Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Aniucha121

Czy stracę dzidziusia??

Polecane posty

Dziś byłam u ginekologa. Pierwszy dzień ostatniej miesiączki był 5 marca. Na zdjęciu usg pokazał się zarodek wielkości 6mm a to za mało jak na 7 tydzień ( lekarz mówił, że to 7 tydzień) Co jest nie tak? lekarz mówił tylko o zarodku. Na zdjęciu widać tylko małą,czarną plamkę. Czy są jakieś szanse na pozytywne rozwiązanie tej sytuacji? Czego się spodziewać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
owulacja mogła być później

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mialam w 7 tygodniu ( dokladnie 6 tc i 4 dni) zarodek 9 mm i bylo ok. Zarodek rosnie 1 mm na dzien, wiec to pewnie kwestia przesuniecia owulacji o dzien lub dwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie nastraszył, że powinien być większy. Nic pozytywnego nie powiedział nawet. Mam malutką,czarną plamkę na zdjęciu usg. Lekarz powiedział, że nie wiadomo czy ,, to się rozwinie''

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hmm to dziwne, bo moj powiedzial, ze jest ok i teraz mam zdrowe dziecko 6 miesieczne. Mi wlasnie na podstawie wielkosci zarodka wyznaczyl "czas ciazy". A Ty masz dokladnie jaki dzien tego 7 tygodnia? Skonczony czy w trakcie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powiedział tylko, że wielkość zarodka jest zbyt mała do daty, której podaje ( chodzi o ostatni okres). Mówił, że obliczył że byłby to 7 tydzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to przeciez pasuje idealnie? Wg moich obliczen zaczelas teraz 7 tydzien (jesli miesiaczka byla 5 marca), czyli tak jak powiedzial lekarz. A wielkosc zarodka tez chyba jest ok skoro u mnie w polowie 7tc bylo 9 mm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dlatego nie zbyt ufam temu lekarzowi i w poniedziałek idę do innego. Poza tym facet mówił, że lepiej byłoby dla mnie jakbym ,,dostała okres, bo jestem młoda'' to już wzbudził we mnie brak zaufania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie w 6 tv było 3 mm. Córka ma 3 lata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zastanawiam się czy na zdjęciu usg wszystko jest dobrze, bo ten ginekolog mało co mi powiedział..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziwny ten lekarz, wydaje mi sie, ze jest ok (porownujac do mojej sutuacji) aczkolwiek nie jestem w tym temacie specjalistka. W dniu wizyty policz sobie 1 mm na dzien i jak zarodek urosnie to wydaje mi sie, ze nie masz powodow do obaw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki wielkie :) No dziwny i to bardzo.. Będę w poniedziałek u innego ginekologa to może dowiem się więcej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powodzenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odpisalam Ci na ogólnym :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Olej tego debila, wszystko jesat ok, owulację mogłas mieć w innym terminie, to tak nie działą, że wszystko ma być jak w kompie, każda a ns to żywy organizm.Zmień lekarza, uspokó się, jeszcze tutaj będziemy Wam gratulowały dzidziusia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję wam wszystkim :) Jutro zobaczę co usłyszę od innego lekarza :) Na pewno napiszę wam co i jak wyszło :) !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×