Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy to prawda, że na bardzo wysokich piętrach w blokach nie ma much i komarów?

Polecane posty

Gość gość

Mieszkacie w takich wysokich blokach, na najwyższych piętrach? Możecie potwierdzić? I czy nie ma problemów z ciśnieniem w takim mieszkaniu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na 10 piętrze były i to duuużo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jeszcze wyżej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chodzi o to, że mam dość siatek w oknach przez 3/4 roku. Inaczej idzie się udusić przy zamkniętych oknach. Siatki ograniczają niestety dostęp światłą dziennego bo zajmują 1/2 okna w każdym pokoju. Myślę nad przeprowadzką gdzieś indziej i wysoko.... W mojej okolicy nie ma wysokich budynków, ani nie znam nikogo kto w takich mieszka żeby zapytać osobiście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko dla braku komarów pójdziesz mieszkać na 20ste piętro??:D ja mieszkam w domu mam kratki w oknach na balkonowe Drzwi rowniez I co koszt 780zl I spokoj na 10 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
aż tyle masz komarów, ze aż siatek potrzebujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak dokładnie! Nie mogę spać jak mam komara atakującego mnie co sekundę, a muchy obsrywają mi ściany i klosze od lamp. Jak sobie uwąchają jedną sralnię, to walą tam dopóki cały obszar nie jest brązowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie chodzi o koszt tych siatek tylko ich obecność. Oczy bolą jak się przez nie patrzy i zostaje ci tylko 1/2 okna z normalnym widokiem. Do tego ograniczają dopływ światła przez te małe polskie okna-ci|pki, przez co w pokojach jest jak w norach mimo braku firanek. Jak ktoś lubi takie norowe klimaty to mu nie przeszkadza, ale mnie bardzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chyba niekoniecznie zależy to od piętra. Ja mieszkam na drugim, wysokim piętrze i też nie ma much, w ogóle u nas w kamienicy nie ma, może czasem na parterze. Komarów też nie ma, może dlatego że wieczorami sporo nietoperzy zawsze lata. Mi też jeden komar potrafi zatruć noc więc się cieszę że nie mam tego problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na muchy są takie plastikowe płytki z wkładem, który je truje. Tania rzecz, a skuteczna. Poszukaj w marketach. Na komary też na pewno coś znajdziesz. Są takie rośliny, które jak postawisz na parapecie, odstraszają komary zapachem. Nie trzeba od razu się przeprowadzać. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mieszkam na 9-tym pietrze i sa tak samo jak wszedzie. Mialam juz i pszczole i szerszenia ale to za sprawa sasiadki z gory ktora ma kwiatki kwitnace na balkonie... Tez mam siatki, kup biale nie czarne i bedzie ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiem o tych płytkach, miałam je i wywaliłam, bo trują nie tylko owady, ale i domowników. To samo te wkładki do kontaktów. - Jedno gó|wno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mieszkam na 4 piętrze bez windy. Much nie ma. Czasami komar wpadnie albo ćma. Ale nie wiem czy to wysokości bloku na znaczenie czy jego położenie terytorialne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
14 piętro i były. Chyba nie znajdziesz wyżej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na 9 piętrze są i komary, i muchy, są też szerszenie czy tam trzmiele, trafił się nawet 10 cm zielony świerszcz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nosz kur|wa nie ma dokąd uciec......... :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko mieszkam na 13 pietrze w centrum miasta. Wpadaja mi czasem muchy, osy, szerszenie, cmy, raz nietoperz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rachelaa
Niestety bez względu na wysokość piętra, wszelakich owadów jest wszędzie tyle samo. U mnie na 9. piętrze było pełno much i niestety też komarów...na to nic nie poradzisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mieszkam na 21 piętrze i oprócz komarów, ćmów, szerszeni i much to czasem wleci mi do mieszkania sowa a raz nawet wleciał bocian :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
u mnie na 10 w ogole nie ma ani much ani komarów.Ale w okolicy tez specjalnie nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak są. Mieszkam na 9 pietrze. Na osiedlu gdzie są głównie bloki. W okolicy nie ma parku ani lasu. Tak są w lecie i muchy i komary i itp. Mamy siatki w oknach i łapkę elektryczną. I pajaki tez są.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Mieszkam na 21 piętrze i oprócz komarów, ćmów, szerszeni i much to czasem wleci mi do mieszkania sowa a raz nawet wleciał bocian " DOBRE, DOBRE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mieszkam na 21 piętrze i oprócz komarów, ćmów, szerszeni i much to czasem wleci mi do mieszkania sowa a raz nawet wleciał bocian smutas.gif.... raz mi wpadly takie dwa zakochane wrobelk, w pisk i pod koldre, maz przegonil. Jakby mi sowa wpadla to bym chyba zawalu dostala, o bocku nie wspomne. Drugim razem wpadl jeden, taki jakis maly i juz dzielnie.po opanowaniu strachu ( jakies pol h minelo) Meznie stawilam czola problemowi, pootwieralam okna i balkon na osciez i ucieklam do lazienki. Cale szczescie ze mam wi- fi , bo bym umarla z nudow!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Polak

W listopadzie bociany są w ciepłych krajach kłamczucho!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Z tym bocianem to sobie nawet mój nienajlepszy humor lekko poprawiłam i się uśmiechnęłam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klhklh

My mamy w blokach jaskółki i one bardzo skutecznie rozwiązują problem komarów.

Niestety kwestii much już jaskółki nie ogarniają, nie wiedzieć czemu i nie wiem jak sobie radzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×