Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Medycyna estetyczna w Radomiu

Polecane posty

Gość gość

Cze ść. Możecie polecić mi jakąś dobrą klinikę wykonującą zabiegi z zakresu medycyny estetycznej w Radomiu? Chodzi mi przede wszystkim o depilację laserową, ale nie tylko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość julkass
Jakbym miała doradzać jakiś gabinet, który się w estetycznej medycynie specjalizuje to może Beauty Skin -beautyskin.com.pl. Stałą klientką nie jestem, ale zdarzyło mi się u nich być w związku z tatuażem, który chciałam sobie usunąć. Zabieg zakończył się sukcesem, także polecam. Solidni, pracują na nowoczesnych aparatach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marzenakkk
Rozwiązywałam problem zwiotczałej skóry na ramionach w Beauty Skin. W Radomiu trudno spotkać tak rozwinięty salon medycyny estetycznej. Mniej więcej trzy miesiące chodziłam, żeby uzyskać trwały wynik. Z każdym zabiegiem efekty mocno pogłębione. Widziałam w salonie sporo kobiet, więc jest zainteresowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może nie Radom, ale w Krakowie na pewno warto zajrzeć na http://budzicz.pl bardzo profesjonalny i porządny gabinet medycyny estetycznej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hania Malinka

Cześć dziewczyny,

Jeśli chodzi typowo o medycynę estetyczną to polecam klinikę ANTI AGING z Radomia w szczególności Lifting Uktradźwiękowy Hifu 🙂

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karola123
Dnia 2.12.2019 o 22:21, Gość Hania Malinka napisał:

Cześć dziewczyny,

Jeśli chodzi typowo o medycynę estetyczną to polecam klinikę ANTI AGING z Radomia w szczególności Lifting Uktradźwiękowy Hifu 🙂

 

dołączam się do poleceń, ja akurat korzystałam z peelingów, zawsze miła atmosfera 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Za Waszymi namowami zdecydowałam się odwiedzić Klinikę AntiAging i wiecie co Wam powiem? Na prawdę było warto! Nie dziwię się, że mają tyle pozytywnych opinii. Poszłam na korekcję zmarszczek i jestem bardzo zadowolona. Zero zmarszczek 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×