Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gośćńczo

Dlaczego kobiety noszą do mini rajstopy udające pończochy?

Polecane posty

Gość gośćńczo

Dlaczego kobiety zakładają do mini spódniczek rajstopy udające pończochy? KAŻDA tak ubrana wygląda jak tania k****, bez wyjątku. Najlepiej jak idzie taka trzydziecha, elegancko ubrana, jeszcze z mężem i dziećmi i takie rajstopy udające pończochy do krótkiej spódniczki. Zauważyłyście? Może same tak się nosicie? ;) Do mini ubiera się po prostu rajstopy, nawet wzorzyste, ale nie takie które udają pończochy! Pończochy ubiera się do ciut dłuższych spódniczek, tak by nie każdy widział, że na nogach są pończochy. Pończochy to bielizna o zabarwieniu seksualnym. Niedługo zaczną nosić na spócniczkach od garsonek namalowane stringi :D Kobiety. trochę WYCZUCIA! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szczerze? Yebie mnie to dopoki mi tak nikt nie kaze chodzic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem tego samego zdania autorko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak dla mnie to mogą nawet nago chodzić. Nie mój cyrk, nie moje małpy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zgadzam się. Wygląda to wulgarne i bez klasy. Jakiejś 18 w glanach jeszcze ujdzie w tłoku choc tez mnie dziwi czemu sobie to robią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Loool, ja na przykład uważam, że takie rajstopy są śliczne, pomysłowe, ciekawe, nie to, co zwykłe takie nudy, takie rajtki i zakolanówki są mega fajne. A jak ktoś ma z tym problem bo jest niewyżyty i ocenia innych swoją zboczuchową miarą, to jego zmartwienie ;P najlepiej w burki od razu kobiety ubierzcie, bo wam się wszystko zbereźnie koojarzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oj autorko pewnie jesteś pasztetem zazdrośnico:D Ja się tak nie ubieram, bo to nie mój styl, ale babki potrafią wyglądać w tym mega seksi. Niestety nie każdy może (nie autorko?)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wydaje mi się, że takie rajstopy to dobra alternatywa dla babeczek, którym nie do końca odpowiadają pończochy, ale niekoniecznie chcą rezygnować z ich stylu. Ja jednak osobiście wolę tradycyjne rozwiązania, albo zwykłe rajstopy, albo pończochy typu www.levante.pl/samonosne-c-33_36.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewa76

Pończochy nie mają nic wspólnego z seksem, to tylko kobieca część garderoby, to zboczonym facetom może tak się wydaje. Jeszcze 60 lat temu w ogóle nie było rajstop i kobiety nosiły tylko pończochy i co, wszystkie były dzivvkami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×