Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Dać mu szansę czy nie...

Polecane posty

Gość gość

Słuchajcie poznałam faceta : inteligentny, zabawny, opiekuńczy. Pod względem charakteru po prostu ideał. Szanuje mnie, pomaga mi zawsze kiedy potrzebuje jego wsparcia. Na początku się zakolegowaliśmy, nigdy nie brałam go pod uwagę jako kandydata na partnera, nie podobał mi się całkowicie. Moja kobieca intuicja mi mówi, że jednak chciałby coś więcej niż zwykła znajomość. I tu zaczyna się mój dylemat. Dać mu szansę czy nie? Zawsze twierdziłam, że wygląd i charakter muszą iść ze sobą w parze. Jeśli nie ma jednego, nie ma szans na udany związek. Może dlatego nigdy nie byłam w poważnym związku, bo ci wszyscy piękni z wyglądu okazywali się kompletną porażką? Mówią, że z ładnej miski się nie najesz, ale jeśli spotkam takiego, który będzie dla mnie atrakcyjny i do tego z fajnym charakterem? Może warto czekać, aż spotkam 2 w 1 ? A może pomimo, że nie mam "motylków w brzuchu" itp. lepiej postawić na dobry charakter? Przepraszam za chaos w wypowiedzi, ale mam wiele wątpliwości, nie chcę w przyszłości żałować zlego wyboru. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Śpiochy. . Wstawać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ŚpiOncy
Cicho!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to zalezy ile masz lat młoda moze poczekac na ksiecia z bajki z motylkami starsza rozsadnie wybierze dobrego czlowieka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No zeby miec 2 w 1 musialabys mnie poznac ale mnie raczej nie poznasz to bierz jego bo takich jak ja jest niewielu haha :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lepiej brac takiego, ktory ma swietny charakter i nie jest jakis najbrzydszy taki z wygladu normalny :) Bo na ksiecia sie nigdy nie doczekasz. A tak pamietaj nie ocenia sie ksiazki po okladce. Jednak jezeli nie bylo miedzy wami chemii i nigdy go nie spostrzegalas jako kogos wiecej to to nie ma sensu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość84_prawdziwy
Może nie księcia....ale podobać się musi. Mało to jest historii, gdy jedno jest w związku z drugim niekoniecznie dlatego, że się zakochało...nawet przed chwilą czytałem tu temat o tym, jak facet żali się, że żona przestała go kochać. Według mnie muszą być i "motyle", choćby i delikatne, i cała reszta. Wyobrażasz go sobie w łóżku ? Ale tak szczerze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyno, wygląd przede wszystkim!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Daj mu szanse i zobaczysz co sie bedzie dzialo, czasami motyle w brzuchu moga sie pojawic pozniej. Dobry charakter u mezczyzny i to z emozesz na neigo liczyc to bardzo duzo znaczy. Nie mysl w kategorii ze to musi byc ten na cale zycie tylko ciesz sie chwila. Czasami zakochujemy sie w kims na zaboj i sa te motyle przez rok a potem nagle trask i koniec....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak mówisz, że warto spróbować ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zawsze lepiej próbować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może ktoś z was stał przed podobnym wyborem ? :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nie dałabym szansy takiemu. Jak brzydal niech szuka sobie podobnej brzyduli i nie marzy o atrakcyjnej kobiece. Mówię ci, nic z tego nie będzie, skrzywdzisz się tylko, może nawet traumę przejdziesz, a brzydal?... cóż, jak ucierpi to i tak nic mu nie będzie, nie zbrzydnie przecież od tego bardziej, ha ha ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesli chcesz wiedziec czy bedziesz z nim szczesliwa, czy byłby to dobry wybor, napisz do moejej wrózki Sofii. Jest świetna. Jej adres to tarocistkasofii@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To nie on potrzebuje szansy, tylko Ty!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jemu możesz, dać bardziej przyziemne sprawy:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko ja napisze Tobie tak: jesteś strasznie pustą osobą ale życie nauczy Cie pokory. I zapamietaj jedno: za 10-20 lat tez już piekna nie będziesz i wtedy życzę Tobie, żeby Ciebie ktoś ocenił po wyglądzie, że taka fajna z charakteru ale juz stara brzydka baba, stare pudło i niech wtedy Twój rówiesnik sobie poszuka 15 lat młodszej kierując sie wyglądem, bo skoro Ty jesteś taka pusta, to życzę Ci żeby to do Ciebie wróciło i jak ty ludzi mierzysz wyglądem, to żeby Ciebie kiedyś ktoś tą samą miarą zmierzył!!! A tak będzie, bo młodośc i uroda szybko przemija !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lepiej dobry i mądry , niż piękny i głupi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko Kocham Cię :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lepiej taki z dobrym charakterem. Moja matka mowi z wygladem nie bedziesz zyla. O ile nie jest bardzo zaniedbany, czytaj otyly, ubiera sie jak lumb, w ogole sie nie goli itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej, tu autorka :D Gość 21:08 czemu ja potrzebuje szansy ? :P Gość 23.13 też Cię kocham :D Wiedziałam, że polecą komentarze typu jesteś pusta itd. Ale niestety każdy człowiek ma oczy i patrzy na wygląd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A już nie gadajcie, że wy nie patrzycie na wygląd, szczególnie faceci. ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jezeli wyglad jest dla Ciebie wazny nie wiaz sie z kims, kto nie spelnia Twoich oczekiwan, skrzywdzisz i jego i siebie, czekaj, az NAPRAWDE sie zakochasz i bedzie fair w stosunku do siebie i drugiej osoby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jezeli zwiazesz sie z kims kto Cie nie pociaga, a jedynie go lubisz, to bedzieci przyjaciolmi a nie para!! Namietonosc w koncu sie w Tobie odezwie (przy kims innym) i wtedy dopiero bedzie tragedia. Pociag fizyczny jest bardzo wazny, co nie zawsze musi sie wiazac z wygladem, ale czesto tak jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zaryzykuj i otwórz sięna zznajomość z nim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko ja napisze Tobie tak: jesteś strasznie pustą osobą ale życie nauczy Cie pokory. I zapamietaj jedno: za 10-20 lat tez już piekna nie będziesz i wtedy życzę Tobie, żeby Ciebie ktoś ocenił po wyglądzie, że taka fajna z charakteru ale juz stara brzydka baba, stare pudło i niech wtedy Twój rówiesnik sobie poszuka 15 lat młodszej kierując sie wyglądem, bo skoro Ty jesteś taka pusta, to życzę Ci żeby to do Ciebie wróciło i jak ty ludzi mierzysz wyglądem, to żeby Ciebie kiedyś ktoś tą samą miarą zmierzył!!! A tak będzie, bo młodośc i uroda szybko przemija ! x hahaha "pełna" sie odezwala. A ty kim kur/wa jestes, zeby wydawac takie osądy? Uwazasz sie za jakas lepsza, bo ty wzielas sobie byle jakiego faceta, byle czyjesjajca miec przy sobie, matka Teresa! Dala szanse jakiemus nieszczesnikowi, ktorego wszystkie odrzucaly. Skoro sama lituje sie i bierze ochlapy oklamujac sama siebie, ze jest szczesliwa to niech inne tez beda i robia tak jak ona, a jak nie to spotka je kara, zalosna jestes! Z jakiej racji zle jej zyczysz? Jestes mentalnym szambem. Wg ciebie ma brac byle kogo, oszukiwac go, bo za "15 lat piekna juz nie bedzie"?! Kto ci wpajal takie debilizmy? Musisz byc zaje/biscie zakompleksiona osoba, w dodatku zawistna. Skoro jest teraz piekna i mloda to tak samo zasluguje na takiego wlasnie faceta i do ktorego cos poczuje. A ty zyj sobie z "kolegą" ktorego nazywasz swoim facetem, bo najwyrazniej tylko na to cie stac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
już samo "czy dać mu szansę" w tytule wskazuje że mamy do czynienia z zapatrzonym w siebie pustakiem. Kim ty jesteś żeby komuś łaskawie "dawać szansę"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"bo ci wszyscy piękni z wyglądu okazywali się kompletną porażką" - sama jesteś dokładnie taką samą "porażką"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie zaslugujesz na niego i mam.nadzieje ze sie ocknie i nie da ci szansy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×