Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

czy jej się podobam ?

Polecane posty

Gość gość

Chodzę z pewną dziewczyną do klasy już jakiś czas. Jednakże dopiero dwa miesiące temu napisała do mnie na facebooku pod pretekstem zadań domowych. Odpisałem jej. Podziękowała i to był koniec konwersacji. Następnego dnia postanowiłem do niej napisać ja. Pisalismy trochę i dowiedziałem się że chciała do mnie zagadać inie poznać od dawna ale nie miała odwagi. Jest nieśmiała. Poprosiła bym zagadał do niej w szkole. Jako iż też jestem nieśmiały i mam problemy z dziewczynami to był to dla mnie kłopot. Zagadałem do niej na jednej przerwie. Porozmawialismy trochę. I na tym się skończyło. Żałuję bo zaczęła mi się podobać bardziej. Nie ukrywam że schlebiało mi to, że taka śliczna panna chciałanie poznać. Zastanawianie pewna sprawa. Mowi ze jest niesmiala i ma problem z zawieraniem znajomości a z tego co widzę z innymi rozmawia bez problemu. Tylko ze mną ma jakiś problem i mliczy. Czy to świadczy o tym że jej się podobam i mogę ją onieśmielać ? Jeśli tak to jak mam do niej zagadać i się z nią umówić ? Proszę o pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×