Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Jak rozpoznać miłość...

Polecane posty

Gość gość

Wszyscy mówią, że rozpoczyna się od zauroczenia, zafascynowania drugą osobą, motylkami w brzuchu, różowymi okularami, gdzie nie widzi się żadnych wad... a jeśli znajomość rozpoczyna się od czystej przyjaźni? Nie ma motylków, widzi się wady drugiej osoby, zna się jej tajemnice... mam przyjaciela, mogę powiedzieć, że go kocham, tylko nie wiem jak... czy jak brata, jak przyjaciela czy moze jak kogos więcej. Jak to rozpoznać? Ciągle sobie wmawiam, że to nie miłość, bo wszystko jest tak jakoś poukładane, spokojne, nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak masz ochote sie z nim sexic to to milosc..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gość 16.32 Tylko tyle potrzeba do miłości ? :P Zatem dziwne, że tyle par się rozchodzi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gość rozwalił system hihihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie da się rozpoznać !! Loteria...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
z przyjacielem? to nie miłość tylko desperacja i samotność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak się kocha to się wie; myślę, że chciałabyś poczuć się zakochana, chciałabyś kochać i być kochana, ale jeszcze Twój czas nie nadszedł. Myślę, że z tym przyjacielem czujesz się dobrze. Te pytanie o seksik może się wydawać troochę śmieszne, ale istotnie, czy potrzebujesz bliskości z nim ? przytulenia, pocałunku - myślisz o tym czasem ? czy też tego pragniesz ? czy myślisz o nim, gdy go nie ma i liczysz godziny, aż go zobaczysz , nie mogąc się doczekać ? tęsknisz za nim? z niecierpliwością wyczekujesz telefonu/maila/sms ? czujsz się szczęsliwa, gdy widzisz od niego wiadomość ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×