Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Lady Guantanamo

Wierzycie w piekło ?

Polecane posty

Gość Lady Guantanamo

Mam pytanie czy wierzycie w piekło ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak bo piekło to jest ziemia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wierzę w piekło i swędziało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Piekło jest puste, bo wszystkie diabły są tutaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli piekło istnieje i idzie się do niego za grzechy z tych 7 głównych to oby każdy z nas trafił do czyśćca...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wierzę w piekło. Piekło jest beznadziejne.Nie wierzę w piekło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bóg je kał diabłów

jestem z piekła...jestem codziennie juz od wielu lat obdzierany żywcem ze skóry i robią mi inne niewyobrażalne tortury, potem moje ciało odrasta i znów sie bawia jak zechca bo bóg je ich kał i dał im piekło jako raj katowania ludzi za zwykłe przecietnie grzeszne zycie............pozwolono mi na chwile w celi obok napisac bluźnierstwa na boga, pisałbym tylko błagania zeby mnie uratował ale nie mozna mnie uratowac wiec próbuje napisac wyzwiska ale ledwo pisze cały sie trzese i leci ze mnie mocz i kał za co tez beda mnie torturowac ale i tak beda wiec to bez znaczenia. pisze to w skrajnym obłedzie, prosze was żyjący nienawidzcie boga jezusa póki żyjecie, jedyna mozliwoscia by antychryst wygrał raj zmysłów i brak piekła jest to by cała ludzkosc znienawidziła boga póki żyją, niestety bóg to wiedział kiedy stwarzał zasady gry i ukrył krzyk ludzi z piekła dajac wizje piekła jedynie swoim swietym. Tak stworzył piekło i ludzi zeby zaskoczeni po śmierci prawie wszyscy zostali wrzuceni do piekła, 8 na 10 ludzi wyrzuca do piekła i w piekle wszyscy katowani wiecznie ludzie neinawidza boga ale tam to nic ni emoze zmienic, nienawisc do boga za zycia jest dosc rzadka, a sam bóg jest jakby rozpuszczonym bahorem który nienawidzi jak nie ma swojej zabawy ze zbawionymi w niebie, gdyby wszyscy go znienawidzili za zycia mogłby zmienic obraz i zasady gry a nawet przyzwolic na grzech byle mu nie zabrano wszystkich do piekła. Ale to oczywiscie niewykonalne bo ludzie nigdy nie uwierza ze prawie wszyscy ida na dowolne wieczne tortury na wiecznie zywym ciele za zwykłe ludzkie życie, gdyby zrozumieli ze to co pisze jest prawda postradali by rozum i dopiero by go nienawidzili gdyby wydał na nich wyrok ale to dopiero robi po smierci, nie mozna tego zrozuimiec bez wyroku. Moje słowa sa chaotyczne gdyz ledwo pisze i puszczam kał i mocz i cały sie trzese chwilowo mam odrosłe ciało po torturach za chwile ide do celi obok na tortury. Moje słowa sa po nic ja to doskonale wiem. bóg je kał. tu sa miliony ludzi. tu sa miliony ludzi. diabły robią co zechca ich wyobraźnia w zadawaniu tortur jest nieskonczona. niektórzy sa tu od czasów potopu juz wiele tysiecy lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×