Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gościówa111

seks z młodszym

Polecane posty

Mam 38 lat i ostatnio spodobał mi się chłopak w wieku 22 lat, i nie wiem czy powinnam go poderwać, czy coś jest ze mną nie tak? Wam też podobają się młodsi?Proszę o radę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stary_gosc
Miałam koleżanke która była w podobnej sytuacji, wszystko było pięknie przez dokładnie...... chyba 6 miesięcy potem z zauroczenia zaczeli widzieć ...hmm jakby to ująć różnice ehh... wady, które były, ale widoczne jak opadło zauroczeni i doszli do wniosku , okej w sumie to rozwaliło bo tamten zdradzał hmm chyba 15 lat było różnicy, nie myśl że ci broni czy coś mogło to też się zdarzyć osobom tego samego wieku, problem może tkwić w dogadaniu się, albo mówieć prościej zaakceptowaniu wad, a każdy je ma KAŻDY wiek ma troche znaczenia, ale nie jest wyznacznikiem zależy czy chcesz związek na dłużej czy przelotnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Milfetki jak dla mnie w ogóle odpadają Obwisłe cycuchy!fuuj :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki za aktywność. Nie mam dzieci, i chce się tylko wyszumieć ;p Jak powinnam zacząć? Może któraś z was ma jakieś ''doświadczenie'' ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Od zawsze moim marzeniem bylo zeby dac sie zerznac kobiecie kilkanascie lat starszej ode mnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ddt30 a ty masz doswiadczenie w tym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poza tym, czy wiele kobiet w wieku około 40 lat ma chęć na młodego chłopaka? Jeśli jest tu taka to proszę o komentarz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krfawy zabujca
On jest jeszcze dzieckiem! Odpierdul sie od niego stara kuchwo!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sa tu tematy młodszy-starsza.Wejdz sobie i poczytaj,proste.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja dopiero w wieku 32 lat Miałem pierwszy sex w kobieta a była to prostytutka to jakby wcześniej trafiła mi się kobieta chętna na sex to byłbym w siódmym niebie ale niestety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NyloNowy
To normalne, że kobietom po 40 podobają się młodsi faceci...ja jestem właśnie facetem 31 letnim i miałem partnerkę 52 letnią...oboje byliśmy bardzo zadowoleni ze spotkań...no i mieliśmy też wiele tematów do wspólnych rozmów. Generalnie ja wolę dojrzałe kobiety uważam ,że jesteście bardziej atrakcyjne od młodszych koleżanek:)...niestety mój związek się skończył ponieważ musiałem wyjechać do innego miasta:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zwyczajnie niezwyczajny
Powiem szczerze że chętnie umówiłbym się z dojrzałą kobietą :) wiek nie gra roli. Mam 26 lat, wesoły spontaniczny i pozytywny facet 24h :D Nie jestem żadnym psychopatą jak to wyżej ktoś napisał więc bez obaw. Jeśli jakaś dama chciałaby się ze mną skontaktować to zapraszam :) najlepiej śląsk patrykO_o@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wracalam z zakupami do domu na schodach potknelam sie i wszystkie zakupy z torby zaczelam to zbierac nagle zauwarzylam ze mam pomocnika . Po wszystkim podziekowalam mu i sie dowiedzialam ze od miesiaca mieszka w tej kladce tylko Pietro wyzej zaproponowalam mu kawe nie odmowil.Zaczelismy dyskutowac nawet temat mily sie znalazl dowiedzialam sie ze jest prawie 20lat mlodszy odemnie i ze mieszka sam Ja sie przyznalam ze oficjalnie to meza mam ale stale za granica.Gdy mu zaproponowalam nagrode za ta pomoc to sie zapytal jaka. Po chwili juz go w lozku mialam,i cala noc z nim spedzilam , ale tak wydymana jeszcze nie bylam jak wtedy w ta noc. A jak sie okazalo to tego zaganiacza mial wspanialego, pozniej jeszcze czesto przychodzil do mnie i ta rozpychal zeby sie nie skurczyla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja bym chciała młodszego, ale nie o aż tyle :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś podaj @, napisze i stwierdziesz sama...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Niestety mój facet jak miał 16 lat to posuwał ostro i regularnie pewna 40+ latke, mezatke z 3 dzieci..... Dla mnie masakra! ☹️ Nie mam nic przeciw ale, sorry, nie z 16latkiembaba po 40! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dla pań
Dnia 17.04.2016 o 15:56, Gościówa111 napisał:

 

Panie szukającego młodszego lub miłej pogawędki zachęcam do napisania na e-maila piotrasj73@gmail.com mam 29 l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×