Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

marzena7

Kapsułki Ariel i płyn Lenor

Polecane posty

Jestem zachwycona wspaniałym duetem jakim jest Ariel i Lenor. Kapsułki to świetne rozwiązanie, bo już nie trzeba dozować proszku, wystarczy wrzucić kapsułkę i gotowe. Świetną sprawą jest również to, że kapsułki można używać zarówno do białego jak i kolorowego prania. Mam 2 letnią córeczkę i gdy używałam do jej ubranek proszku plamki nie dopierały się. Gdy używam kapsułek ubranka córeczki są nieskazitelnie czyściutkie i lśniące. Jeżeli chodzi o płyn Lenor to zapach Orchidei jest dla mnie strzałem w 10. Zapach utrzymuje się długo na ubraniach i wspaniale zmiękcza tkaniny. Polecam wszystkim wypróbowanie kapsułek Ariela i płynu Lenor a na pewno będziecie zadowoleni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pracujesz w reklamie czy co? Ja osobiście nie lubię Lenora. Dla mnie śmierdzi i to każdy rodzaj. Ariel ok. Ale nie lubię kapsułek. Używam niemieckiego płynu Ariel i niebieskiego Kuschelweich z miśkiem. To jest dopiero zapach. A nie Lenor. Fuj!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie pracuję w reklamie. Każdy ma swój gust a o gustach się nie dyskutuje. Twoja opinia jest zbędna i bez sensu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co do kapsułek czy żeli do prania to ja zamawiam je online na stronie Euro-zakupy.pl mają po prostu taniej i z jakości jestem zadowolona,tak na marginesie to kapsułki 3w1 są zdecydowanie lepsze i skuteczniejsze niż żel.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×