Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Ile dac w koperte na chrzciny??

Polecane posty

Gość gość

Niestety czeka mnie ten niemiły fakt czyli chrzciny postaw się a zastaw się. Tzn rodzice dziecka nie maja prawie kasy ale robią przyjęcie w restauracji. Teraz jak to ma się do nas: Maz jest bratem tego co chrzci córkę. Ostatnio pytalam drugiego brata męża ile dają w kopertę a on mi 500zl:/ mimo ze wcale chrzestnymi nie sa-takie samo pokrewieństwo jak my. Myślałam ze max 300!! Tyle sie teraz daje?? Kurde mamy kredyt dopiero sie przeprowadziliśmy do domu a tu jeszcze taki wydatek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dodam ze głupie teksty ze im zazdroszczę ze robią przyjęcie jest nie na miejscu. Sami chrzciliśmy córkę ponad 2 lata temu i nie oczekiwalam od nikogo kasy. Nie robiłam przyjęcia. Zaprosiłam chrzestnych tylko na obiad ciastko i kawę do domu bo uważam ze chrzest jest po co innego. I moje dziecko od chrzestnych dostali medalik srebrny biblie i klocki. Naprawde sie cieszyłam ze nie byla to kasa w kopercie. A tu takie kwoty???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
300 zł w zupełności wystarczy. dajcie tyle ile mozecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tekla62
Możesz zawsze kupić prezent i pieniądze lub sam prezent. Wiele ciekawych propozycji widziałam na: https://mygiftdna.pl/Prezent-Na-chrzciny . W jednym miejscu wiele propozycji godnych uwagi dla dziecka na taką okazję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mów mąż też jest chrzestnym (jego brat chrzcie dziecko teraz) to daliśmy 300 zł. Pieniądze to nie wszystko:p wiadomo później że zawsze jak przyjeżdżają w odwiedziny czy my do nich to prezent jakiś zawsze dajemy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×