Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

pepco kupujecie tam

Polecane posty

Gość gość

chodzi mi o odziez dziecieca...jak z jakoscia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nawet na szmate sie nie nadaje ,stanowczo odradzam ,lepiej isć do ciucholandu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja kupuję, nie jest źle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To zależy... Są szmaty, ale są też całkiem niezłe bluzki bawełniane, pidzamki, bielizna. Trzeba tylko zwracać uwagę na materiały, z jakich są wykonane, bo dużo jest plastikowych, w sensie sztucznych ;-) ale jak są z bawełny to ok, nawet po praniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie, jakosc slaba. po jednym praniu może ok ale po 5 jak szmata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
super jakość. Kupuje córce koszulki z nadrukami i naklejkami. Po wielu praniach: kolor bez zmian, koszulka nierozciągnięta a co najbardziej zaskakujące brokatowe naklejki nadal błyszczą, nie pękają :) I super cena - koszulka z długim rękawem 9,90 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak, kupuję. Dziecko wyrasta błyskawicznie, niszczy na placu zabaw, w piaskownicy. Musiałabym upaść na głowę, żeby na co dzień zakładać mu ciuchy po 50-100 zł za sztukę. Pozdrawiam milionerki z kafe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No wlasnie widzialam,ze sa super ceny. Wiadmo,ze np corcodillo ma lepsze ubranka,lepsza jakosc,ale cena 60zl za bluzeczke,a 20,no to jest roznica...bty zawsze kupuje dobre,superfit,lasocki,bartkow jeszcze nie kupowalam..ale ubranka..no sory

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość252
kupuję koszulki, bluzy, spodnie. Czy po 5 praniach są jak szmaty trudno mi stwierdzić, bo koszulka po wyprzytulaniu drzewa na dworze nadaje się tylko do kosza ;) a koszulki za 10 czy 20 zł nie jest mi szkoda...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zależy co czasem rozciągnie się jak szmata, ale czasem wygląda normalnie kupuję i w pepco, ale i w coccodrillo, w pepco rzadko, jak znajdę coś sensownego, a i sklep jest daleko od mojego mieszkania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kupilam w pepco 2 bodziaki na swieta. jeden z reniferkiem drugi z myszka miki. z bodziaka zreniferem po 1 praniu spral sie renifer, wyblakl, zaczela nakleka odlazic. bodziak z myszka po kazdym praniu byl coraz bladszy, sprany. dla mnie mega badziew.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciuchów nie polecam,po jednym praniu jak szmaty. Za to np gumki do włosów super xd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kupuje do noszenia na codzień, tak samo jak te z 5.10.15. Wiadomo dziecko szybko wyrasta, brudzi się itd. Na wyjścia i wyjazdy kupuje z H&M, Zarys lub F&F

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciuchów nie polecam,po jednym praniu jak szmaty. Za to np gumki do włosów super xd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Można znaleźć ubrania, które są ok. Może niektóre z Was nie potrafią rozpoznać rzeczy, która się zaraz rozpadnie od takiej, która będzie służyć dłużej. Kupiłam dziecku kilka par dżinsów, kurtkę, kilka bluzek i wszystko przetrwało w dobrym stanie do samego końca użytkowania (czyli kilka miesięcy, później wyrosła). W kolejnym sezonie też będę tam kupować. Kupuję też w Lupilu w Lidlu i F&F w Tesco. Ceny przystępne i o to chodzi. Dzieci szybko rosną, brudzą się, drą. Nie przesądzałabym z tą super jakością ubrań z sieciówek (h&m, 5-10-15, smyk), jak dla mnie porównywalna, a ceny różnią się znacznie. Wolę zainwestować w lepsze jedzenie, wakacje, sport, rozrywkę, a nie kupować drogie szmatki, które dziecko ponosi przez 3 miesiące. Ma kilka ciuchów wyjściowych z droższych sklepów, reszta jest z tych tańszych, o których wspomniałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ubrania dla dzieci są ok, kupuje tam i jetem zadowolona. Ceny nie są zbyt duże a dziecko jednak rośnie szybko. Ubrania dla doroslych już są troche gorsze... trzeba dobrze szukać i patrzec, żeby się nie nadziać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja kupuję ale trzeba zwracać uwagę na materiały - trafiają się naprawdę fajne rzeczy. Swetry i bluzy szału nie robią ale body są fajne, bluzeczki też się trafiają fajne - biorąc oczywiście pod uwagę cenę, za 8 zł nie spodziewajmy się cudów. Poza tym zdarzyło mi się kupić droższe body, które po dosłownie jednym praniu wyglądały jak po trójce dzieci albo sweterek, który po dwóch założeniach był cały zmechacony. W moim malutkim mieście brak sklepów cocodrillo czy 5.10.15 więc wolę już kupić ubrania w pepco niż w typowych dziecięcych, gdzie cena stanowczo przewyższa jakość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To ha nie wiem w czym wy pierzecie te ubranka z pepco ze wam sie kolory i nadruki spieraja. Ja ttylko za pierwsztm razem jak kupie piore w 60stopniach a potem zawsze w 30 tak dla odświeżenia i nic nie blakniE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla większości ciuszków dziecięcych (z różnych firm) maksymalna temperatura prania to 40 stopni i w takiej należy prać. Ostrożnie też z wirowaniem. Jak się przestrzega zasad to nic nie blaknie i się nie spiera. Jak chcecie zabić zarazki, wystarczy wyprasować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Tak, kupuję. Dziecko wyrasta błyskawicznie, niszczy na placu zabaw, w piaskownicy. Musiałabym upaść na głowę, żeby na co dzień zakładać mu ciuchy po 50-100 zł za sztukę. Pozdrawiam milionerki z kafe usmiech.gif xxx masz racje, jak trzeba miec nierowno pod sufitem aby za bluzke ktora dziecko ubierze kilka razy lub pech chce ze zniszczy przy 1 wyjsciu dac 60zł bo co bo kroliczek na nadurku jest ;adniejszy niz na tez za 20zł i ma metke reserved a nie pepco czy "targ"...brak slow, bogaczki maja cos pod kopulkami, chlopy zapieprzaja zeby bylo a te wydaja kase i jęcza ze maja malo do 10ego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla dziecka kupuje skarpety majtki pizamy Czasem bluzke lub bluze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak kupuj***ardzo czesto bo maja fajne i niedrogie ubranka. oczywiscie nie biora wszystkiego jak popadnie tylko przyhcodze czesciej i wybieram co lepsze:-) i jestem bardzo zadowolona ( najlepiej isc w czwartek wieczorem, wtedy wykładaja towar nowy na piatek (gazetka) - przynajmniej u mnie w pepco).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jakość szczerze średnia, zależy na co się trafi. jak dla mnie gumki do włosów są naprawdę ok, opaski i rajstopki także są w porządku lecz getry szczególnie z nadrukami lub bluzki są mocno średniej jakości. czasami po jednym praniu wszystko schodzi ale na codzień koło domu są ok. do przedszkola kupuje córce z sieciowek różnice w jakości widać na pierwszy rzut oka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zależy jak się trafi, ale rzeczy dziecięce często są zupełnie przyzwoite. Mam ten sklep blisko, często zaglądam i zazwyczaj coś sensownego znajdę. Mam szkolniaka i niemowlaka - uważam, że bluzki, t- shirty, legginsy i rajstopy oraz bielizna są w porządku. Gorzej wypadają grubsze rzeczy czyli dresy, bluzy itp.- potrafią się zmechacić po pierwszym praniu. Ale dla dzieciaków w wieku brudząco- niszczącym te ubrania są jak najbardziej godne polecenia. Nie kosztują wiele, często jest coś nowego i pod względem stylu również można coś ciekawego znaleźć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak, niektóre rzeczy kupuję. Kupowałam tam np. kurtkę taką przejściową, 40 zł raptem a kurtka bardzo fajna, mały przy tych średnich temperaturach ani się nie pocił, ani nie marzł, a pranie nie zostawiało na niej śladu. Kupuję mu tam majtki, bo jakość taka sama jak w innych sklepach a tańsze. Niektóre koszulki z długim rękawem kupuję również, i dżinsy z gumką w pasie i ściągaczami w nogawkach, jedne z fajniejszych spodni na jakie trafiłam. Ale np. skarpetki mają paskudne, sztuczne, spodnie dresowe to zwykle sam poliester, masa koszulek to takie "szmatki", koszule są sztywne mimo prania, nieprzyjemne, sztuczne w dotyku nawet jeśli to niby bawełna... no i z rozmiarami u nich to istna loteria, zwykle i tak brałam "na oko" i mierzyłam przy kasie, czasem mimo to zwracałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kupuję. Głównei majtki, rajstopki, skarpety, piżamki, no i ciuszki na lato do biegania po polu (t-shirty, krótkie spodenki, jakies sukienki lekkie) - niedrogie i nie szkoda, jak się zniszczą. Kiedyś też kurtki przejściówki dzieciakom tam kupilam - i bardzo fajne były. A do domu - kubki, talerze, miski, wieszaki, wsio;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakość jest kiepska. Po 2 praniach ubrania są wytarte, wyblakłe i boby się robią. Jedynie decydujemy się tam za drobne zabawki, grzechotki. Ostatnio kupiliśmy taką piszczącą żyrafę, córka bardzo ja lubi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla starszych dzieci bluzki są całkiem znośne, legginsy już gorsze, ale i tak je kupuję, bo moje dzieci szybciej je wydzierają niż one zdążą się same rozlecieć :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×