Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy dziewczyna mająca 80 kg może być atrakcyjna?

Polecane posty

Gość gość

Jak myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomiaszma
jak ma ok 180 cm to tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesli *****iwa i proporcjonalna. to tak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mysle, ze moze. 80 kg to nie jakas grubaska, wystarczy ubranie dobrane do figury, fryzura, makijaz i moze wyjsc calkiem atrakcyjna kobieta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeśli się odchudzi, to tak, ale ja preferuję szczupłe kobiety... na taką amator też się zapewne znajdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jak ma 165 cm wzrostu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przy wzroście 1.65 80 kilo to dużo za dużo.Ja mam 170 i 70 kilo,koleżanki sa szczuplejsze ode mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przy 165 cm wzrostu, to jesteś dużą osobą. Twoje BMI to 29, czyli nadwaga i to bardzo duża.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam 168 i ok. 58-60 kg i wyglądam różnie, raczej tak normalnie, ale ok. 52-54 byłoby idealnie jeśli chodzi o wagę ciała. Tyle, że Twoje pytanie nie brzmi czy mogę wyglądać szczupło ważąc 80 kg, ale czy mogę wyglądać atrakcyjnie. Wydaje mi się, że tak, bo wbrew pozorom atrakcyjność to nie tylko waga ciała. Wydaje mi się, że liczy się całokształt i jeśli całokształt jest atrakcyjny, to waga ciała tego nie zmieni, a że nie będziesz podobać się wszystkim ? I co z tego. Nikt nie podoba się wszystkim, a ominie Cię rozczarowanie związane z tym, że jakiś osobowościowy beznadziejniak będzie się kręcił koło Ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Otyłość nie jest atrakcyjna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To zależy od wzrostu. Jeśli jest to wysoka osoba ok. 180 cm to nie będzie wyglądała bardzo grubo. Przy wzroscie ok. 165 to już masakra jak chodzi o wagę, ale pytanie jest o atrakcyjność... są kobiety grube, ale dbające o siebie, dobrze ubrane, z ładną fryzura i makijażem i takie kobiety moim zdaniem mogą być uważane przez innych za atrakcyjne, o ile nie przeszkadzają komuś te kilogramy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Taka waga jest naprawde w porządku. O ile masz 2 metry wzrostu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesli postawić ja obok laski wazacej 120kg to moze byc bardzo atrakcyjna ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćbelissima
możesz być zadbana co najwyzej ,atrakcyjne są szczupłe,taka prawda,kilka kilogramów nadwagi jest jeszcze w miarę ale nie tyle,ja jestem centymetr wyższa i ważę 58-59,facetom sie podobam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem dziewczyny przy kości są ładniejsze od szczupłych Ale muszę mieć proporcję i być zadbane dlatego nie tyczy się to wszystkich dziewczyn są modelki Plus size 110 które dla mnie wyglądają seksownie i są dziewczyny które przy wadze 70 wyglądają okropnie. Ja bardzo lubię duże dziewczyny i nie mam nic przeciwko temu żeby często stołowali się w maku lub KFC oczywiście bez przesady wszystko ma swoje granice.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

165cm i 80kg? Hmmm, w moich rejonach inoczywiście między sobą mówiliśmy o takich "pasztet" albo "słonina". 

A odpowiadając na twoje pytanie: tak, atrakcyjność to przede wszystkim szacunek, więc szanuj wzrok innych i schudnij 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×