Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość dave834

jak znaleźć dziewczynę ?

Polecane posty

Gość dave834

Jak znaleźć dziewczynę ? Ogółem to nigdy nie miałem dziewczyny Mam 24 lata jestem z Poznania. Bo od roku poznawałem jakieś umówiłem się w zeszłe lato z 2-ma laskami poznanymi na ulicy , spotkania te skończyły się na jednym spotkaniu... , wtedy zagadałem na ulicy do ok. 100 dziewczyn. Co do podrywów na ulicy to zazwyczaj zagadywałem pytaniem - Hej , wiem , że to lekko nie typowe , ale tak mi się (jakiś komplement tu wstawiam , jak mi się coś spodoba...) i pomyślałem , że do Ciebie podejdę i Cie poznam , jak masz na imie ? Potem spotkałem się z 4 laskami z neta - ale podobnie było na jedno spotkanie się ze mną spotkały , ale tak naprawdę to nie były mną specjalnie zainteresowane... , potem jeszcze spotkałem się z jedną ze speed datingu i z jedną poznaną w klubie , z nią sie nawet przelizałem i spotkałem się z nią na jakieś 3 spotkania i potem urwała kontakt.. Teraz w marcu spotkałem się z ok. 5 dziewczynami 3 poznane na ulicy i 2 z szybkich randek - z czego te poznane na ulicy to była masakra , żadna nie była mną serio zainteresowana , jedna się ze mną spotkała bo chciała wywołać zazdrość u swojego chłopaka - poj**ana jakaś była , a druga to chciała mnie wkręcić w jakiś tam biznes oszustwo... (MLM , marketing sieciowy) , tylko dlatego się ze mną spotkała szukała frajera (nie jestem głupi i nie ), a z tych szybkich randek to była taka jedna - z którą się spotykam , ale to trochę idzie w kierunki przyjaciele. Co dziewczyn poznanych na ulicy w tym roku to zagadałem do ok. 50. Jak znaleźć dziewczynę ? laski się mną w ogóle nie interesują , jak do końca tego roku nikogo nie znajdę to pie**olę te szukanie dziewczyny i będę łaził tylko prostytutki , albo znajdę sobie jakąś za kasę... Jakby co to ja jestem już po studiach które skończyłem w lutym tego roku , inżynierem logistyki jestem i szukam pracy obecnie... Studentem już nie jestem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×