Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ZiomekRBK2K16

Ona nie znosi mojego charakteru

Polecane posty

Gość ZiomekRBK2K16

Powiedzcie czy da się coś z tym zrobić, okazało się że w pewnym momencie moja dziewczyna zaczęła alergiczne reagować na wszystko co robię, każde słowo zaczęła traktować jak atak, wszystko wspominać, wszystko Jej się generalnie nie podoba. I się rozstalismy. Moje pytanie o co może chodzić, Ona sama nie potrafi tego wyjaśnić, na 100% nie chodzi o to że poznała innego faceta. Po prostu rzeczy które u innych Ją nie denerwują u mnie denerwują Ją bardzo. I mówi że mnie lubi, spędzamy że sobą czas chociaż wcale Jej nie nagabuje, samą wychodzi z inicjatywa żeby się widzieć a mimo to ciągle Ją wkurzam. Macie jakiekolwiek pomysły o co w tym wszystkim chodzi? Ja sobie nie mogę zarzucić czegoś poważnego, Ona mi zresztą też. Po prostu twierdzi że nie wie dlaczego ale Ją wkurzam. Proszę wypowiedzcie się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZiomekRBK2K16
Podbijam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZiomekRBK2K16
Proszę, niech się ktoś zlituje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
też tak miałem z jedną dziewczyną, podobała mi się mega wizualnie, a po dość krótkim czasie przestała i nie mogłem na nia patrzeć ... aczkolwiek Twój opis wskazuje że jest w pobliżu inny amant, lub osoba którą się zauroczyła i nie pisz że na 100% bo tego nie wiesz, a od niej prawdy się nie dowiesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćkdjri48
drażnisz ja z jakiegos powodu,albo się cos w niej wypaliło albo ma innego na oku i szuka dziury w całym,moze stwoerdziła ze chce byc sama albo zrobiłes cos co ja zraniło a ty moze nawet nie zdajesz sobie sprawy z tego,,a czasem nei osaczasz jej?bo to tez prowadzi do takich zahowan u kobiet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZiomekRBK2K16
No właśnie tak jak napisałem to Ona wychodzi z inicjatywa, poza tym jest mega szczera, aż do bólu że mną, ale jasne, pewności nigdy nie będę miał ale na prawdę czuję że to nie przez innego faceta bo akurat Ona jest taka że by się nie bawiła tylko by mi powiedziała, słyszałem na prawdę wiele niezbyt miłych rzeczy od Niej, stwierdzenie że sorry ale się zakochałam nie byłoby dla Niej problemem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam 24 lata "dziecko"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Twoje zdanie mało mnie obchodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×