Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jagodova

jak chronic dzieci przed kleszczami???

Polecane posty

Gość gość
Popatrzyłam na te ubrania nano-outfits. To przecież nie jest nie wiadomo co. Przylegające do ciała ubrania ze srebrem, żeby zapobiegać rozwojowi bakterii. To już było dawno temu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój mąż ostatnio wrócił z pracy z dwoma kleszczami w nodze. Wyjął je. Wysłałam go do lekarza rodzinnego to lekarka go jeszcze zrypała że czemu do niej przychodzi z takimi pierdołami i że jakby przyszło mu płacić za wizyte to by sie dobrze zastanowił czy jest sens ją fatygować, a antybiotyk to co najwyżej jak bedzie miał rumień i powiedzcie mi jak to sie ma do tego co tu zostało napisane ? Kto tu ma racje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobrą profilaktyką i ochroną przed kleszczami jest Kleszcz Stop od Sanity, naturlany płyn, wystarczy się nim spryskać przed wyjściem w teren i kleszcz się nie czepiają póki co.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olegia

Podbijam wątek, bo to jest bardzo aktualny temat, na czasie. Mały ostatnio złapał kleszcza i przyznaję, że trochę zaczęłam panikować, bo nie potrafię wyjąć kleszcza. Wiadomo, domowe "babcine" sposoby na masło odpadają, bo wiadomo, że to najgorsze co można zrobić. W aptece farmaceutka poleciła mi zestaw do samodzielnego usuwania kleszczy Kick the Tick expert, sprawdziło się świetnie. Lepiej mieć w domu profilaktycznie taki zestaw, ja na pewno kupię też na kolonię dla starszej córki, bo jedzie zaraz po zakończeniu roku szkolnego. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×