Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Mika3001

długi

Polecane posty

Gość Mika3001

Mam pytanie . w 2002roku padła firma byłego męża ,mielismy wspólnote majatkową a kredyty były w koncie osobistym... strasznie zagmatwana sytuacja, w kazdym razie długu zostało niespłaconego ok 500 000zł . od tamtego czasu dług jest niezciagalny, a ja nie mam nic na siebie.. ok 4 lata temu wyjechałam do Anglii i zastanawiam sie co dalej? Czy ten dłu nadal istnieje? Po 10 latach ponoć jest przedawnienie? weszłam do BIK i tam jestem czysta. Prosze o rade ... Czy zostawić to czy , znajda mnie za granica? czy wogóle bedą mnie szukać , skoro od wielu lat nikt sie nie odzywał ani nie odbieram zadnych listów.. zreszta juz meldunku nawet w Polsce nie mam. Czy ktos sie orientuje jak to wyglada?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dużo, ale ciężko powiedzieć... Jak nie ściga Cię nikt to raczej jest ok i powinniście mieć spokój. A jeśli zaczną to dogadajcie się z Krukiem, oni rozkładają na sensowne raty 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A nie lepiej zapytać jakiegoś doradcy finansowego, albo prawnika on będzie wiedział, a jak nie on to raczej nikt nie będzie wiedział 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Taaa... anonimowe forum internetowe to najlepsze miejsce to zadawania życiowych pytań.  Może jednak lepiej spytać specjalisty, prawnika, doradcy, itp.  Za taką poradę zapewne trzeba będzie zapłacić, ale raczej mniej niż pół miliona plus odsetki 🙂 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×