Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Co zabieracie w pojemniku do jedzenia do pracy ?

Polecane posty

Gość gość

Ja mam już dosyć kanapek ! Chcę zacząć robic cos i zabierać ze sobą do pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Roznie. Zalezy od dnia i mojego :"chcenia". Ogolnie to jogurt pitny, troche suszonych owocow albo orzechow, ciasteczka z ziaren (robione przeze mnie), jakas salatka , jablko lub banan i wlasnie kanapki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Te ciasteczka z ziaren jak robisz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja biorę zupę w słoiku z obiadu z poprzedniego dnia :) do tego ew owoc, owoce suszone, orzechy, słonecznik łuskany (!)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja zazwyczaj gotuję w domu - makarony, ryż czy coś, z dodatkami np mięsem mielonym. A jako przekąskę do pracy zabieram ciasteczka bez konserwantów, znalazłam ostatnio na http://www.altoria.eu/oferta/14/Ciasteczka/1 Mają zdrowa żywność i produkty ekologiczne, fajnie do pochrupania w pracy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
makaron z sosem lub jakąś sałatkę. Naleśniki czy krokiety też są dobrym daniem do pracy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie to najczęściej jest makaron, zawsze mam duże zapasy makaronu od http://makaronyanna.com.pl/, więc na szybko coś można zrobić. A to z sosem, a to z jakimiś mięsem, a to sałatkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ilonkaa28
mi się zdarza nawet brać zupę, w sferisie znalazłam bardzo szczelne pojemniki z mozliwością włożenia do mikrofali, dobrze jest zjeść coś ciepłego w ciągu dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Resania
Zazwyczaj zabieram sałatkę, ewentualnie owsiankę i w pracy zalewam wrzątkiem. Ale ostatnio najczęściej po drodze do pracy kupuję ciastka Irenki https://www.facebook.com/ciastkairenki/ zawsze lubiłam słodkości, ale też pilnowałam diety. Jeśli chodzi o Irenki, to mają bardzo prosty, zdrowy i naturalny skład. Ciastka bez dodatku mąki, na bazie płatków zbożowych. Znajoma jest na diecie bezglutenowej i zajada się jaglanymi :) Ja lubię i jaglane, i owsiane :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poszukaj przepisów na warzywne albo i słodkie muffinki, ale takie wartościowe, z ciemnej mąki, z owcami, ziarnami :) Dobre do kawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przeciez kanapki mozna zastapic salatkami z ryzu lub makaronu .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W słoiku trzymam w pracy mieszankę płatki słonecznik dynia rodzynki. Jak mam głód zalewam zaparzam i wcinam. Można dodatki zmieniać. Może mleko. Może żurawina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×