Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Przysiady pomagaja schudnac

Polecane posty

Gość gość

Widzialam efekty pp robieniu przysiadow, oczywiscie nie pp kilku ale kilkuset, w sumie sama nie wiem czy to prawda ale roznica jest ogromna, nogi robia sie o wiele szczuplejsze, biodra i brzuch a jak sie doda hantle na ręce to sie super kształtują, ktos ma doświadczenie z przysiadami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zaczelam wczoraj, zrobilam 100 przysiadow, troche ciezko bylo ale niektore robia tylko po 50, dla mnie to bylo za malo, cwiczylam z hantlami bo moje rece tez potrzebuja troche schudnac, ostatnio przytylam i musze sie wziac za siebie, dzisiaj czuje moje ramiona mam male zakwasy, a uda robia sie twarde, cwiczylam wieczorem bo mammalutkie dziecko dopiero mam czas jak poloze synka spac po 18.00, czy ktos cwiczy rowniez wieczorem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zalotka654
Moim zdaniem szybciej brzuszki, skoki na skakance lub mieszane ćwiczenia. Warto do tego dodać dietę. A no i pamiętać należy, aby pamiętać, że aby utrzymać formę to cały czas trzeba po ćwiczyć po trochu. Warto kupić sobie także rowerek. Wiele takich jest na: http://profitness.pl/3-rowery-treningowe#/ . Moim zdaniem przydatny dla leniwych nawet przed tv.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×