesli musze tam jechać robie to niechetnie bo ten wszechobecny brud mnie dobija.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
17.55 Widać, że mało wiedzy masz o Śląsku. Można tam mieszkać i wokół sama zieleń i uwierz mi nikt by nie uwierzył, że to Śląsk. Tak więc takie fandzolenie nie ma sensu. Kup sobie maść na ból doopy i nie pisz głupot.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×