Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Fixidixi

leczenie uzaleznień

Polecane posty

Gość Fixidixi

witam,może mi ktoś poleci od czego zacząć leczenie od uzależnienia(narkotyki) czy GP daje jakieś skierowanie,czy takie leczenie jest płatne mam osobę w rodzinie która zaczyna ćpać i źle to wygląda jak ją zmusić do leczenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sama bym chciała wiedzieć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fixidixi
no właśnie może się ktoś odezwie ,kto co wie na ten temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
GP to ci da paracetamol, taki macie poziom w uk, hinduscy lekarze abdule w kazdej przychodni heheheeee:D w PL jest sluzba zdrowia dla kazdego a w uk dla bogatych tylko. NIkt wam nie kazal wyjezdzac z PL.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nikogo nie zmusisz do leczenia, chce ćpać to ćpa, sam musi chcieć przestać, i albo będzie chcieć przestać albo przedawkowuje i będzie kaput

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeden z najbardziej dyskretnych ośrodków leczenia uzależnień to Want w Kaszubskim Parku Krajobrazowym. Można się zupełnie odciąć i nikt nie będzie wiedział, gdzie jesteś. Myślę, że spora przewaga ośrodka to konsultacje lekarskie, żeby odbudować organizm. Sama psychoterapia dla alkoholików to niestety za mało. Trzeba jeszcze pracować nad równowagą ciała. Tam jest taka możliwość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A kojarzycie ten w Wiśle Ośrodek Tratwa, bardzo dobry ośrodek leczenia uzależnień - https://leczenieuzaleznien.com/ Znam dwie osoby którym tam pomogli. Warto się odezwać i zgłosić do nich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

W Kaszubskim Parku Krajobrazowym działa jeden z lepszych ośrodków leczenia uzależnień w kraju. Chodzi mi o Want. Mój ojciec tam kilka lat temu przeszedł terapię i do tej pory normalnie żyje. Utrzymujemy coraz lepszy kontakt, bo faktycznie się zmienił. Ogólnie z perspektywy syna to objawienie i już nie pierwszy raz ich polecam. Pozdrawiam serdecznie i życzę powodzenia, bo wiem, że nie jest łatwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×