Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość rfv

zwrócony prezent

Polecane posty

Gość gość
Powiem wam,że to okropne uczucie gdy ktos po czasie zwróci ci upominek.Doswiadczyłam tego po czasie .. w rodzinie.Jakby mi kto w mordę dał,to zwyczajnie nietaktowne a upominek/drobiazg był dobrze wybrany,otrzymałam zwrót po niemal roku haha. To nietaktowne,bardzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chamsko się zachowala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Że tak powiem ona teraz ma od wspierania, jak i bycia w dobrych i złych chwilach swojego narzeczonego. I on jej wystarczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
12:29 dokładnie. rfv nie przejmuj się nią a skoro oddała to trudno. Więcej nie dawaj nic skoro same życzenia wystarczą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skoro ją podrywałeś to moze dlatego oddała? Troche dziwne to, bo moim zdaniem powinna przyjąć prezeznt jaki by nie byl, chyba ze kupiles jej mega drogi podarunek :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prezentów nie powinno sie oddawać nawet jeśli były nietrafione aby nie robić przykrości osobie która go podarowała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moim zdaniem ta kolezanka powinna przyjąć prezent.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A moim zdaniem jesteś natrętem, w dodatku hipokrytą - niby chcesz tylko przyjaźni, a tak naprawdę chcesz jej się dobrać do majtek. Daj dziewczynie spokój.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autor przypuszczam że raczej nie miał takich intencji o jakich piszesz powyżej, z tego co przeczytałam. Ale ona wyraźnie mu tym zwrotem zakomunikowała że chyba nie chce nic od niego, być może nawet dalszego kumplowania się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobrze zrobiła i powinieneś zazdrościć koledze kobiety....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
prezentów sie nie oddaje. jeśli by jej przeszkadzał mogła zniszcz, wyrzućic ale nie oddawać. Oddając okazuje się słabość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jakbys byl z nią w zwiazku i rozstalibyście siebto wtedy ona ma pelne prawo oddac wszytsko cobod Ciebie otrzymala, ale w tym przypadku wydaje mi się ze tym,zwrotem tylko pokazała ze nie liczysz się dla niej nawet jako dobry kolega

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wypada oddawać ktoś przez to czuje się urażony, pomyśli, że go lekceważysz, nie lubisz.Dobrze jest dać do zrozumienia, że jesteś wdzięczna, ale czujesz się zakłopotana(y).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Piszesz, że nie widziałeś się z nią od kilku miesięcy, dlaczego? Czyżby nie chciała się z Tobą widywać? A Ty się pchasz z prezentem, jeszcze przez narzeczonego? Nie czujesz się jak piąte koło u wozu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja bym nie oddała, bo jestem ciapa, bo jego uczucia itd, ale ta kobieta po prostu nie jest ślepa i wie, że zaprzyjaznianie się z facetem który na nią leci to bardzo marny pomysł i chce ukrocic te relacje. Prawidłowo, bo widać jak jemu zależy, żeby być blisko, choc niby 'stracil nadzieje'.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja też bym przyjęła prezent, pewnie chłopak chciał naprawić coś co być może zepsuł, ale przede wszystkim pamiętał o niej i to się liczy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zrobiła co pewnie uważała za słuszne, napewno nie chciała ci zrobić przykrości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
trudno, prezent też usuń żeby ci o niej nie przypominał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nastepnym razem nie dawaj jej nic, nie chce to nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oddawanie prezentów jest niegrzeczne, oddała jakby chciała zademonstrować nic od ciebie nie chce, moim zdanie takie zachowanie jest niekulturalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Teraz da prezent, wciśnie jej na siłę przez narzeczonego, a za tydzień zadzwoni, że wpadnie do niej na kawę i nie będzie wypadało odmówić. Dziewczyna jasno dała do zrozumienia, że chce, żebyś się trzymał na dystans, żadnych prezencików itd. Bo za tydzień zakładałbyś może temat "prezent wzięła, ale nie chce, żebym ją odwiedził".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zachowała się niegrzecznie, prezentów się nie oddaje ofiarodawcy, nawet w dobrych intencjach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie oceniaj jej pochopnie rfv , ona oddała ze względu na to by nie ranić uczuć jej narzeczonego? najlepiej porozmawiaj z nią o tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak najbardziej można prezentu nie przyjąć, nie jest to żadne faux pas. Nie przyjmę prezentu, jeśli jest zbyt zobowiązujący (np. za drogi), zbyt kłopotliwy (np. ktoś wpadnie na genialny pomysł podarowania mi zwierzęcia bez wcześniejszej konsultacji) oraz wręczony nie bezinteresownie - i ten przypadek jak myślę tutaj występuje. Dziewczyna wie, że dajesz prezent, bo czegoś od niej chcesz, a ona nie ma ochoty Ci tego dać (czas, spotkanie, zacieśnienie znajomości). Daj jej spokój, nie narzucaj się, znajdź własną dziewczynę - bo następnym razem narzeczony może Ci to dosadniej wytłumaczyć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niekoniecznie, jeśli są dobrymi znajomymi mogła prezent przyjąć i nie robić tak by urazić uczucia tego co dał jej prezent. Przypuszczam ze on nie oczekuje nic więcej skoro wie ze ona ma juz kogoś po prostu obdarował ją ze zwykłej sympatii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skoro nie byliście razem to prezent powinna zatrzymać. Dziwna Sprawa. Porozmawiaj z nią na ten temat chociaż telefoniczne czy mailowo nie naciskaj na nią i nie wymuszaj odpowiedzi będzie chciala to ci powie czemu tak postapila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Teraz przyjmie prezent, a on za trzy miesiące zaprosi ją na swoje urodziny i nie będzie wypadało odmówić. Dziewczyna nie chce zacieśniać znajomości, więc dobrze zrobiła. Nie pchaj się, gdzie cię nie chcą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skąd wiesz czy ona nie chce podtrzymać tej znajomości? Moze ktoś (Np z rodziny, narzeczony albo juz mąż) jej nie kazal tak zrobic? Moze ona zostala zmuszona do oddala przezentu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepiej nie dawaj jej nic, nawet życzeń nie skladaj , skoro nie to nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kiedyś moze ona zatęskni za tym kolegą, jak pozna smak życia małżeńskiego jak maz przestanie ją doceniać i wspomni jak to bylo gdy on próbował sie zakumplowac ale wiedzial ze i tak z nią sie nie zwiaze? Autorowi chyba juz takie rzeczy nie potrzebne w dodatku po roku czasu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×