Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

operacje nosa

Polecane posty

Gość gość

Czy ktoś spotkał się z takim zjawiskiem. Jestem po nieudanej operacji nosa.Tak naprawdę to nie wiem co ten lekarz robił z moim nosem bo jest większy ,brzydki niesymetryczny.Przeszczepiał na pewno chrząstki z przegrody.I na nosie w miejscu,gdzie mój nos jest większy po operacji rosną mi czarne włoski.Jestem załamana .Czy możliwe,żeby operował tak niestarannie ,że to sa włosy wszczepione ze środka nosa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pozwij go.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ile czasu jestes po tej operacji? co to byla za operacja, plastyczna czy zabieg prostowania przegrody? musisz cos wiecej napisac bo to wszystko zalezy. jest mnostwo rodzajow zabiegow na nos.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wyrwij włos i bedzie po sprawie, gorzej z asymetrią :) Kto cię operował?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lola

Bardzo ważne jest znaleźć dobrego specjalistę w tym zakresie. Moją siostrę operował dr Boligłowa i obecnie ma ona piękny  zgrabny nosek - operowaną miała przegrodę i lekko korygowane płatki nosa. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Skupin

Ten lekarz zniszczył mój nos i moją twarz!!! Stanowczo odradzam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kinia

ja poszłabym od razu do kogoś z "wyższej półki", moją znajomą operował dr Boligłowa z Krakowa i wygląda zjawiskowo. Myślę, że w takich sytuacjach nie należy ryzykować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Operacje nosa

Ach te reklamy...po co to komuś? Nabijanie kolejnych ofiar w butelkę..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daria

Reklamy nie reklamy, niemniej dobrzy specjaliści są na wagę złota! Ja pierwszy zabieg miałam schrzaniony przez pośpiech po wypadku jakiego doznałam, a później dopiero gdy trafiłam na właściwego lekarza (dr Pabiańczyka), w końcu odzyskałam wiarę w medycynę i lekarzy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
38 minut temu, Gość daria napisał:

Reklamy nie reklamy, niemniej dobrzy specjaliści są na wagę złota! Ja pierwszy zabieg miałam schrzaniony przez pośpiech po wypadku jakiego doznałam, a później dopiero gdy trafiłam na właściwego lekarza (dr Pabiańczyka), w końcu odzyskałam wiarę w medycynę i lekarzy. 

Ciekawe dlaczego nie podałaś nazwisko chirurga który "schrzanił przez pośpiech" to by bardziej przysłużyło się potencjalnym klienką .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oszpecona przez Skupina
2 godziny temu, Gość daria napisał:

Reklamy nie reklamy, niemniej dobrzy specjaliści są na wagę złota! Ja pierwszy zabieg miałam schrzaniony przez pośpiech po wypadku jakiego doznałam, a później dopiero gdy trafiłam na właściwego lekarza (dr Pabiańczyka), w końcu odzyskałam wiarę w medycynę i lekarzy. 

Nie wierzę w te reklamy i operacje nosa, bo ja mam ...olony nos po Skupinie. Marzę by cofnąć czas i odzyskać mój naturalny nos.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość basia

Fakt nieudane operacje to częsty problem, niemniej ja zanim podjęłam się wyboru lekarza długo szukałam - w tym opinii w necie właśnie, dlatego też wiem, że podjęłam dobrą decyzję. Mnie operował dr Boligłowa i mogę go polecić z czystym sumieniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miki

Operacja nosa to niełatwa sprawa, w końcu to centralna część naszej twarzy! Znajoma robiła przegrodę i małą korektę "garba" u dr Pabiańczyka i wygląda to bardzo ładnie. Nie wiem jak u innych lekarzy, ale tutaj akurat mu się udało 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natalia
Dnia 28.10.2019 o 19:59, Gość miki napisał:

Operacja nosa to niełatwa sprawa, w końcu to centralna część naszej twarzy! Znajoma robiła przegrodę i małą korektę "garba" u dr Pabiańczyka i wygląda to bardzo ładnie. Nie wiem jak u innych lekarzy, ale tutaj akurat mu się udało 🙂

Mój chłopak też operował nos u dr Pabiańczyka i szczerze powiedziawszy to naprawdę genialny ekspert. Piękny efekt, a sam doktor przesympatyczny człowiek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×