Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zulka_

czytam, bo lubię

Polecane posty

Tak Zulko - jedziemy tam gdzie ostatnio. Jakoś ukochalismy sobie to miejsce i tych Ludzi ❤️ Dokładnie tak jak kiedyś z Wigrami było ;) 🌻 dzisiaj odniosłam sukces: tabletke odrobaczającą, wielka jak po byku wrzuciłam Pimpusiowi prosto do gardła :D Nie miałam wyjścia, dla jego dobra musiałam założyć klamre na karku i fruuu... Przemycanie w surowej rybce już nie działa - potrafi wypluć Z tą klamra na karczysku jest fajnie, mam obie ręce wolne; w taki sam sposób obcinam mu pazury a nie znosi tego ;) Używam dokładnie tych klipsów: http://www.sebit.home.pl/aallegro/biuro/zszywacze/klipsy_do_papieru_tit_15mm_4.JPG tych największych ;) Dobranoc czytelnio 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochane :) Ależ ten czas goni ;) Dopiero co był weekend i weselowałam a tu już środa... Jak fajsko, że Tekla wyjeżdża na urlop... Tez bym chciała we wrzesniu zgodnie z planami...ale to jest pod wielkim znakiem zapytania.... W tym roku mam wszystko pod górkę. Całe szczęście, że wspiera mnie Cz. i czeka aż mi się poukłada... Ale...cos być musi za zakrętem! Pozdrawiam Was i całuję wszystkie. Stawiam kawunie i herbatkę ;) Pozdrawiam Was wszystkie i buziaki zasyłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry Myślałam, że w nowym siedlisku będę miała na wszystko czas a teraz mam wrażenie, że czasu mam coraz mniej :-p. Właśnie skończyłam pisać opinie i zaraz zbieram się do pracy. U mnie upał niesłychany, nic nie pada, wczoraj w oddali zagrzmiało i tyle. Nie mam klimatyzacji w domu a ma być le pewnie dopiero w przyszłym tygodniu - pewnie wtedy będzie już po upałach :-p. W piątek moja małżowina kończy 62 lata - a pamiętam jak przygotowywałam mu prezent na 23 urodziny...ale to szybko minęło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Postaram się pokazać wieczorkiem, może uda mi się urwać troszkę czasu ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w upalne popołudnie🖐️ Tekla piekłam już dwa razy, idą migusiem. Dałam tylko mąkę żytnią razową, wiórki czekoladowe i żurawinę. Pycha. U mnie susza, musowo codziennie podlewać na działce. Tekla kiedy wyjeżdżasz? 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Popołudniowe heloł 🖐️ Terixiu jedziemy w sobote ❤️ W piątek niestety musze być w K - mam do załatwienia sprawe urzędową. Małżowina od jutra jest na urlopie. Zgłosze sie jeszcze do czytelni z podaniem o urlop ;) :D Terixiu a nie wyczuwa sie kwaśności mąki żytniej? daje rade? U mnie w nocy przeszły burze z ulewnymi deszczami i rano było świeżo choć wilgotno a teraz 31 stopni i słońce. Nie otwieram okien przed nocą i w domu jest komfortowo. 🌻 Dorix - rozumiem Cię ❤️ - masz przechlapane. Współczuje i trzymam kciuki za ten "zakręt" i że za nim coś dobrego się znajdzie ❤️ jak najszybciej Mnie też jest ciężko a smutek czasem powalający :O Można sie zapłakać z zalu nad swoją dolą i światem który nas otacza: zły, brutalny, pełen niesprawiedliwości i okrucieństwa, pełen zlych myśli, złych działań i bez miłości. Użalanie się nic nie da, do niczego nie prowadzi, trzeba iść dalej i dalej - innego wyjścia nie ma. Ale czasem jak mnie dopada to normalnie serce pęka z bólu :O:O:O Miłego popołudnia życzę wszystkim 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tekla nie czuć smaku mąki, cukru dałam tylko 1 łyżkę, a robiłam z podwójnej porcji(46szt). Są bardzo kruche. Teraz odłożyłam (schowałam)trochę do pudełka, bo gotowi pożreć wszystko na raz:D Trzymam kciuki za pozytywne załatwienie spraw. U mnie przeszła burza i trochę popadało. Dobrej nocy🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) u mnie zdrowo polało :) ale nadal upalnie .. Vanilko...co u ciebie ? Zulko...a u ciebie padało ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
terx..zabezpieczyłaś w łakocie chlopakow ..podziwiam bo mnie się nić nie chce ..a zresztą czasu brak :Ona wszystko .. teklo... ja daje brodaczowi w strzykawce pogniecione rozpuszczone ..inaczej nie da się :) Dorix.. taka już nasza rola wiem co pisze ty wiesz dokładnie co miałam i mam ..czasami myśle jak to ludziska mają dobrze a ja to zawsze coś ..ale nie jak dobrze pomyśle głębiej to nie chciała bym tak jak ludzie wolni bez obowiązku zdecydowanie wole tak jak jest z rodzicami itd. choć jestem bardzo zmęczona :O Ploteczko.. coraz bliżej ..jesli chodzi o moje dziecko nawet nie biore pod uwagę wesela czy innego spotkania ..raz że mam zapowiedziane wielkie nie... dwa brak kandydata ..ja już się pogodziłam z tym i wcale nie płakusim za :D Beatulko..a co zajmuje ci tyle czasu ? Daisy .. pracuj pracuj ale i fotki dawaj nam co u ciebie się wyrabia :) kawusie zostawiam (_)(_)(_((_)(_) wszystkie buziam u zyczę miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam 🖐️ Dziękuje Orsejko za pachnącą kawusię ❤️ A wiesz że nie wpadłam na to żeby strzykawką podać. Byłoby to mniej stresujące. Widziałam przecież jak córka podaje dziecku antybiotyk strzykawką. Czysto szybko i bez bólu. Miałam nawet wątpliwości czy nie rozkruszać bo tabletka duża jak dla konia a mój F jest kotem bardzo dużym. No ale dobra: poradził sobie z połknięciem a ja kupie w aptece strzykawki. Jak to dobrze pisać o wszystkim ❤️ dzięki za podpowiedź 👄 Na śniadanko kanapki: z jajkiem http://4.bp.blogspot.com/-JBiSWuluVFA/VGYH4E1LmuI/AAAAAAAABSE/kr3mXhwz6no/s1600/DSC04882.JPG z szynką http://glodomorek.com.pl/wp-content/uploads/2012/05/kanapka-z-szynk%C4%85-3.jpg z rybką ;) http://swiadomezakupy.pl/blog/assets/kanapki-z-w%C4%99dzonym-%C5%82ososiem.jpg Zajadajcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja małżowina na przegląd auta pojechała a ja do fryzjera i jeszcze raz do K-c U mnie całkowite zachmurzenie ale po południu ma być 30 stopni 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Tekla dzięki za śniadanie👄 jak zwykle jest w czym wybierać, ale najlepiej jak po jednej kanapce z każdego sortu:D U mnie w nocy była burza i porządnie polało, więc nie jadę dzisiaj na działkę. Teraz też się chmurzy. Wyskoczymy z młodym na zakupy. Miłego dnia wszystkim🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry Teklo już tęsknię za Twoimi śniadaniami, przez najbliższe dwa tygodnie uschniemy:o za dzisiejsze wielki buziak 👄 swoim kocurom zawsze podawałam tabsy strzykawką, rozgniatałam tabletkę, mieszałam z odrobiną wody i wciągałam do strzykawki (jest z tym trochę zachodu) i do pysia, koniecznie bokiem nigdy z przodu, bo może się zadławić. Twój F dzielny jest, bo taka wielgachna tabletka mimo wysiłków może utknąć/przykleić się przy przełykaniu:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Orsejko u mnie wczoraj przeszła burza jak ta lala:o tuż po 18 błyskało, grzmiało i lało równiutko tak mocno, że studzienki nie nadążały z odbieraniem wody. akurat wyjeżdżaliśmy z miasta i były momenty obawy, że ie przejedziemy, ale udało się. zbiło i też trochę pelargonie, ale mam nadzieję, że się podniosą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dori dajesz radę dziewczyno, do września jeszcze trochę czasu, ogarniesz to wszystko i spokojnie pojedziesz odpocząć:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teklo napisz kiedyś na @ co słychać u F i jego mamy. domyślam się, ze ta sprawa wciąż spać Ci nie daje.... i powiedz jak kotusia dzikuska? dalej robisz podchody, by się do niej zbliżyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Betulka obiecałaś:P foty z nowego siedliska, pokaż swoją kuchnię, pokaż łazienkę i całą resztę. no

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczynki👄👄 Oczywiście zjadam śniadanko,mniam pyszności❤️ Teeklo Nie pisz o smutkach bo mi serce zaraz pęka😭 Lepiej usiądźmy razem wypijmy lampkę winka,pośmiejmy się ze wszystkiego i z niczego.Tyle smutku dookoła:( Wanilko Przytulam mocno i nie zapominam o modlitwie Bastylko Nie zapominam ani na chwilę....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak chodzi o połykanie tabletek to moje psy połykają wszystko jak tylko jest ukryte w czymś smacznym:p Ale pamiętam jak kotu wciskałam na siłę,jak mi pogryzł paluchy no ale pewnie sobie zasłużyłam:p.Koty to koneserzy i nawet w najlepszym kąsku wyczują hi,hi ,,podrzutka,, i tfu z pyszczka:p;) Zulka Już po urlopie?.Taki powrót do pracy po wolnym masakra Dorix Ja trzymam kciuki by wyjazd wrześniowy wypalił. Ja w tym roku nie jadę nigdzie i rozumiem bardzo Twój smutek z obawy ze może plan wyjazdu nie wypalić. Betulka No mnie nie dziwi Twój brak czasu choć jesteś już w nowym domku.Toż to prawie jak na wakacjach,zupełnie gdzie indziej i wszystko nowe;) Orsejko No ja bym tak na Twoim miejscu całkiem nie rezygnowała z planów połączenia córki z jakimś partnerem.Jak to mówią,,nigdy nie mów nigdy,,.Kto tam wie co czyha za rogiem hi,hi jak mawia nasza kochana Dorix?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Terix A ja miałam burzę od jakiejś 19 wieczorem.Jak przyszła tak została prawie do rana.Wydawało sie że już przechodzi a tu nagle znowu grzmi i błyska.No ale ogólnie choć długo i mokro to raczej łagodnie zatem takie burzę mogą być.Przy upale deszcz potrzebny,bardzo a że prac remontowych nie zakłóca bo wieczorkiem zatem jak dla mnie super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A teraz tradycyjnie zmykam. Dziewczynki udanego dnia,dużo zdrówka i uśmiechów. Teeklo Mnie podobnie jak Zulkę i pewnie Ciebie bardzo smuci ten stan miedzy Tobą a mamusią F.Takie fajne jesteście dziewczyny tak dobrze ze sobą zawsze się dogadywałyście,bardzo mnie smuci ten rozłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć wieczorkiem Daisy plisss nie przypominaj mi:P Orsejko czy to ta sis, z którą wcześniej było na pieńku? podobne jesteście bardzo, tylko ona wygląda na taką zasadniczą bardzo... ale może się mylę, może spięła się do foty;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×