Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Lubicie swoje synowe? Dla tesciowych temat

Polecane posty

Gość gość
14:12 kochana!a nasz dowody że ta wyrodna synowa krzywdzi twojego biednego syna? Tak,biedny malutki chłopczyk! U mamusi było najlepiej nie! Sory ale to dorosły chłop i nie mów mi że synową odciąga od rodziny bo mnie to porostu irytuje! Podejmuje decyzję sam i wiesz co dobrze ktoś tu napisał,ze często my matki nie zdajemy sobie sprawę że nasze Dziecko nie jest bez winy i nie jest takim człowiekiem jakim byś chciała by był.on ma swoją rodzinę i ty niestety odeszłaś na bok,taka kolej rzeczy! Gdybyś była taka dobra to wątpię by takie coś miało miejsce,jestem teściową,synowa,mana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cos w tym jest, ze teraz te mlode dziewczyny sa grube,, a po ciazy wygladaja jak slonice.. walki tluszczu chwieja sie im po bokach.. masakra :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie trzeba być wróżką, żeby się domyślić,że skoro ona wyszła z patologii, gdzie ojciec pił i bił matkę to nic dobrego z takiego domu nie wyniosła i to samo pewnie dzieje się między nią a moim synem. Tylko ludzie, którzy mieli dobre wzorce mogą wychować dobre dzieci i być dobrym małżeństwem. My z mężem jesteśmy 40 lat po ślubie, zawsze chodzimy za rękę, mąż jest człowiekiem z zasadami, ja pochodze z rodziny prawniczej. Jesteśmy szanowani, majętni mamy wielu przyjaciół, zwiedziliśmy cały świat, czytamy książki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
te młode pokolenie kobiet to wyzwolone łajzy co by tylko skakały z fiuta na fiuta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I do tego leniwe... takie pokolenie niestety :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
znam taka jedna... synowa mojej kolezanki, jedno dziecko i wiecznie zmeczona, dlatego ciagle je podrzuca dziadkom na zmiane, a ona spi nawet w dzien :-) mowi, ze kolejnego miec nie bedzie, chocby dawali 2.000 + :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czemu Wy matki synusi kochacie ich CHORA miloscia??!! Bo majac syna i corka to widze na wszytskich znanych mi przykladach ze matki syniusia uwielbiaja a corke to najlepiej szmata by potraktowaly i wywchowuja corki tak zeby to dla facetow byly sluzacymi- bratu tez maja uslugiwac. x strzal w 10!!! Moja matka tez tak wychowywala mnie , zebym zawsze facetom uslugiwala :P k***a mac!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
15:18 cos w tym jest. Moj maz ma siostre. On w domu rodzinnym nie robil NIC i dlugo musialam walczyc o to zeby w naszym domu posprzatal. Nauczylam go robic podstawowe obiady. Za to jego siostra sprzatala i gotowala po rowno razem z matka. Nie rozumiem tego podejscia. Narazie mam corke ale jak dorobimy sie syna to na pewno nie bedzie mial taryfy ulgowej ze wzgledu na plec... bo nie chce zeby przyszla synowa miala z nim taki krzyz pański jak ja na poczatku ze swoim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ludzie 13:58 kręci fałszywe prowokacyjne wpisy. Wiecie skąd wiem? Bo to co pisze do złudzenia przypomina opis mojej teściowej który niedawno dawałam na kafe. Moja teściowa właśnie jest raka ze nazywa dziewczyny dziewuchami, nienawidzi młodych dziewczyn i mi też zarzucała ze mam słabsze studia albo że jej rodzina jest najlepsza. Złodzieja z 13:58 podszywa się i korzysta z tego co kiedyś tu napisałam. Pisałam szczerze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
13:21 aleś ty głupia.To że dziewczyna pochodzi z patologicznej rodziny wcale nie znaczy że ona taka jest, tym bardziej że dziewczyna studiuje i wygląda jak modelka czyli dba o siebie,co ty od niej chcesz? Pamiętaj że Rodziny się nie wybiera,więc nie możesz mieć. do niej o to pretensji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale p********z Ty tesciowo z wyższych sfer. Takich jak Ty ludzi najbardziej nienawidzę. Moja mama wychowała się bez matki bo ta ja porzuciła. Mój dziadek przez całe życie był sam. Pracę miał taką ze więcej go nie było niż był. Wychowywala ja ciotka. Siostra ojca. Mama żyła biednie. Od 15 roku życia była zdana na siebie w szkole z internatem. Miała patologiczne dzieciństwo a mimo tego jest najcudowniejsza osoba na ziemi! Moja ciotka ze strony ojca to patologiczna glupia istota. Moja matkę na ślubie od przybled i ukrainskich kurw nawyzywala (mama jest z podkarpacia) tylko dlatego ze miała życie jakie miała. Nie wkladaj tak wszystkich do jednego wiele glupia ograniczona istoto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no ale to racja ze podkarpacie to prawie ukraina :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wyhamuj troche bo ci zylka z nerw peknie :-D wrzuc na luz kobieto :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widzę, że dla młodych wartości rodzinne wyniesione z domu nic nie znaczą, najlepiej wyprzeć się matki i polecieć do pierwszej co rozłoży nogi. Mój syn jeszcze mi podziękuję że go ostrzegała przed tą prostaczką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A lubelskie to prawie Białoruś? Oj duraki duraki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sama mam syna, i mam nadzieje ze nigdy nie bede taką suka jak wy, jak mozna byc zazdrosna o syna!!! przeciez to normalna kolej zeczy, dzieci rosną, zakoc***a sie, i ida w świat. Przecierz tez nie jestesmy same mamy męzów, i ja planuje na stare lata z moim mezulkiem wyjeżdzac na wakacje, i zyc pełnia zycia, a nie myslec o głupotch, macie jakies kompleksy czy co

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
22:21racja! Te stare zazdrosnice jad zżera! A potem na a synowe zwalic winę za to że nie potrafiło się wychować dziecko jak należy! Nic nie dzieje się bez ez powodu,tak jak nikt nie zrywa kontaktu bez powodu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I git majonez! Jaką jesteś teściową taką m asz synową :D taka prawda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podkarpacie jest po stronie polskiej. Żyją tam Polacy. Nie Ukraińcy. Czyli co ktoś kto mieszka pod granicą niemiecka to może być nazywany niemiecka kur/wa. No rzeczywiście :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ooo,kolejne prowo się kreci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowakowa ewka
Moja tesciowa chyba mnie lubi i to bardzo :) czasami jak sie poklocimy z mezem to nawet jesli z mojej winy to i tak maz zbiera baty od swojej mamy, ze znowu cos przeskrobal i mnie wk*******il :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ewka, jeśli to prawda to idź zagraj w totka....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Teściowa1
Moja synowa jest wspaniała.Teściowe niech zaczną od siebie, czy zachowują się w porządku wobec synowych, zięciów, a potem narzekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
prowo to juz bylo 10/10

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×