Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Zmarszczki zwiotczała skóra u 25latki

Polecane posty

Gość gość
To muszą być geny bo jednego są gładkiej jak dupa niemowlaka przy beznadziejnym trybie życia a drugie pomarszczone przy odpowiednim. Jak twoja matka wygląda albo wyglądała w tym wieku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gonia 23
Jestem normalnej postury, Zdrowo się odżywiam, trochę ćwiczę, ale na moich nogach i tak jest cellulit. Stosowałam różne balsamy antycellulitowe, rolki masujące- i nic. Jakiś czas temu zdecydowałam się na zabieg endermologii. To naprawdę działa, skóra jest jędrniejsza i ładniejsza.Jak wygląda zabieg widać na filmiku: https://www.youtube.com/watch?v=tKrUgjT3LDw Polecam. Jeżeli też macie taki problem to nie wahajcie się ani chwili.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zwiotczala skora z powodu diety odchudzajacej,malej ilosci wypijanych plynow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kARO

Słuchaj, spróbuj sobie kolagenu z doppelherz, u mnie super sa efekty i mam nadzieje ze i tobie sie poprawi. nie przejmuj sie hejterami, wiem co to znaczy jak masz zwiotczała skure więc głowa do góry i walcz o siebie 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lila
13 godzin temu, Gość kARO napisał:

Słuchaj, spróbuj sobie kolagenu z doppelherz, u mnie super sa efekty i mam nadzieje ze i tobie sie poprawi. nie przejmuj sie hejterami, wiem co to znaczy jak masz zwiotczała skure więc głowa do góry i walcz o siebie 🙂

A to krem jest, olejek czy co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fiona

@lila to są specjalne porcje z płynnym kolagenem. Poczytaj sobie tutaj, jest wiecej informacji http://nieperfekcyjnamama.pl/2019/01/25/kolagen-do-picia-jaki-kupic-doppelherz-kollagen-beauty-system-opinia-test/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość helka

no no. Czytalam ten blog i to na prawde wydaje sie sensowny produkt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bunita

Koniecznie nawilżać - od zewnątrz, od wewnątrz i suplementuj kolagen (dobry jest ten od doppelherz) - na pewno to pomoże 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Holka

Tak to prawda, ja też używam tego od doppelherz i działa bardzo dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kokoszanel

Nie ma szans zeby tak było jesli dbasz - pijesz wode, kolagen np doppelherz, dobrze jesz i troszke sie ruszasz. nie ma szans 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rose

ten kolagen DH naprawdę super działa na skórę, już po 3 tyg widzę znaczącą róznicę przy zmarszczkach (mam 28 lat) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość waleria

Zrób sobie Focusa na twarz a zmieni Ci się życie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patrycja

DObrze ujędrnia i uelastycznia skórę, mleczko do ciała z ostropestem i szałwią lekarską od Bielendy z serii Botanic Spa Rituals. Świetnie nawilża i odżywia, wydaje mi się, że powinnaś też pomyśleć nad zmianą diety i mieć więcej wypoczynku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bluberka

Mi pomaga krem z klapp cosmetics A classic, z witaminami, retinolem. Widzę , że moja skóra jest już bardziej jędrna. Efekt fajny i oby tak dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Matona

sprawdź sobie DH kollagen beauty, stosuje od wielu miesiecy i widać poprawę cery.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamilka

Myślę, ze mozesz miec podobnie jak ja. Mam 27 lat i juz myslalam, ze dopadła mnie starość, wybrałam się do gabinetu, pani kosmetolog obejrzala moja skóre i stwierdziła ze skóra jest odwodniona. Miałam 3 zabiegi jakieś amerykańskie plus zel i krem do domu. Skóra jest teraz w duzo lepszym stanie, zmarszczek nie widać, nawet kolor się poprawił. Polecam wizytę w Poznaniu w salonie Beauty Premium na Ratajach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ganos
Dnia 4.05.2019 o 12:47, Gość Matona napisał:

sprawdź sobie DH kollagen beauty, stosuje od wielu miesiecy i widać poprawę cery.

Całkowicie się zgadzam, ten kolagenik to leczyy wszystko i poprawia cerę niemalże natychmiastowo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ala

Ja stosuje ostatnio z hadalabo krem i mi bardzo pomaga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Naturalne olejki proponuje, przy tak młodej cerze nie ma co sięgać po jakies zabiegi, a tylko skóre i siebie dobrze odzywiać i nawadniać. Pić duzo wody, conajmniej z 2 l dziennie a na skóre zamiast kremów, gdzie sama chemia jest (a chemia tylko niszczy skóre szczególnie tak młodą) to polecam naturalne oleje. cuda działają. Ja stosuj taki specjalny orientalny Olejek Busajna z Arabii Saudyjskiej

Niesamowicie poprawia jędrnośc, nawilżenie i regeneruje taką zwiotczałą skóre. Można go stosowac na twarz i pod oczy, nawet dla kobiet w ciazy jest polecany do smarowania brzuszka przeciw rozstępom i po ciazy tez jak skóra jest rozciągnięta i zwiotczała, też pomaga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×