Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Sklep JB Partner, kamery, kupowal ktos?

Polecane posty

Gość gość

kupowal ktos w tym sklepie? chce zamowic online, bo nie jestem z łodzi, sprzet wydaje sie byc naprawde spoko, no i ceny mnie przekonuja, ale w necie jest malo opinii o tym sklepie. na ile jest gwarancja na taki sprzet?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak ceny są male to bierz, zazwyczaj sprzet jest spoko w tego typu sklepach i sie jakos specjalnie nie rozni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zgadzam sie z przedmówcą- bierz śmialo, tez rozgladam sie za jakąs kamerą ( mam małą firmę i chcę mieć oko na pracowników, bo czasem cuda wianki sie wyprawiają na zmianach), wiec dodaje watek do ulubionych, poczytam recenzje bo ceny sa calkiem calkiem, a nie chce wywalac na to niewiadomo ile kasy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kupuj. Mieszkam w lodzi i kupowalam stacjonarnie- szukalam czegos a'la elektroniczna niania i wybralam obrotowa kamerkę, dokladnie model IP iSee wi-fi za 3 stówy- dziala cacy :D @gość 22:33- ten model sprawdza sie tez wlasnie jako kamera do biura, zeby miec na oku pracownikow ;) 3 stówy to malo wedlug mnie, bo jakosc bardzo dobra, nic sie nie psuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja zamówiłam przez neta kamerę szpiegowską ze sklepu jb partner, nie pamietam juz dokladnie modelu itd. bo to bylo jakis czas temu. ale sprzet dziala na tip top, nie masz czego sie obawiac. no i ceny- sa bardzo przystepne ;) a paczka przyszla mega szybko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak, kupowałem tam. Sprzęt jest przede wszystkim bardzo profesjonalny, sprawdzi się np. w biurze ( docelowo wlasnie po to zakupiłem tam kamerę określaną mianem 'szpiegowskiej'). Mozesz zajrzec tez na strony opiniowe, ale myślę, że znajdziesz sporo pozytywów- sklep jest godny polecenia, a jesli sprzet ci sie nie spodoba ( wątpliwa sprawa) to możesz go zwrócic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przymierzam sie do kupna kamerki i tez chyba zdecyduje sie na jb partner, bo jak patrze na ceny w innych sklepach to wlos sie na glowie jeży. a tutaj widzę, ze sprzet jest wysokiej jakosci, a cenny konkurencyjne ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×