Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Gościniec Turaj Karpacz OPINIE

Polecane posty

Gość gość

Hej. Jakie macie doświadczenia z tym miejscem? Kto z was nocował i może coś więcej powiedzieć? Warto/nie warto?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam i to bardzo pozytywne :) pokoik jaki otrzymaliśmy zrobił na nas wrażenie.. czuć było tą domowość i przytulną atmosferę ponadto dużym zaskoczeniem była dla nas cena za nocleg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
lubię to miejsce odkąd zostało wyremontowane :) wcześniej jakoś mnie nie przekonywało, tak jak teraz ale tym razem... jest super pokoiki kolorowe, nowoczesne,czyste, właściciele dbają o obiekt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja byłam tutaj parę lat temu, to nie było tak ładnie a teraz zmiana właścicieli i totalna zmiana na plus jeśli chodzi o obiekt pokoje pięknie urządzone, przytulne, czyste, zadbane , komfortowe aż nie chce się wracać do domu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a jaka cena za nocleg ? ktoś wie? interesuje mnie pokój dla dwóch osób :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no my ze śniadaniem płaciliśmy 60 zł od osoby, więc naprawdę niedużo warunki są mega obiekt jest nowocześnie urządzony, jest ciepło, przytulnie, aż nie chce się wychodzić z pokoju, hehe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
super wygląda jak go teraz odnowili widać, że nowi właściciele znają sie na prowadzeniu pensjonatu chwała im za to!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
powiem wam, że byłam tutaj na urlopie i miejsce zrobilo na mnie wrażenie swoją przytulnością domowością... czułam się tutaj jak w domu pokój każdy inny... kolorowo, tak ciepło i rodzinnie warto tutaj przyjechać, by móc odpocząć:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo czysto, elegancko, przytulnie O niebo lepiej niz za kadencji wczesniego właściciela

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
faktycznie, poprzedni właściciel w ogóle nie dbał o to miejsce, a teraz kiedy przyjechałam tu po paru latach jestem pozytywnie zaskoczona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jestem zadowolona ze spontanicznego wypadu, to miejsce poleciła nam obsługa w pewnej restauracji dobrze, że był jeszcze wolny pokój - mieliśmy to szczęście, by tu nocować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×