Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Pożyczki bez BIK i KRD.Chwilówki.Kredyty

Polecane posty

Gość gość

Kredyty Hipoteczne, Gotówkowe, Firmowe. POŻYCZKI, CHWILÓWKI. Dopasujesz ratę kredytu do swoich możliwości. ZOBACZ NA STRONIE INTERNETOWEJ: http://www.credit24h.pl ZAPRASZAMY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość_001
Czy ktoś wie, czy Wonga to pożyczka bez sprawdzania US?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Gość_001, wonga.com jako odpowiedzialny pożyczkodawca decyzję o udzieleniu pożyczki podejmuje m.in. po sprawdzeniu potencjalnych Klientów w następujących bazach: Rejestr Dłużników ERIF Biuro Informacji Gospodarczej S.A., Krajowy Rejestr Długów Biuro Informacji Gospodarczej S.A., BIG InfoMonitor S.A. i Biuro Informacji Kredytowej S.A. W razie pojawienia się dodatkowych pytań jestem do dyspozycji. Zapraszam również do bezpośredniego kontaktu z naszą infolinią pod numerem 22 388 88 88* lub skorzystania z chata na naszej stronie https://www.wonga.pl/live_chat?utm_source=kafeteria. Pozdrawiam Tomasz | Ekspert wonga.com * Koszt połączenia zgodny z taryfą opłat operatora.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uleczka131a
O propozycji wonga możesz poczytać tu https://pozyczki-online.info/wonga/ Poza tym warto zapoznać się z innymi firmami pożyczkowymi z tej strony. Są podane warunki, kwoty, terminy spłat. Zapoznaj się też z opiniami klientów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pal wrotki z tymi filiami bankowymi pod nadzorem ambitnych kasjerów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wy w ogóle wiecie czym jest pieniądz że z tym bikiem yskakujecie? nie ma innej możliwości spłaty długu niż pozyczka pieniądz powstaje jako wpis księgowy o zadłużeniu w banku centralnym dysponującym monopolem na jego emisje. jepnijta sie w łeb debile bo już mnie c****j strzela jak czytam wypowiedzi różnych ekspertó wonga o odpowiedzialności

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja bym takiego eksperta zwolnił bo najwyraźniej jest przekonany, że zadłużenie to jakiś wstyd:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak wam bank "pożyczył" kase na to żebyście ją mogli pożyczać to dlatego, że ich coś ogranicza np prawo albo konieczność srwarzania pozorów. jeżeli opłaca sie wam pożyczać te kasre od banku tzn, że pożycza wam ją na dogodnych warunkach. a jeżeli ją tak pożycza to chce żebyśtą wy ją też pożyczali najlepiej w jak największej ilości i bez ograniczeń uczestnicząc tym samym w radosnym samorozmnażaniu pieniądza poprzez księgowanie długów wierzytelności w instytucjach finansoych jako pewnych aktywów, które można zamienić na szmalec. banda jepanych krawaciarzy kooorfa. nie mają pojęcia o podstawach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Witam! Gość_001, wonga.com jako odpowiedzialny pożyczkodawca decyzję o udzieleniu pożyczki podejmuje m.in. po sprawdzeniu potencjalnych Klientów w następujących bazach: Rejestr Dłużników ERIF Biuro Informacji Gospodarczej S.A., Krajowy Rejestr Długów Biuro Informacji Gospodarczej S.A., BIG InfoMonitor S.A. i Biuro Informacji Kredytowej S.A. W razie pojawienia się dodatkowych pytań jestem do dyspozycji." xxx :D:D ja piertole ten to wyjątkowy kretyn. pewnie uważa że jakby sie spotkał z balcerowiczem to by se skoczyli na golfa razem:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sedzą kooorfa te łajzy w bankach przy okienkach i uważaja, że komuś łaske robią i wszyscy chcą oszukać uczciwy bank:D idźta w c****j niedorozwoje piertolone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bym wam powiedział jak z tego wyprowadzić kase i wesoło zbankrutować ale skoro żaden z was jeszcze na to nie wpadł tzn, że najpierw musicie zbankrutować na smutno:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w chooooju was mam ja na miejscu ludzi w ogóle bym od was nie pożyczał przez rok inaczej byście zaczeli śpieewać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
albo może jeden z drugą myślą, że szef ich docenił i polubił i postanowił wproadzić do finansowego establishmentu pozyczjąc za frajer troche siopy. pewnie większość lizała mu wcześniej rowa 24/7 i warowała pod w kolejce z kwiatkami na rocznice kastracji jego kota:D piertolone l********gi c***j wam w dooope cwele nic tylko was jepać i kopać po dooopie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
prawda jest taka, że was wybrali bo jesteście debilami;) a podrzucic pomysł na proadzenie własnego małego banku styranizowanym frajerom to nie problem bo to szybsza droga do zostania tyrnem niż włazidoopstwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"sprawdzamy w bik sprawdzamy w pik sprawdzamy co macie w dooopie i czy to aby nie nasze sprawdzamy ile możecie zarobić żeby nam oddać zebym kooorfa ja was zara nie sprawdził menele

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
idźta stąd i nie róbta se więcej wstydu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×