Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość z polnocy

To nie to imie!

Polecane posty

Gość gość z polnocy

Czy ktos z Was zaluje wyboru imienia dla dziecka. My mamy Julie i nie pasuje mi to do mojej corki. Czy probowal ktos zmienic imie dziecku? Moja corka ma 3 lata wiec juz pewnie za pozno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie mam takiego problemu, czasem tak bywa trzeba odpuścić i tyle. Koleżanka ma syna ma na imie Ignacy, najczęściej oczywiście zwraca sie do niego Ignaś. Imie zupełnie do niego nie pasuje, ja mialam takie wrażenie od czasu gdy dziecko miało z rok. Ogromne było moje zdziwienie gdy podczas rozmowy koleżanka powiedziała że teraz widzi i rodzina jej również że to imie zupełnie do niego nie pasuje. Myślałam że tylko ja mam takie odczucia, trudno to logicznie wytłumaczyć, jak widać zdarza sie,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja sie kiedys opiekowalam na studiach bracmi: Julianem i Arielem. Imiona tak do nich nie pasowaly. Byly to dwa tluste szkraby i wygladali jak kibole. A Julian i Ariel kojarzy sie raczej z chudziutkimi blondynkami w loczkach. Ja bym ich nazwala Kuba i Jarek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja nadałam zadkie imie ale ciagle zastanawialam sie czy nie dac lepiej szymon czy eryk, jakies popularne ale ostatecznie zdecydowalam sie na swoje i jestem happy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jakie to jest zadkie imie? Czyzby Zadek? A moze chodzilo ci o rzadkie imie??:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakie zadkir Imie nadalas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlaczego Julia nie pasuje do Twojej corki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziwni jestescie.dziecko to nie lalka ani pies, moze to imie ktore wg was nie pasuje, jemu przypadlo/przypadnie do gustu.a juz pomysl ze zmiana imienia 3 letniego dziecka jest zupelnie z d..py. moze i plec bedziecie zmieniac co niektorzy wg wlasnych upodoban bo byly juz dziewczynki, urodzila sie kolejna a mial byc chlopiec, nie pasuje tak.albo farbowac niemowleciu wlosy, bo "nie ten kolor"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko-ja tez dalam corce na imie Julia ale troche wiecej lat temu, zanim stalo sie poplarne, tez mi sie zawsze wydawalo, ze imie to do niej nie pasuje, Julia zawsze kojarzyla mi sie z delikatna blondynka o jasnej karnacji i cichym charakterze a corka ma ciemna karnacje, ciemne krecone wlosy, jest bardzo silna z charakteru i fizycznie, jest szkolna 'gwiazda' lekkoatletyki, teraz nazwalabym ja Gabriela, no ale corka swoje imie lubi, w rodzinie tez sie podoba, a i ja tez nie widze w tym wiekszego problemu wiec na pewno nie bede zmieniac, tym bardziej teraz kiedy corka jest juz nastolatka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Masz faze jak ja tez tak myslalam zebt zmienic malej imie ma rok ake bez jaj dalas juz jej tak niech zostanie kiedys mogla by miec do ciebie pretensje ze jej zmienilas a co jesli po zmianie za jakis czas znowu zmienisz zdanie, albo powiesz ze miala na imie julka I jej zmienilas I sie wkurzy ze stare bylo lepsze ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Normalne ladne imie . Kunegunda moglabys zmienic a tak po co

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja także bym zmieniła, ale nie chcę robić bałaganu, a dziecku wody z mózgu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jakie bys zmienila I na jakie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość z Polnocy
Dlaczego nie Julia? Nie wiem sama po prostu do niej to nie pasuje. Nazwalabym ja Basia ale chyba macie racje nie ma co kombinowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A na jakie bys chciala zmienic autorko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rozumiem cię, do mojej córki też nie pasuje. Miałam ogromny problem z wyborem imienia, mąż nie ułatwiał, bo chciał inne, które mnie się kompletnie nie podobało (daliśmy jej tak na drugie). Wzięłam najpierw kalendarz i otworzyłam na kartce z miesiącem, w którym się urodziła, w okolicahc urodzin. Odpadły Roksany, Prudencje, Dagny i Eugenie. Wybrałam pierwsze, które mi się dobrze kojarzyło - z koleżanką z dzieciństwa. Gdybym nadawała teraz, byłoby to coś zupełnie innego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Julia o niebo lepsze od Bahy . Baska , julka -jula lepsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Basia świetne :) Mądre patronki. Pewnie, że lepsze od Julii, otrutej miłośnicy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O nie... za baske to dopiero bylabym zla jakbym sie dowiedziala ze wczesniej bylam julia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie basia tylko baska tak by sie do miej koledzy zwracali w szkole a do julki- julka jula .Barbara, Julia hm na 100 procent lepszs julka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Popieram Julke nie Baske

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bacha by mowili jak nic , strasznie brzmi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Julia o niebo lepsze od Bahy x jeśli już krytykujesz, weź słownik ortograficzny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Barbara - piękne imię o ciekawych korzeniach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znaczenie imienia Barbara Barbara jest spokojna, pewna siebie, wyważona i niezwykle szlachetna. Lubi otaczać ludzi swoją opieką. Z natury jest niezależna i nie zgadza się z opinią większości. Nieustannie poszukuje dobrych rozwiązań. Czasami bywa zbyt pobudliwa, ponieważ potrzebuje wiele swobody w działaniu. Jest również niezwykle uczuciowa – z trudem wybacza wyrządzone jej krzywdy. To introwertyczka – skryta i powściągliwa, wyraża siebie w twórczości, ale trzeba ją odkryć, aby poznać i docenić. Barbara ma skłonności do leniuchowania w samotności oraz powolnego reagowania. Najlepiej czuje się we własnym świecie. Jest kapryśna, niczym małe dziecko – wymaga przy tym ciepła i opieki, niczym egzotyczny kwiat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Julia o niebo lepsze od Bahy . Baska , julka -jula lepsze X Wiadomo, że taka co siedzi na kasie w Biedrze nie da Barbara, tylko Julka albo Lenka :P Bo waliłaby byka w imieniu dziecka, jak wyżej :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dałam córeczce na imię Basia i jesteśmy bardzo zadowoleni, piękne imię z tradycjami, nosiły je wielkie Osobowości :) Barbara Radziwiłłówna, Barbara Edelmuller-Generaux, Barbara Streissand, nawet znana polska aktorka Barbara Krafftówna. Znane osoby o imieniu Barbara: Barbara Apolonia Chałupiec (Pola Negri) – aktorka Barbara Kudrycka – minister nauki i szkolnictwa wyższego w rządzie Donalda Tuska Barbara d’Urso – włoska prezenterka stacji Canale 5 Barbara Kwiatkowska-Lass – aktorka Barbara Krafftówna – aktorka Barbara Frittoli – włoska śpiewaczka Barbara Klimkiewicz – aktorka Barbara Fijewska – aktorka Barbara Labuda – polityk, była minister św. Barbara Kwon Hui – święta katolicka Barbara Bush – żona 42. prezydenta USA George’a H. W. Busha Barbara Hendricks – śpiewaczka operowa Barbara Horawianka – aktorka Barbara Kałużna – aktorka. Nie zmieniłabym absolutnie :) Ale Julia autorko też piękne, kłania się starożytny Rzym, jeśli nie Capuletti :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja corka ma 3 lata wiec juz pewnie za pozno. x Niekoniecznie za późno. Może ze względów rozwojowych tak, ale jeśli jest imię, które podoba się bardziej Twojej córce i uzgodniłybyście wspólnie zmianę na takie, które ona woli, to czemu nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja myślę że to za późno, zrobisz dziecku wodę z mózgu.. gdzieś czytałam ale nie pamiętam już czy do 3 roku życia czy do 5. dziecko identyfikuje się z imieniem, on nie wie że to jest tylko imię tylko Julia to jestem ja.. dziecko nie będzie wiedziało o co chodzi.. co innego jak ma 1 miesiac a teraz to juz nie wymyslaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś A jakie to jest zadkie imie? Czyzby Zadek? A moze chodzilo ci o rzadkie imie??usmiech.gif xxx dlaczego zaraz takie wulgarne i osmieszajace okreslenie pada? imie jest normalne, z tym ze rzadko wpl wystepuje glowcie sie dalej heiterzy jakie to imie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×