Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Gosia_78

Nieprzyjemny zapach psa w domu

Polecane posty

Gość Gosia_78

Macie jakieś sprawdzone sposoby na zniwelowanie zapachu psa w mieszkaniu w bloku ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jakieś odświeżacze powietrza? Na długo nie starczą, ale na chwilę będziesz miala spokój..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja polecam sprawdzony neutralizator takich zapachów Perfect Freshness Zwierzęta. Działa i nie szkodzi bo jest bez chemii. Wydatek kilkunastu złotych. Ja to znalazłem w Przychodni Weterynaryjnej, ale jest też na olx. Warto wydać na taki specjalistyczny środek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
też miałam taki problem, kupiłam ozonator. Trzeba wyjść z domu zabrać oczywiście psa ze sobą, nastawić na 30 min. Wyciąga zapachy z tapicerki, dywanu, zasłon. Efekt to piękny zapach jak po burzy.Usuwa alergeny, pyłki, brzydkie zapachy. Potem trzeba przez 5-10 min wietrzyć mieszkanie. Skuteczne urządzenie kupisz od 200 do 300 zł, nie ma nic lepszego. Efekt utrzymuje się 3-4 dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też miałam problem jeżeli chodzi o zapach psa w domu. Oczywiście najprościej byłoby pozbyć się psa ale jednak wolałam podjąć inne działania ;-). Wyczytałam w internecie na temat urządzenia do oczyszczania powietrza od Jorgensen www.jorgensen.pl i stwierdziłam że skoro i tak nic innego nie pomaga to co szkodzi zaryzykować. Faktycznie pomaga i nie tylko nie ma już tego zapachu ale w ogóle inaczej i lżej się oddycha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie widzę potrzeby kupowania jakiejś drogiej elektroniki skoro identyczny problem idealnie rozwiązały u mnie kuleczki zapachowe jelly pearls firmy natural fresh, jedno opakowanie kosztuje 7-8 zł a jest ich tyle że możesz obłożyć wręcz całe mieszkanie, polecam spróbować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pies nie smierdzi bo powinien smierdziec. czesto zapach siersci oznacza np pasozyty, choroby skory, alergie. najpierw z psem do weta a potem zabijanie zapachu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam psa dużego w mieszkaniu z długą sierścią. No nie wiem jak go brałam to zdawałam sobie sprawę, że będzie ciężko o trzeba będzie dbać o mieszkanie o psa, żeby nie smierdziało jak u sąsiadów, którzy mają zwykłego, małego kundla a capi jakby głosowali słonia. Jest z tym trochę zachodu, ale nikt mi nie wmówi ze mieszkanie z psem musi smierdzieć. Po pierwsze trzeba spiąć tyłek i przyzwyczaić się do nowych obowiązków. Z takim psem jak z dzieckiem. Po pierwsze pies u mnie nie siada na fotele i kanapy, dywanów nie posiadam. Mieszkanie odkurzane codziennie, bo futro nad ranem krąży wszędzie. Nie ma ulgowych dni, bo byłaby tragedia. Pies na codziennym spacerze jest czesany co ogranicza futro w domu. Przed wejściem do mieszkania łapy ma wycierane mokrą scierką, jak się uwali w błocie to plik al mu lapy, brzuch z błota prysznicem i wycieram. Pies ma posłanie zmieniane, prane co tydzien. Nie ma bata, żeby rzadziej. Samego psa kąpie co trzy, cztery msc, latem częściej, bo wiem, że zimą musi mieć swój naturalny tłuszcz na sierści. W razie Wu, ma myte tylko łapy i pupę. Resztę załatwiam szczotkowaniem. W domu stosuję zwykły odświeżacz do prądu i każdy kto mnie odwiedza mówi co tu tak ładnie pachnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KatarzynaJanur

Ja mam oczyszczacz powietrza. Nie dość, że pozbywa się nieprzyjemnych zapachów to dodatkowo radzi sobie z sierścią, kurzem, roztoczami i innymi zanieczyszczeniami. Polecam każdemu właścicielowi czworonoga bo to na prawdę wygodne rozwiązanie. Nie trzeba ciągle odkurzać sierści co jest bardzo uciążliwe. Ja mam Airdog X5 http://airdog.pl/ i jestem bardzo zadowolona. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hmmm ja używam zapachowych swieczech dedykowanych wlasnie neutralizacji zapachu zwierzat w domu. Zamawiam przez strone Mascota. Zawsze ten sam zapach, pine forest bo pieknie pachnie iglakami 🙂 i naprawde pomaga!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.04.2016 o 07:15, Gość Gosia_78 napisał:

Macie jakieś sprawdzone sposoby na zniwelowanie zapachu psa w mieszkaniu w bloku ?

Tak, codziennie sprzatanie i mycie psa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×